Prijava

Svo to proseravanje.

Srbi jedini planetarni retosi, svi drugi pametni veruju nauci.

Živeli Srbi kamenjari

evo predavanja o tome koje zemlje trenutno imaju manju smrtnost od koronavirusa od srbije:
https://www.youtube.com/watch?v=V1508wboZXk

nije profi, ali je relevantnije od ejdusovih butkjut "naucnih" videa

Prvi po smrtnosti - relevantno
Prvi u eu po bdp - irelevantno

Tipično razmišljanje autosoviniste.

desi caro desi tigre

Rođeni, šta sipamo

kinezi vec pobedili koronu.kakvi su to mocnici.bas sam lud da poverujem statistikama

Daj da pobedimo taj delta soj pa da nastavimo normalno, da idemo dalje.

Sve mere važe i za one koji se vakcinišu

ko kad su rusi rekli za cernobilj.ma to je sitan kvar nije to nista.bez brige heheh resicemo mi to.tako i kinezi uziveli se u ulogu mocnika mi pobedili koronu nema umrlih a krematorijumi rade u tri smene.velika sila miljardu ljudi zivi na pacovima

Pobedimo delta soj i idemo dalje na gamu, ko sav normalan svet.

Koliko smo sojeva već sprzili ne zna im se broj, a glupi Srbi na delti muc, ko švabo sto se nije snašao sa viljuškom.

Nego jeo prstima majku li mu jebem bolesnu

Lambda je sledeći, gama soj nikad neće biti u fokusu. Ali delta je bas kul i radi mase pa je zaslužila da evoluira u plus

Inače indijski soj i još neki strašni su bas razočarali

Čistićete ulice
Isto k’o i ranije
Čistićete ulice
To vam ne gine

ahahahh ladno ga ruše, tako je kineski kolonizatoru, choke me harder daddy

Šmikljo ti li si iz Bora?

Ali polako, pobedićemo. Prvo propusnice od 10h, uskoro nećete moći Treće oko na trafici da kupite bez iste, kolač vam je spremljen antivaks ubice, na vašim dušama je ovih 60 koji umiru svaki dan. Da, ja to tako gledam, Melk i ekipa, vi ste ubice i nikako drugačije. Vi ste ubice.

E ZAP NAPUSIS MI SE KURCA NEVAKCINISANOGGGG

hahah de si dusane da brojis glasove na temi ladno si ispalio jbt, sve propalo

Vezano za rušenje odžaka u Boru

Prostiranju prašine iz srušenog dimnjaka neće ići u prilog ni vremenske prilike, budući da meteorolozi najavljuju blag istočni vetar, što znači da će suspendovane čestice padati na celu površinu grada, a kiše koja bi sprale čestice, nema u najavi ni narednih nedelju dana.

Znači uboli su pravi momenat kada je najgora prilika da se sruši odžak.
Šmokljo sa srećom.