Prijava

odakle kini toliki autobusi :D

kina sa svojih 1.3 milijarde stanovnika i 15k slucajeva manje od katara koji ima malo vise stanovnika od slovenije lol

kakvo je raspolozenje kod vasih prijatelja i rodbine?

U fabrici nema grljenja, ljubljenja, vatanja za dupe, grupisanja itd. Jebanje majke, čukanje i nabivanje sa distance i dalje dozvoljeno.
Obavezno je nošenje i maske i onog vizira, koje ja i većina drugih podignemo odnosno spustimo, jer ko će da rmba 8 sati tako, plus klimu selektivno puštaju, krvavu im mater jebem.
Ćale se uplasio solidno, ide ujutru rano da pokupuje sta treba i onda je kući ceo dan. Što je dobro, ne mora da rizikuje. Keva je u selu, kod babe i dede, tamo je realno manji rizik.

Društvo kako ko, neko ne izlazi iz kuće,ali većina ko i ja, peri ruke, nosi masku u prodavnici, pi pivo napolju.

Kafanica dole u ulučici piči muzikica, 6 popodne, reklo bi se da je neko slavlje :)

Koja je to kafana

Volim kafane sa muzikom od 6 popodne xd

resi studente glupe bre

Preko puta Džamije ona uličica što izlazi na kej, kod SBB-a. Ono kao brvnara sredjena mala kafana.

Pa da neko je možda diplomirao. Veselo, veselo.
Udadeeee se Jagooodooooo...

Zapata, idi razjuri gowna, treba da radim prvu sutra XD

Liiiiiiiii nije!!
Ide neko u penziju, evo idu čestitke i pozdravi. LOOOOOL

Ahahahaha ne jebe kovid, nek mu je srećna i dugovečna

ja sam zapatu vec poceo da zamisljam kao kona da tako izgleda

Gotovo izgleda...
jednu putničku za put bez povratka
Prikladno.
Od 6-9 su izgruvali, domaćinski.

Je l ovaj lik lud ili je jedini pametan.

реално дерби и избори заједно нису ни близу штете нанели колко изласци по диско клубовима. горило је по београд.

realno, ovaj drugi talas je direktna posledica nesposobnosti vlade i zelje da se odrze izbori po svaku cenu sad, pre nego sto neminovno rikne ekonomija na jesen, kad se i gubi podrska vlasti obicno.
derbi i izbori konkretno... verovatno ne toliko. atmosfera u kojoj se prica da je korona pobedjena, kako bi se odrzali izbori, to da.

al cisto da ne bude kako sad pricam nesto, mi ovo a oni ono. niko nema pojma u vlasti nigde kuda udara. na kraju ce najbolje proci oni najsrecniji.
svecka/belorusija resila da je boli kurac... mi cemo imati najveci talas u leto. nemci disciplinovano drze stvari pod kontrolom.
sta ako mi i svedjani prelezimo ovo preko leta, a nemcima dodje posle talas u zimu, pa bude mnogo gore? realno je i to.
poenta - niko ziv na vlasti, nigde, pojma nema sta radi.

Pa tehnički ovo je još prvi talas. Drugi su najavili za septembar.

Jedino ako smo ga mi ubrzali izbirima i derbijem.

mnogo toga verovatno i mediji doprinose. u periodu pre izbora "pobedili smo koronu, sve k", dolazi leto polagano, ljudi sa optimizmom sire koronu, neko i oseca prehladu, al sta je jebena prehlada u leto, nista. neko i umre od korone, kazu umro od starosti, niko ne testira jer nije epidemija, niko ne prica o tome.
posle izbora: "drzte se, pomresmo svi od korone", ljudi postaju anskiozniji, testiranje za svaki osecaj prehlade i simptome, ti test centri postanu bukvalno najbolja mesta za dalje sirenje (vidis na snimcima kako izgleda, nije da drze odstojanje ljudi), brojke eksplodiraju, ljude ubacuju u bolnicu, svako ko da "nije epidemija" bi ostao u lokalnoj bolnici, dolazi na jedno mesto kod zapate, i tako.

mozda ovo sto gledamo na grafu i nije bas ovako kako izgleda, nego poprilicno ravna kriva, kao i u drugim zemljama, gde nit smo "pobedili koronu" niti se vraca.

Pa tehnički ovo je još prvi talas. Drugi su najavili za septembar.

tilmo, ocigledno je da "oni" ne pricaju bas precizno, tako da ono sto oni ocekuju, moze da bude, ali je sansa nekih 50%. po njihovim recima, bas ih iznenadjuje ovaj virus, prvo je smesan, pa nije smesan, pa je opasan, pa oslabio, pa nije bas oslabio, pa jebem li ga sta.