Prijava

Skroz realna lista.

clannad je trifors valjda

nije, clannad je pazlfoks onaj crnogorac, gotivna glava

Ne mož weeb da bude gotivna glava jbg, to je jedna od deset božjih zapovesti.

Triforce je valjda onaj lik sto mu je brat jebao devojku u koju je zaljubljen

Ako je to tačno to značajno menja društvenu dinamiku ovde. Čeka se triforce za potvrdu

Haha to bi objasnilo neke stvari

https://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2020&mm=12&dd=30&nav_id=1788522

Sta je sad ovo doktore zapata? Ja mislio vakcine ce resiti sve nase probleme...

Oglasite se, molim vas, doktore...

Inače baš hevi geslajtujem original Ejdusa, pisajući postove koje bi on napisao, cilj mi je da posumnja da je stvaran.

Dobri doktore, možete vi mene do sutra da geslajtujete, šta god vam to značilo, to ne menja činjenicu da niste odgovorili na sva pitanja o vakcinama...

Pozdrav, original Ejdus

haha majka, kao orginalni Ejdus, a niko nema pojma ni o orginalnom ni o neorginalnom... kao oni što stave official na twitter, a ne znaju ga ni komšije

dal bi uzeo pre ladu nivu ili mercedesa da ti neko poklanja jebem te y usta olosu jedan.sto se ne oblacis kod prijatelja kineza i koristis njihove kisobrane.e neverovatno.ovo svaki doktor ima svoju verziju imunologije i epidemiologije

ona darija je dobra samo za jebacinu, kao doktor je nula.jedan kaze korona se pojavljivala jos 60ih drugi kaze ovo je nov virus mi ne znamo nista.za antitela neko kazae da traju tri meseca, neko sest. neko dva itd narod trazi sastav vakacine da prosudi dal je bezbedna ne verujje doktorima. gde su sad oni pederi sto veruju u nauku,.sad niko od njih ne sme vakcinu da primi

takoje, i neka neko objasni kako je ova pesma objavljena mesec dana pre zvanično registrovanog prvog slučaja?? Sve su znali, Bajaga primio pare od Vučića, Biiković isto, Darija isto. Pametnom dosta.
https://www.youtube.com/watch?v=oiapLMa8YLI&ab_channel=BajagaiInstruktori

Videcemo sta ce biti.

komšiju vratili kući, nema mesta, 39.6 temperatura, 62 godine

kako nema mesta.u italiji su stavljali krevete po hodnicima.neverujem da je sad kod nas tako prentatrpano

Mogli su neki jorgan nesto da prostru na terasu i da ga zagrade kartonima da ga ne bije vetar, mislim najlakse je naci izgovor za nehumanost

to je azerbejdzan tamo jedna osoba vredi 3/5 obicne osobe