Prijava

Ja hoću da Zap popizdi i reši da završi govno, dosta je tapkanja po ramenu kao ma daaaj koji će ti to k u životu.

Ja kažem da Zap mora da ima diplomu..

Zap ima više, mnogo više od diplome - iskustvo, okretnost i pre svega - dušu.

Hoću da Zap ne bude znojavac u skafanderu nego gospodin čovek sa lulom i propisanim mantilom.

Nije Zapata taj lik Carimire. Zap je čovek presvega.

Popizdece završiće fax a onda će da priča kako ništa ne valja i da nas mrzi a i da smo ga zajebali jer je nekad ranije sve bilo dobro a sada nije :)

A mora i diplomski onda valda da polaže, ne?

Ne znam ali nije ok da ga nazivamo doktorom ako već to nije.
Al ne treba ni da se ogresimo o budućeg akademca.

Neka bude kolega doktor. To je prihvatljivo.

To poglavlje je gotovo odavno...

Jeste provalili da su antivakseri sve neka krezuba raja, odem na profile likova koji ostavljaju avaks komentare po fejsu na svaku vest Blic-a, ili je krezub ili lažni profil, nema da kažeš e ovaj deluje po jusu skroz. Ajd za stratimira se videlo iz aviona da je prsotina dečko, ali Cara potpuno --->
RAZOČARENJE
A
Z
O
Č
A
R
E
NJ
E.
Sem ako ne troluje ove antivaks debile onda povlačim, ako je ozbiljan onda je i on:
KREZUB
R
E
Z
U
B

na svaku vest Blic-a, ili je krezub ili lažni profil

За разлику од остатка читаоца Блица, који су интелектуална и културна елита

Hahah pazi ovog debila sto ne moze da mi oprosti kad sam mu rekao da je familija toxican i ovako a narocito za njegovo depresivno mentalno stanje pa onako u damskom stilu odbacuje cinjenice i napusava me kurcem jer sam (kao i uvek) u pravu

Sem ako ne troluje ove antivaks debile onda povlačim, ako je ozbiljan onda je i on:
KREZUB
R
E
Z
U
B

Kruzub sam zapravo, na čmaru.
Smatraj se razočmarenim pipačem.

Ono što je ok u tvojoj situaciji jeste da mnoge spoznaje nastanu tek posle razočarenja.

Cara klasicxan gownarko personaliti, pregorela chmarulja kako kazhu zagrepchani kad si nabiju zharulju u bulju. Lice bezbroj puta su ti svi rekli ovde da si kao pojava odavno

I S C I L E O
S
C
I
L
E
O

Klasichan noob
Noob
O
O
B
Svi su provaljeni
Fasada unutri beton goli
Izigravaju pametnjakovice ne znaju sraf da usrafe
Stratimir nema fasadu i zato ga napadaju jer prica otvoreno i provokativno

A tako se i oblacim. Preko 10 hiljada evra sam potrosio onomad u Milanu

Bergase oćeš kupiti Parajumpers jaknu, 900 evra?

Čuo sam da ste izuzetno
I M U Ć N I
M
U
Ć
N
I

Stratimir nema fasadu i zato ga napadaju jer prica otvoreno i PROVOKATIVNO

GOYA je žrtva sistema lolo. Previše otvoren i čist, kristalni gojica

Lol pa ti se provaljujes prekiseli lice i samo sve vise i vise srljas ali ne vidis to

Majka ce te opet skidati sa tavana vidim ja