Prijava

Ja sam grčeve rešio magnezijumom al mislim da to tebi iz glave ide po tome kako si objasnio. To da ne možeš da namestiš noge će da ti pređe u tik ako već nije da moraš da ih uvek pomeriš po malo
Bromazepam ili xalol neki dan i nov si

Stres si neki pretrpeo možda

Cepaj gluten free i miran si

Ma samo tabletice, pijes pisas

juce sam trčao 1,5h da umorim listove.
nisam uspio. jedini razlog zašto sam prestao trcati je jer su me počele boljeti tetive.
Ovo bi zapravo bila dobra super moć da za posledicu nema nesanicu.

Sprzi dzoint pred spavanje, trebalo bi da ti pomogne oko toga. Sad ja sam imao slicno pre 4-5 meseci. Ali bol bas u listu levom, nisam se budio ali svako jutro bi me bolela noga jako i trnulo mi stopalo. Proslo nakon 10 dana samo od sebe. Kad sam otkaz dobio. Gledaj da promenis obucu, mi smo na poslu imali neke cokule, kako sam prestao da ih nosim stv mi je proslo to. Kupi patike neke tipa airmax(seljacki jbg ali opet) ili uloske za patiku. Inace, podrazumeva se da ides kod doktora, trava ce ti pomoci da zaspis i da ti se ne trza noga, barem bi trebalo nzm.

Moguce je i da kafu pijes kao sumant, ako je tako onda smanji kafu, proci ce vrv.

Restless legs syndrome (RLS) is generally a long-term disorder that causes a strong urge to move one's legs.27 There is often an unpleasant feeling in the legs that improves somewhat by moving them.2 This is often described as aching, tingling, or crawling in nature.2 Occasionally, arms may also be affected.2 The feelings generally happen when at rest and therefore can make it hard to sleep.2 Due to the disturbance in sleep, people with RLS may have daytime sleepiness, low energy, irritability, and a depressed mood.2 Additionally, many have limb twitching during sleep.8

Pa ti si ovo opisao do detalja. Možda i imaš to.

A šta jaže doktor gugl kako se leči RLS?

kafu ne pijem, a to sto osjecam nije bol, nego kao neka nelagoda.

Pa nisam skontao da ima neki lijek, pošto više uzroka moze biti moracu kod doktora.
Nadam se da je manjka magnezijum, gvožđa itd.
Ili da je samo trenutni stres.

I alkohol i trava mi vise smetaju.
Mislim zaspim ja lako I brzo poslije toga, ali se onda budim stalno. bude neki plitak san.

Jel si probao da masiras tu nogu? Ili neko iz porodice, mozda opusti misice ne znam

Moguće da je neki stres (ovako odokativno, ja nisam ljekar, ni student medicine). Možda nešto akutno. Jesi li probao uzimati vitamin D (samo nemoj njega i kalcijum skupa).
Kakva ti je ishrana? Unosiš li previše hidrata/šećera, posebno pred spavanje?
Da nisi možda depresivan (funkcionalna depresija) i/ili da ne uzimaš neke lijekove za depresiju? Ili neku drugu terapiju sa kojom si počeo ili je prestao uzimati?
Ne moraš odgovarati na ovo, retorička su, al' možda ti pomogne da provališ uzork, jebem ga.

moguce i da sam sepresivan. dosta stvari sam planirao ove godine i sve bukvalno stalo zbog korone.

Idi kod liječnika.

Hladnog krompira smo lečili od depresije, nema čoveka od tad na sajtu, strahujem za njega.

pa moracu, ali sad je loša situacija za ici ljekaru.

I alkohol i trava mi vise smetaju.
Mislim zaspim ja lako I brzo poslije toga, ali se onda budim stalno. bude neki plitak san.

A ovo koliko može da pomogne može i da odmogne, pogotovo ako zapališ neko smeće.
Imao sam sličnu situaciju prije nekih godinu, nelagoda neka usrana nema šanse zaspati i slično, mislim da bi bilo idealno kada bi mogao naći neku finu travu da vidiš da ti baš paše i da je stond totalni pa da pripališ par cimova prije spavanja bar je meni pomoglo jebeno samo je problem naći kod nas toga da iole valja. U najgorem slučaju pusti omču 5 minuta pred spavanje kakav god problem da imaš biće ti lakše kada vidiš da može mnogo gore.

moguce i da sam sepresivan. dosta stvari sam planirao ove godine i sve bukvalno stalo zbog korone.

depresivan != tuzan ili tako to
ono sto sam video i cuo od depresije je mnogo, mnogo zajebanije. nije tuga nego totalni nedostatak bilo kakve emocije i zelje za bilo cim.