Prijava

Poznajem sad već povelik broj ljudi koji su, zvanično, preležali zarazu (uključujući i sebe). Nekoliko od tih ljudi nažalost nije više medju nama, dvojica su se jedva izvukli i predstoji im duži oporavak. Jedna stvar mi nikako ne ide u glavu - gotovo niko od ukućana tih ljudi nije se zarazio, iako su (bar) dve nedelje jeli za istim stolom, spavali u istim krevetima itd. Kako?

Pa nisu imali 5g telefone naravno

Aaa ha haaa Gambi dominira.

Melk, sta ti mislis, zasto se nisu zarazili?

Nemam ideju. Za bivšeg komšiju pouzdano znam da je desetak dana imao temperaturu pre nego se javio u bolnicu, ne znam kako nije zarazio ukućane. Pop je bio baš bolestan, otišao u bolnicu, pustili ga posle 3-4 dana kući jer mu je bilo ok. Nakon par dana opet mu se slošilo, i to jako gadno, i ležao na kiseoniku 2 nedelje. Niko se kući nije razboleo. Drugarica se takodje zarazi, spavala sa mužem redovno u istom krevetu i sve ostalo, on navuče virus posle tri nedelje. Kako?

it's like nismo svi isti i nemamo svi isti imuni sistem.

Палеозоик је дуга геолошка ера у развоју Земље која је почела пре око 542 а трајала је до пре око 251 милиона година, рачунајући од садашњег времена.

Rendom sam izabrao ovo, da vidite ovih 1god korone koliko je bitna.

kad brama trepne prodje milijardu godina, sta kurac godinu dana rone

it's like nismo svi isti i nemamo svi isti imuni sistem.

Uhh, NEWSFLASH - svi smo isti i svačiji imunitet funkcioniše po istom principu, pitanje je samo šta nekom nedostaje pa ga isti jebe

Možda malo vitamina, minerala? Malo svežeg vazduha?

Rudar imunitet ≠ joga instruktor sa Jamajke imunitet

Uhh, NEWSFLASH

LOL

Uh newsflash, svakom od nas ce neko bliznji umreti vrlo skoro, a i dosta nas odavde

Evo na godišnjicu ovog sranja preti nam novo zaključavanje.
Stočica izašla malo do planina, na svež vazduh i sneg, istrošila parice, ajde sada u karantin, naravno vi ste krivi stoko neodgovorna.

Stvarno nemam ništa protiv ljudi koji su išli da skijaju na planinu, not my coup of tea, al ne serem u smislu evo sad će nas zaključavaju jer ste vi morali da se zajebavate.

https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Krizni-stab-predlozio-vanredno-stanje-i-policijski-cas-odluka-u-naredna-dva-dana.sr.html

Nervira me licemerje i patetisanje sad kao ajoj moramo da mislimo na živote, mora sad da idu teže mere da flatten the curve malo, mnogo smo se opustili, a ćutalo se pre toga jer je ralno moralo da se pusti da se napuni bar malo budžet paricama i ne lipše ekonomija skroz.

Pa standardna spika, nije problem balaseviceva sahrana i svecano otvaranje spomenika stefanu nemanji ali ljudi koji skijaju pa to je bezobrazluk