Prijava

Keptne, verovao ili ne - stvarno očigledno nemamo išta pametnije da radimo nego da čitamo tldnr postove na temi:

"ANKETA:Glasamo za najgori narod na planeti".

Necu da lazem da je nisam otvorio, ali nisam nista citao tamo. Zna se ko je najgori, pitanje se i ne postavlja

nesto sam imao diskusiju s drugarom pre neki dan

jeri mislite da su srbi narod koji se najvise lozi na teorije zavere ili su i ostali u tom pogledu manje-vise isti kurac ko mi

Apsolutno Srbi, douze pointes.

Zardjao mi je francuski

kako stanje u kc niš?

edit: pogrešna tema za ovo pitanje.
a i dalje mislim da su pederi bilo koje nacionalnosti najgora sorta

Najgori utisak su na mene ostavili Jevreji. Mislim na one koji žive u Izraelu.
Ali ne mogu da tvrdim da postoji najgori narod na planeti, a i ne zvuči korektno.

Talijani,općenito instant nacija koja je popišala sve tekovine Rima, renesanse,humanizma, kad god su neke frke,krize,ratovi,po defaultu su gubitnici,nestat će kao nacija u narednih 500 godina, što će biti veliki dobitak za čovječanstvo.

brate, bukvalno si od frke opisao srbe.cak smo mi mozda i u gorem polozaju.mi i ako budemo na strani pobednika, nekako u narednom periodu to pretvorimo u poraz.italijani promene stranu i bude im ok.
srbi ce mnogo pre 500 godina nestati.oni koji ne odu ili ne krepaju ce se prodati npr bugaru za 3 litre zejtina i 2 kg brasna.uglavnom ce ostati ovi sto mitinguju po gradovima.em ih ima ko govana,em ne kostaju mnogo,a paradoksalno njihov npr glas vredi kao i glas nekog normalnog.dobro,polunormalnog.nema ovde vise normalnih.

Da,pije i ta vode. Prije par godina pitali nekog Izraelca zašto mrze Palestince, ovaj odgovorio, zato što mnogo liče na nas.

brate, bukvalno si od frke opisao srbe.cak smo mi mozda i u gorem polozaju.mi i ako budemo na strani pobednika, nekako u narednom periodu to pretvorimo u poraz.italijani promene stranu i bude im ok.

pa mi smo do devedesetih godina u nasoj novijoj istoriji stalno bili na strani pobednika, s izuzetkom mozda onog milanovog pohoda na bugare, ali ne vidim kako smo to do 90-ih pretvarali u poraze jer je srbija/jugoslavija imala okej odnose sa bar jednom silom na zapadu sve do devedesetih, kada je zbog ratova i nastala ta prica da zapad mrzi srbe

i mislim da nas zaista gledaju drugacije od ostalih, a mozda cak i eksplicitno mrze (bar kada pricamo o politickim strukturama)

mi sami sebe ne volimo,pa je i tesko ocekivati da nas neko postuje.ne mora da nas voli.

i mislim da nas zaista gledaju drugacije od ostalih, a mozda cak i eksplicitno mrze (bar kada pricamo o politickim strukturama)

Jbg zivis brate u Nemackoj, u zemlji koja je jedna od najvise pljackanih zemalja Evrope od strane nas u poslednjih 50 godina. Banke, kola, zlatare itd, nema sta nismo izoveravali i to jos uz blagoslov DB-a. Nije da nas ne vole jer smo SRBI, ne vole nas jer smo SRBI koji su za njih maltene cigani. Fazon, kao sto se ti uhvatis u busu za dzep kad prodje ciganin, tako oni kad cuju srpski. Stvar je u opravdanim predrasudama. Ako vecina nekog naroda radi X, opravdano strahujes da ce svaki pripadnik tog naroda raditi to isto. Prosto.

Jbg zivis brate u Nemackoj, u zemlji koja je jedna od najvise pljackanih zemalja Evrope od strane nas u poslednjih 50 godina. Banke, kola, zlatare itd, nema sta nismo izoveravali i to jos uz blagoslov DB-a. Nije da nas ne vole jer smo SRBI, ne vole nas jer smo SRBI koji su za njih maltene cigani. Fazon, kao sto se ti uhvatis u busu za dzep kad prodje ciganin, tako oni kad cuju srpski. Stvar je u opravdanim predrasudama. Ako vecina nekog naroda radi X, opravdano strahujes da ce svaki pripadnik tog naroda raditi to isto. Prosto.

ma sto se tice obicnih ljudi jos je i okej, kod obicnih ljudi me je vise zabolelo to sto znaju vrlo malo o nama, nego to da me je neko diskriminisao (iskren da budem i nije, bar ne u nekom hardkor smislu diskriminacije)

ovo o cemu sam pricao se vise odnosilo na politicke strukture, mislim da nas gledaju kao na neku rusku (a od sada mozda i kinesku) ispostavu koja se stalno nesto kurci, sto i nije mnogo daleko od istine