Prijava

koga boli kurac? :,((
Ljudi imaju dece porodice firme svalerte kbk za forum

Zaradjuje li kajzen što od vukajlije? Pojavi se neki oglas kad si oflajn.

Mož li se proveri neđe.

Zaradjuje ali sve pare salje u sns odbor da se kupi parizer

Pa i da je napravio sajt iz sopstvenog zadovoljstva pa šta, nikom ništa ne škodi ima ljudi koji vole jednostavno programiranje i naprave si sajt za svoje lično zadovoljstvo, šta ako zarađuje od nečeg drugog a voli si provodi vreme uz kompjuter i pravljenje sajtova.A što se tiče ana foruma mrzim uopšte to mesto jer tu samo stres može doživiš, sve neki neoprostivi, preosetljivi, misle da su boga za muda uhvatili a ne shvataju kolko su sirovi, to mesto gde idu sve linijom manjeg otpora, napraviće možda kajzen onion sajt pa će idemo na njega i preko javne ip bez mogućnosti nalaženja na guglu u najgorem slučaju.

Ništa neko nek ostavi broj telefona pa nek bude posrednik kad sajt naprasno nestane da može celt da mu pošalje link tog novootvorenog foruma, a mi ostali možemo da nazovemo i pitamo koji je lol.

Naravno kad se svih 10 preselimo neka uništi sim karticu strogo poverljivo.

Što ću uništavam sim karticu, ajde bre šta se utepuješ ću uništavam sim karticu, mada i onako nemam vremena mnogo po cel dan na forumu da budem tako da usput kontaktiranje je možda i bolje.Nego Maestro sećaš se ti mene možda što sam bio jednom savetodavan, e na ana forumu tu samo gledaju da te otkače, al ja znam da na taj način ništa se dobro ne postiže samo loše i da nemogu sve da uzimam za sebe a da drugom ništa ne dajem.More kakva smo mi sekta mi će izgleda da kad budemo gladni da plunderujemo u nekom od ratova.

Znači nakon ove cele godine može i meteor da padne neće me pomeriti obrisaću prašinu s ramena ali glavni događaj i šok će mi biti otkriće da je atomski sve vreme namerno pisao ovakve stvari i trudio se da ga niko ne provali čak mi je i slao dosta pvt - ova vrv da prikrije trag ako se slažeš brt onog dana kad izađeš iz ormana i priznaš vuka familiji da si strejt podeliću ih sa svima pa ćemo se slatko smejati

Čiji misliš da sam dupli, ja nemam jeste original i ona možda delujem ko nečiji dupli?Nego većina nas smo strejtovi ja se pitam kako li peder neko uopšte postaje, ali pederi su počeli da se dive mučenju ljudi zato što su diskriminisani, i znajući da će ih celog života mrzeti samo mogu živeti kroz terorisanje ljudi po potrebi.

Mislim daje najbolje da se preselimo na majspejs otvorimo neku stranicu nesto

Rok, cigare, knjiga, neki dobar alkohol i bolje žene, neka svirka, poneka fudbalica ili basket i naravno majspejs

I šta bi na kraju, ništa od novog sajta :(

Neka dobra knjiga prelivena burbonom

Paris texas, fotografija, tanak vrat, odiseja 2001, kraft pivo i jos bolji stejk preliven burbonom, neka svirka, poneki zelen lukac i naravno sojin komadic

Sojin komadić, odlican eufemizam za klitoris

Al definitivno trebamo imati bekap plan. Makar to bila i ana.rs. Da se pregrupišemo ako kajzenu isključe struju.

meni se sve vise svidja ideja da se napravi neki vuka-fejs-reddit hibrid.
eo ja cu dam pare, ko ce da programira

fejs i reddit su 2 najodvratnije društvene mreže s izuzetkom tvitera

Ako kazes najodvratnije, da li to znaci da neku drustvenu mrezu ne smatras odvratnom?

možda manje odvratnom, zavisi kako gledaš

Pa nije nabrojao instagram tiktok i tumblr tkd kontam da su mu one do jaja haha

celt se jedini ponudio da uradi nešto, ali kontam da ni on nema vremena toliko da to sve uradi sam.

Eto, sajt je umro na neko vreme. Niko nije mogao da ae uloguje.

Dajte neke realne predloge za bekap. Al ubrzo. Da se pregrupišemo. Izgleda da Kajzen ovo pušta niz vodu.