Prijava

Bonbi, jedno prosto pitanje.

Obzirom da prezireš SNS.

Upravo su završeni parlamentarni izbori.

Izaberi vladajuću stranku od ovih ponuđenih na izborima, koja je tebi po volji. I od njenih članova izaberi prempijera i napravi vladu.

Može i koalicija dve stranke.

Ali ozbiljno, eto oterali smo naprednjake na ovim izborima, kako bi po tebi izgledala budućnost Srbije.

U pravu si tilmo bolje da firer vlada večno ko što reče onaj
Boljeg nemamo goreg nećemo naći

kad nam vec ne gine idolizacija i kult licnosti bar da postavimo nekog kompetentnog ko nije ego manijak, mada ne bi takav dugo opstao a i ne bi se verovatno ni prihvatio pozicije

Ali ozbiljno, eto oterali smo naprednjake na ovim izborima, kako bi po tebi izgledala budućnost Srbije.

pazi, ovo sto pitas je izuzetno ozbiljno pitanje. ali odgovor koji trazis se krije ne u snazi, nego u gluposti.

idealna vlast za srbiju bi bila italijanska. jednom sam pricao da je to plafon koji mozemo da dostignemo trenutno, demokratski, pa da se krene odatle. to bi bilo ok.

dakle, trenutno za srbiju bi najbolja bila vlada od 50.01% podrske, sastavljena od najidiotskijeg moguceg sklopa, nepomirljivih stranaka, tipa sergej, ds, djb, dveri, levicari, madjari, i spo, a opozicija sa 49.99% podrske od sns, sps, penzioneri, rasim ljajic i tako to.
i onda da se smenjuju na po god dve, posto nemaju nikakvu realnu vlast. na lokalu da se hvataju za vrat konstantno, da nema organizovanih i jakih partija.

trenutno je za nas bolja vlast koja nije sposobna nista da radi, nego jaka vlast koja radi po volji naroda.

premijer i dalje moze da bude brnabicka, nek izgleda kao da smo progresivni, a precednik moze bude sergej budala ili kogod nije ni bitno.
dokle god je grupa neorganizovanih imbecila, i globalno i lokalno. bolje je nego grupa organizovanih imbecila verujte.

"Odem ja, recimo imam simptome, u kovid ambulantu, testiram se, imam nalaz pozitivan, imam komplikacije, krenem u Infektivnu kliniku. Kako dobijem nalaz pozitivan upisuju me dakle u laboratoriji u kovid-19 bazu podataka. Krenem dakle na Infektivnu kliniku da me prime i udari me autobus. Poginem. I ja sam naravno preminula u toj bazi podataka. Mislite da treba da se brojim kao da sam preminula od kovid-19? I takvih ima XY slučajeva!", objasnila je razliku u brojevima preminulih premijerka Ana Brnabić.

a daj, gasite ovu skrivenu kameru više

Malopre povezem školskog druga radi u domu zdravlja na testovima, ukratko 64 pozitivna rekli mu da upiše 19
Zapata u pravu je

Znači majmun je ušao u tenak..

Juče po selima uletala da l komunalna u autobuse pisala kazne svima što nemaju maske

Pa i treba, al treba pisati i onima po splavovima što se žvalave do ranog jutra.

Ne znam što su otvarali te noćne klubove uopšte. Mada, moraju i ti ljudi od nečega da žive, bem li ga.

Sve vas pustio da radite a državu vam nije prodo

Krišom ispod spoljnjeg zida sankcija :D

svi mislimo da se sprema priznanje Kosova a ono ispade da se sprema otcjepljenje Sandžaka majku jebo ludu ahahhahah

Sebija Izetbegović kaže da šalje tim doktora kao ispomoć brackom narodu Sandžaka jer je Srbija okrenula leđa!

SEBIJA DO TOKIJA!

Nekako najzdravija mapa Balkana, taman da se prostor za mafijanje i pljačkanje svede na minimum, hoću reći KRUNIŠE
https://www.espreso.rs/data/images/2018/11/22/09/465237_dsbdzsnxgaan9eb_ls.jpg

Nema šta marva neće progutati, 5G mreže, kemtrejlsi, GMO, farmaceutska mafija, Novartis, Monsanto, radi kao crnac plaća porez, porez u budžet, iz budžeta za državne poslove na kojima se ugrađuju svakakve svinje poput eto baš Dodika da uzmem za primer, nenamenska davanja iz budžeta što recimo ovde nije neki veliki problem ali jeste za Ameriku i Zapad gde novac poreskih obveznika najmanje odlazi za podizanje životnog standarda tih istih poreskih obveznika, nego se troši na ratovanje, finansiranje obojenih revolucija, HAARP i svo ostalo oružje u svrhu kontrolisanja, manipulisanja i uništavanja čovečanstva, toliko su uzjašili i učvrstili pozicije da je globalna revolucija bukvalno pitanje života i smrti, mi ili oni

Korona će im biti autogol pod uslovom da osvestimo našu unutrašnju snagu, svest o tome šta nam radi šaka "moćnika", svest o istini