Prijava

Momčilo Otašević ☺️❤️

Pošto nemam pojma ni o kome navedenom, mogu samo da podsetim na roditelje Mire Stupice i Bore Todorovića, ujedno dedu i babu samozvanog Žike - bili su profesori. Melita Bihalji je čini mi se, završila dva fakulteta, a Relja Bašić brodogradnju. Neda Arnerić je morala da pređe sa glume na istoriju umetnosti. Čkalja je studirao veterinarstvo. Svi su oni bili manje-više lepi u mladosti, a Mira uvek.

Ja verujem, cenjena autorko, da ste i vi lepi kao Čkalja u mladosti. Ljubim ruke.

Neda Arnerić je bila jedna od lepših žena u mladosti, svakako.
Jako lepa je bila i pametna žena je Tanja Bošković. Meni bar.

Leticija Kasta gore što je Morada Okačio jeste prelepa. Koliko je pametna nisam upoznata. Znam je samo po onoj ulozi iz Asteriksa i Obeliksa.☺️

kamenofil
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»«««««««««««««««««««««««««««
Ja verujem, cenjena autorko, da ste i vi lepi kao Čkalja u mladosti. Ljubim ruke.
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»«««««««««««««««««««««««««««

Саветујем Чкаљу погледати мало боље - такве усне данас се плаћају на пластичној хирургији.

Саветујем Чкаљу погледати мало боље - такве усне данас се плаћају на пластичној хирургији.

HAaaaaaa ahahahahahaahhahahahaaha ahhahahahhaha obožavam te! ❤️☺️❤️☕

Саветујем Чкаљу погледати мало боље - такве усне данас се плаћају на пластичној хирургији.

pa dobar skech sig

zanimljiv pristup sa ovim »»»»»»»»»»»»

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»«««««««««««««««««««««««««««
pa dobar skech sig

zanimljiv pristup sa ovim »»»»»»»»»»»»
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»«««««««««««««««««««««««««««

Kako vi dobijate citate u drukčijoj boji? Sami ili vam moderator presvuče?

samo treba napises prvo

onda sta hoces i na kraju

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
AvvI
Саветујем Чкаљу погледати мало боље - такве усне данас се плаћају на пластичној хирургији.
HAaaaaaa ahahahahahaahhahahahaaha ahhahahahhaha obožavam te!
««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««

Čkalja je sam sebi pisao tekstove (to su zapravo bili monolozi, ali je imao jednog stalnog partnera za šlagvorte), i tu je bio najbolji. Nije stvarno pokazao šta može u glumi, jer je prerano zapao u fah lakrdijaša.
Što se izgleda tiče, to sam napisala napola u šali. Mislim da se podrazumeva.

Obožavaj me, samo nemoj da mi udari u glavu... ;)

Kako vi dobijate citate u drukčijoj boji? Sami ili vam moderator presvuče?

:))))))

E napisala sam ti u pvt-u kako se citira ovde.

I meni je Čkalja uvek bio neko ko doslovno nije uspeo da realizuje svoj maksimum. Njegovo lice, i sama figura, deluje tragično na mnogo načina i verujem da bi se vrhunski snašao u ozbiljnim ulogama. Ko zna možda je put lakrdije ipak najbolji put.

Ko zna možda je put lakrdije ipak najbolji put.

Има људи које сам дословно омрзла - а онда схватила да они који ,,окрећу све на шалу" уопште нису неозбиљни. Требало је да смислим шалу, уместо да се згражам над безобзирношћу или чак подлошћу. Шалу макар какву, не мора бити врхунска.

Stefan Dimitrijević Leon je srpski Bred Pit!
https://youtu.be/DQ9SVyuwuSA