Prijava

Keptne, verovao ili ne - stvarno očigledno nemamo išta pametnije da radimo nego da čitamo tldnr postove na temi:

"ANKETA:Glasamo za najgori narod na planeti".

Necu da lazem da je nisam otvorio, ali nisam nista citao tamo. Zna se ko je najgori, pitanje se i ne postavlja

nesto sam imao diskusiju s drugarom pre neki dan

jeri mislite da su srbi narod koji se najvise lozi na teorije zavere ili su i ostali u tom pogledu manje-vise isti kurac ko mi

Apsolutno Srbi, douze pointes.

kako stanje u kc niš?

edit: pogrešna tema za ovo pitanje.
a i dalje mislim da su pederi bilo koje nacionalnosti najgora sorta

Najgori utisak su na mene ostavili Jevreji. Mislim na one koji žive u Izraelu.
Ali ne mogu da tvrdim da postoji najgori narod na planeti, a i ne zvuči korektno.

Talijani,općenito instant nacija koja je popišala sve tekovine Rima, renesanse,humanizma, kad god su neke frke,krize,ratovi,po defaultu su gubitnici,nestat će kao nacija u narednih 500 godina, što će biti veliki dobitak za čovječanstvo.

brate, bukvalno si od frke opisao srbe.cak smo mi mozda i u gorem polozaju.mi i ako budemo na strani pobednika, nekako u narednom periodu to pretvorimo u poraz.italijani promene stranu i bude im ok.
srbi ce mnogo pre 500 godina nestati.oni koji ne odu ili ne krepaju ce se prodati npr bugaru za 3 litre zejtina i 2 kg brasna.uglavnom ce ostati ovi sto mitinguju po gradovima.em ih ima ko govana,em ne kostaju mnogo,a paradoksalno njihov npr glas vredi kao i glas nekog normalnog.dobro,polunormalnog.nema ovde vise normalnih.

Da,pije i ta vode. Prije par godina pitali nekog Izraelca zašto mrze Palestince, ovaj odgovorio, zato što mnogo liče na nas.

brate, bukvalno si od frke opisao srbe.cak smo mi mozda i u gorem polozaju.mi i ako budemo na strani pobednika, nekako u narednom periodu to pretvorimo u poraz.italijani promene stranu i bude im ok.

pa mi smo do devedesetih godina u nasoj novijoj istoriji stalno bili na strani pobednika, s izuzetkom mozda onog milanovog pohoda na bugare, ali ne vidim kako smo to do 90-ih pretvarali u poraze jer je srbija/jugoslavija imala okej odnose sa bar jednom silom na zapadu sve do devedesetih, kada je zbog ratova i nastala ta prica da zapad mrzi srbe

i mislim da nas zaista gledaju drugacije od ostalih, a mozda cak i eksplicitno mrze (bar kada pricamo o politickim strukturama)

mi sami sebe ne volimo,pa je i tesko ocekivati da nas neko postuje.ne mora da nas voli.

i mislim da nas zaista gledaju drugacije od ostalih, a mozda cak i eksplicitno mrze (bar kada pricamo o politickim strukturama)

Jbg zivis brate u Nemackoj, u zemlji koja je jedna od najvise pljackanih zemalja Evrope od strane nas u poslednjih 50 godina. Banke, kola, zlatare itd, nema sta nismo izoveravali i to jos uz blagoslov DB-a. Nije da nas ne vole jer smo SRBI, ne vole nas jer smo SRBI koji su za njih maltene cigani. Fazon, kao sto se ti uhvatis u busu za dzep kad prodje ciganin, tako oni kad cuju srpski. Stvar je u opravdanim predrasudama. Ako vecina nekog naroda radi X, opravdano strahujes da ce svaki pripadnik tog naroda raditi to isto. Prosto.

Jbg zivis brate u Nemackoj, u zemlji koja je jedna od najvise pljackanih zemalja Evrope od strane nas u poslednjih 50 godina. Banke, kola, zlatare itd, nema sta nismo izoveravali i to jos uz blagoslov DB-a. Nije da nas ne vole jer smo SRBI, ne vole nas jer smo SRBI koji su za njih maltene cigani. Fazon, kao sto se ti uhvatis u busu za dzep kad prodje ciganin, tako oni kad cuju srpski. Stvar je u opravdanim predrasudama. Ako vecina nekog naroda radi X, opravdano strahujes da ce svaki pripadnik tog naroda raditi to isto. Prosto.

ma sto se tice obicnih ljudi jos je i okej, kod obicnih ljudi me je vise zabolelo to sto znaju vrlo malo o nama, nego to da me je neko diskriminisao (iskren da budem i nije, bar ne u nekom hardkor smislu diskriminacije)

ovo o cemu sam pricao se vise odnosilo na politicke strukture, mislim da nas gledaju kao na neku rusku (a od sada mozda i kinesku) ispostavu koja se stalno nesto kurci, sto i nije mnogo daleko od istine

ANKETA: Glasanje za najgori narod na planeti.

001.) Englezi - Hoće da vladaju svetom po svaku cenu. Strvinari. I uništili su nas sa njihovim Čerčilom i tiraninom Staljinom, dovođenjem nam Broza na vlast. - 3 boda.
002.) Švabe - Mnogi od njih su pravi fašisti, iz vizure istih - svi sem njih i Normana su prljavi Cigani, a i otkad su postali sluge papske države, hoće da nas učine svojim potčinjenima. - 1 bod(a).
003.) Hrvati - Znatan deo njih su autonacisti, još otkad je papska država razslovenizovala iste i stvorila hrvatsku naciju, mnogi od njih mrze svoju braću Srbe, od kojih su potekli. Ubijali su u prošlosti svoj rod i narod. - 5 poena.

Slušaj me dobro, budeš li nastavio da pišeš ovakve liste, gde ti je numerisanje u ovom formatu (tri cifre pa tačka pa zagrada), imaćemo stvarno jedan ozbiljan problem.

Je li, Šmokljo, a štoo?

Zato što moraš da odjebeš sa foruma. Mislio sam da si neki history nerd, koji ce izbacivati kul kontent, ali ti si samo retard.

Ja sam ga odmah izvalio da je daun

Zato što moraš da odjebeš sa foruma. Mislio sam da si neki history nerd, koji ce izbacivati kul kontent, ali ti si samo retard.

A, ceniš da sam retard? A kako si ti to i čime zaključio? Kojom se reče antikom baviš?