Prijava

Slobodana ste na Vidovdan odveli u Hag. Prodali ste ga za čvarke pa majke vam ga nabijem srpske šta vi mislite dal će onaj odozgore da vam se smiluje parče leba da mu tražite

Slažem se za slobodana njega je trebalo streljati u srbiji a ne u hag neko drugi da ga truje postepeno

A što da streljate Slobodana. Kod njega ste najviše imali. Sve vas pustio da radite a državu vam nije prodo. Nema bre s vama što čovek bolji vi sve gori nedo Bog da mi od vas dugme zatreba u usta vas jebem

Nervozni ste mnogo bre. Ne valja vam to
youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

trebalo je streljati ceo politicki vrh srbije a ne izigravati mirnu revoluciju al ok

to je svakako idealan slucaj i nemoguc

sto dusan1001 iskklucio capslock mene zanima

Eriša ti da se smiriš malo jel znaš. Nemoj da pustim Maradonu Zidana i Kristijana na tebe, hahaha
youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs

ne mogu ja po difoltu da volim slobu nikako posto sam 50% iz krajine podrijetlom

da rezimiramo do sad stanje

1. ne ide na homoseksualce
2. ide dosta na lojetinu

Nijedan izbeglica ne može da voli Slobu domaćina

nisam izbeglica niti mi je iko iz uze porodice izbeglica, vec sam pisao na temu ovu
hrvati cak i renovirali kucu porusenu napravili bolju nego sto je bila 100 kvadrata i kusur masala

Što se ne vratiš sad tamo?

zato sto nisam rodjen tamo i zato sto nema nikog zivog tamo

vidi se da je kon dosta slabiji lazov, samo lupa neke besmislene recenice ili floskule

Al ako idemo logikom, mi smo uradili glupost kao Italija i pustili 25k navijača na tribine, pa posle još 10k u Nišu na kup utakmici, gde Radnički nije ni igrao, znači dolazili navijači sa strane.

Onda 3 miliona ljudi izašlo da glasa...

Znam da su nam pretili italijanskim scenariom, ali sad nam to realnost, čak i da ga najebemo mnogo mnogo više.

Vest sa N1 portala, 2. April.

U poslednja 24 sata još tri osobe u Srbiji su preminule od koronavirusa, čime je broj umrlih porastao na 31. Prema podacima u 15 sati, potvrđeno još 111 slučajeva zaraze virusom, ukupno 1.171. Uvodi se zabrana kretanja od subote u 13h do ponedeljka u 5h, kaže Vučić. Od subote uveče ponovo će biti dozvoljena šetnja kućnih ljubimaca, od 23h do 01h