Prijava

Moramo da napravimo neki novi sajt ali obavezno da ima postere.

Da.

Ali za početak neki forum gde ćemo da se okupimo. Bio je nekad odavno predlog na nekom forumu za pčelare. Ok je.

Ejduse ne bih volio da se Vukajlija ugasi i da ti se izgubi svaki trag

Hahaha. Ko bi onda plunderovao, ako ejdusa ne bi bilo. Iskreno, kada nije moglo da se udje na sajt sam po par puta dnevno proveravao i pokušavao da udjem i ako je realno sajt mrtav (mada, pratim samo forum).

Ne znam šta je Tilmo radio bez Vukajlije isto kao i Bokser ovaj hendikepirani jebote koliko tužno morali su na ulicu u normalan život

a ti si toliko izgrmeo od srece da si se ulogovao na vukajliju da im to kazes

razmisljam se, recimo da je kajzen smanjio server na nesto minimalno posto i ne mora sad da ima neki jebeni server, kosta ga bar 200ak € godisnje, verovatno i vise. domen oko 20ak.
nemam pojma kolko treba od klikova i reklama da dobije da pokrije to. plus ako ima sta da radi na sajtu to je bukvalno volontiranje, mada cini mi se da i ne radi nesto, sto znaci da ga dobro opravio, skidam kapu.

sve u svemu, cini mi se da vukajlija funkcionise iz cisto sentimentalnih razloga :)

Da sad može lock najopuštenije

pola miliona ljudi mesecno moj kurac posecuje, toliko nisi imao za poslednje tri godine... zato ne kenjaj i slusaj malo sta ti clanovi govore slepce... vrati postere i slike i pojavljuj se cesce od halejeve komete na ovom jebenom sajtu da vidis sta i kako treba da popravis...

Trebao ga je prodati kad je vredeo 200 k

Normalno da posecuje pola miliona mesecno, kad ima skoro milion solidno indeksiranih definicija.

Само у октобру је 530 сома људи посетило сајт, а и то је керов курац где је Вукајлија била раније....
https://www.similarweb.com/website/vukajlija.com/

Највећа вредност Вукајлије данас је што има 700 хиљада људи на Фејсу да је прати, да се реактивира и адаптира сајт би могао 15-20 пута више посета имати к'о из пичке....

Avg. Visit Duration
00:01:47

530 hiljada poseta, al u trajanju od 1min. Što znači da se neko zajebe u guglanju lol.

debili, sami ste oterali svakog iole normalnog novog člana na sajtu, to ste radili isti vi čak i 2014. kad sam se ja priključio

Mozete i bilborde zakupiti, dzabe, dok se situacija na forumu ne poboljsa, nece se niko normalan zadrzati. Sto je pomalo i zacarani krug, al jebiga