Prijava

Pušio nekom bez maske

sto je zamrla ova tema? nije vise kul?

http://rs.n1info.com/Svet/a630378/Protest-u-Madridu-protiv-obaveznog-nosenja-maski.html

E da, u Holandiji su ih uveliko ukinuli. Samo pametni Srbi većaju kakvu masku da kupe za svog mezimca kad krene u školu.

Da l opet lažiraju brojke da deca krenu u koronafri škole.

U Holandiji su ukinuli zatvor za gudru isto, jebote ceo svet se menja na bolje i civilizuje, samo ovde još uvek važe srednjovekovni zakoni i na papiru i u glavama ovog glupog, zaostalog i tvrdoglavog naroda, imam neku fantastičnu zemlju posejao bih gandžu da gledam tu lepotu od biljke, ovako moram da idem po njivama i skupljam semenke tatule, drobim i potapam u 70% alkohol, tkzv law adjustment gudramo se legalno jer neću više da dajem pare dilerima i strepim od murije za nešto što u Beču, 700 km odavde od skora možeš da kupiš k'o hleb

Mada sam tip za lajne ali sam veliki prirodnjak i uzgajao bih svašta nešto iz radoznalosti

Ti druze i dalje mislis sa se Bg H2O finansira od arapskih para?

Stratislave, gudra je nekako srednja škola do prva - druga faxa maksimum. Posle toga ljudi odrastu.

Kad ti je život sranje i patiš od nekih poremećaja, mora da se gudraš jbg.

Koliko ja znam, Bg H2O se finansira parama opljačkanim od privatizacije koje peru Arapi sa procentom od 30% , tako da nemoj da klevećeš bata Sale kako su to pare narkodilera

Žuto-napredna saradnja. Ali to je opet problem ovog naroda, postoje razlozi zbog kojih se donose pogrešne procene i izbori, i zbog kojih na kraju imaš vlast kakvu imaš. Tako da mi nije žao ovog naroda uopšte

I nemoj više k'o Boga te molim da si mi spomenuo politiku, znači ne interesuje me i boli me kurac. Zovite me na tu temu jedino ako zarate sa nekim pa da im se čestito najebemo majke

Postoje više sile koje to regulišu, jednostavno svaka pljačka, nasilništvo, otimačina, budi siguran da se beleže negde i vraćaju k'o bumerang, ako ne tebi, onda tvom potomstvu, tvojim bližnjima. Nema tu prosperiteta, na takav način, budi siguran. To je jednostavno najosnovniji princip i zakon Kosmosa. Ne možeš ti da kradeš od mase koja rinta ceo život i piša krv i prođeš nekažnjeno. Strefiće već tvoje dete, unuka, praunuka... Ako ih uopšte budeš imao. RADI POŠTENO I NE BOJ SÁ

Koncert u Njukaslu. Ne zaista - mi kao čovečanstvo nemamo nikakva prava da bilo šta dobro očekujemo od budućnosti. https://xdn.tf.rs/2020/08/14/newcastle-koncert-njukasl-1-830x0.jpg

Zato sto

1) korona ne postoji
2) leci se kombuhom
3) nesto trece

Koji od ponudjenih odgovora?

Ne vidim nikakav problem sa ovim koncertom

Melkijadese, gori si od Gambijeve tetke Cece Bojković

Vas dvojica ste apsolutni retardi. Ne zato što vas je babica ispustila na glavu pri porodjaju ili je keva cugala u trudnoći, već stoga što ste, kroz život, takvom epilogu dali svoj pun i nesebičan doprinos izbegavajući rad na sopstvenom obrazovanju i, umesto da učinite nešto za svoj hipotalamus, predano ga satirete lakim drogama krš kvaliteta i skupim fudbalom. Najgora moguća kombinacija - tupavo biće u 21. veku kom je, iz prostog razloga što je naučeno da čita, piše i donekle računa, na raspolaganje stavljena sloboda ne samo da bira program na tv-u ili čak glasa, već je u mogućnosti da negde, nekome, iznosi stavove i mišljenja za koja tvrdi (i čak veruje) da su njegovi. Hiljade godina mučenja i napretka, hiljade umnih, časnih i nadasve velikih ljudi stavljanih u stege ili spaljivanih na lomači da bi čovečanstvo, nakon sve te patnje i agonije, porodilo dva primerka kakvi su gambi ili, još gore, stratimir. Mada donekle razumem vaše čudjenje što kod zatvaranja čoveka u kavez uopšte može biti nečeg problematičnog (oni u zoološkom vrtu možda čak misle da ste prošli bolje od njih), ipak ne mogu da verujem da postoje ljudi (u nedostatku boljeg termina nazovimo ih ljudima), koji bi za tako nešto čak i platili. Da ne kenjam puno, suština je u tome da vas treba politi bentinom i zapaliti, na javnoj površini. Da ovaj nesrećni Vučić ima malo mašte i da mu je bar iole stalo do tradicije i civilizacijskih tekovina, uveo bi ponovo šibanje dudovim prutom na trgu. Koristilo bi vam, a i drugima oko vas.

Jesmo. Ostalo nisam pročitao

Nije baš ni da bi ti koristilo.

Mada izvini što sam izneo sve ove uvrede i klevete o tebi brate moj u Hristu, znaš da ja u suštini ne mislim o ljudima na taj način. Samo mi je trebalo zgodno mesto da sebi dam malo oduška. Izvini i ti brate gambi, nerazumno sam se poneo prema tebi.