Prijava

Nego Kayleigh ljudi znate kakva je to žena, ta sama stane pred agente i izrešeta ih svojom lepotom i inteligencijom, ponekad nekom i pohvali masku ako je napravio onako custom. Ljubav <3

triforce

Pa stavio sam tldr da ne bi ispalo kako pišem nešto bez ikakvog konteksta i kasnije sam postovao kad sam pročitao sve što ste pisali od sinoć još šta nije jasno?

isto triforce

Nego Kayleigh ljudi znate kakva je to žena, ta sama stane pred agente i izrešeta ih svojom lepotom i inteligencijom, ponekad nekom i pohvali masku ako je napravio onako custom. Ljubav <3

Kayleigh sam pomenuo u prethodnom postu tako da nije bez konteksta ako me tu ciljaš

Kajli je stara droplja, hoću reći, stara kajla

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=06&dd=14&nav_id=1695273

pitao sam se kad ce da dodje do srbije. ako se ovako nastavi sledece su verovatno negro bombone.

ili sardinijska zastava.

Jel KKK klan ikad tražio ukidanje nekih crnačkih slatkišša šta mislite lol

Dragi Migros, molim vas da odmah uklonite ovaj proizvod iz svoje ponude. Taj naziv je izrazito rasistički i ne odgovara političkoj korektnosti", napisao je na Tviteru jedan korisnik.

Eto prilike za brzi keš, otvoriš mejl, šibneš Pioniru ili Štarku ne znam ko već proizvodi Negro, kažeš da imaš veze i da si šatro uticajan, ako ti ne uplate par hiljadarki u roku do 10 dana eto tebe s pretnjom sa tužbom za rasizam.
easy money = blackmail (black, ahahha)

Zato je kaizen brže bolje vrlo brzo ukinuo onu eksperimentalnu belu vukajliju

I ja tražim zabranu bele čokolade jer osećam da me to proziva na neki način. Može li debilnije? A za to su opet krivi ovi marginalci iz nevladinih organizacija koji namerno skreću pažnju javnosti sa mnogo važnijih stvari po društvo

Blek metal se od sutra verovatno više neće zvati blek metal, a Crni vrh će biti samo Vrh. Crne mambe biće zamoljene da se odreknu imena, uz nadu da neće previše otrovno reagovati

kad ljudi prestanu da dogadjaje i ishode pogresno povezuju s pripadnoscu odredjenoj grupi lazni rasizam ce prestati da postoji
takozvani underrepresentation koji je 99% vremena glupost cista
eee azijati i zene bageristi skoro i da ne postoje to je zbog rasizma cistog i mizoginije

mislim da se ta logicka greska zove "ne sledi"

Najmudrija srpska glava na drugom spratu neomalterisane kuće u Krnjači spava

CRNI će morati da koristi svoje kršteno ime jbg

Fasizam ce u buducnosti biti maskiran kao antifasizam... Rece onomad Cercil...

Sa tim da je ovaj fašizam pogubniji od onog, onaj je bar moralno bio- ispravan

Moor's head

90% sam siguran da ne ukiduju to ime zbog vređanja na rasnoj osnovi nego da bi zataškali pravu crnačku istoriju odnosno Mure (Moors). Ne sećam se gde sam video da je neko pretpostavio da su prastari Egipat naseljavali isključivo crnci oni baš Nubijci crni ko ugalj, pa su se kasnije Grci, Rimljani i još neki narodi izmešali s njima. Nubijci su valjda potomci tih Mura, a bilo ih je baš puno po celoj Africi