Prijava

Ja mislim da treba popeti melkijadesa na neku goliju u neki budzak i naplacivati 100e za privodjenje osoba do njega na razgovor
Golijski guru resava sve vase probleme
Ja sam za dovoljno mi je jos samo melkijades da pristane i maestro da progura reklamu na reditu sa njegovim botovima

Mozes za sebe reci da si incel samo ako si probavao vise puta sa zenama i nije uspelo,ako nisi,onda ne mora znaciti da si incel.

Pa i ako nije uspelo sa ženama ne znači da si incel naravno, to nisu stvari tehničke prirode. Nešto je potisnuto i pravi sranja. Kao kad se bojiš visine pa ti se oduzmu noge ako te popnu na krov zgrade, a znaš i sam da nećeš pasti - al ne možeš ništa da uradiš povodom toga jbg.

Ti bi voleo zivot bez strahova vidim

Pre će biti Melk nečitan

Dodješ odje da zajebavaš. Samo stručno mišljenje može od Zapate.

"Stručno mišljenje od Zapate" ne može jer jedno, po prirodi stvari, isključuje drugo.

Krivo ti jer jedino žensko na sajtu više poštuje mene nego tebe.

Dva petla u kokošinjcu :D

I ja te poštujem Zapato, a i volim te čak pomalo.

Sreća pa sam homoseksualac. Inače bi ovo baš bilo kao dva petla

Sad će Zap da pita Melka šta je u podznaku.

She was a capricorn, I was micro-dosing

Cela Lika ti je tipa jedno selo, jedna ili dve porodice. Kamen i kurac naokolo. Majmune

Doci ce do depopulacije kako smo mnogo zapali u greh i odali se mnogo jurnjavi za parama i luksuzom.Srbija jos deluje pravoslavlje dosta, al zemlje unakolo su u bezboznistvo i nemoral mnogo zaglibile.Putin mi deluje da ce bude ono bas spasitelj kako ga vidim.

Da, vidte nam popova, gola sirotilja.