Prijava

Sve* znanje, ispravio me jedan profesor u hodniku na faksu ja sam se razdrao nešto tipa AE BRE ŠTA SEDIMO OVDE SVO VREME i on mi prišo i na glas me napravio na debilka i reko da reč svo ne postoji u srpskom jeziku. Do dan danas se nisam oporavio od te traume.

ahaha isto, na nas se profesorka srpskog drala svaki put kad kazemo "svo"

Posmatrao sam rušenje dimnjaka odavde iz kraja, koj antiklimaks, očekivao sam neku glasnu eksploziju i neke oblake prašine ko u 9/11 ono kurčina samo se skljokao matori dimnjak i krepao bez ikakve pompe. Ripchina legendo

Krepao i povukao za sobom još četiri čoveka :)

Na zapadu to mnogo lepše rade, ono kad ekplodira pa padne pa prašina ko pustinjska oluja.
Moramo se pomiriti da smo zemlja trećeg sveta.

Klasičan lekar vakser sam u emsiji, toliko blebeće da ga i voditeljka laganini podjebava jer ima više informacija od debilka. O kritičkom načinu razmišljanja da ne govorimo.

https://www.youtube.com/watch?v=mBreCmMgOgw

pada server laganini moraćemo opet skupljamo pare za gazdu

Svi po 70 dinara šta je to za nas

Jebeš mi sve ako ovo nije Zapata. Tačno se vidi da mu fale bar tri ispita.

Lik je u fazonu nauka sve je u redu nemojmo preispitivati to je totalno pogrešno.

Prvi put s doktorom na uranak.

Brutalne su pičke u Boru. Ne znam čime ih ranite.
Radijacija i teški metali. Ima nešto.

Bor vazda bio melting pot Jugoslavije, dolazili sa svih strana ovde, mešali se sa Vlasima svakojaki geni, morali da se izrode kvalitetni pičići jbg

Šmo jesi glumio u tilva roš?

Nisam, pogani skejteri glumili, znam neke od njih

ma ko zna ko je taj lik, mozda nije ni doktor.fora kao na onim yt dokkumentarcima o vanzemaljcima.lik se predstavi kao bivsi kosmonaut i prica kako se upoznao sa vanzemaljcima.tako i ovaj glumi stranog strucnjaka da bi ubedio nekog jer cim ljudi vide da radi u inostranstvu onda mora da mu se veruje, sve sto kaze tako je

očekivao sam neku glasnu eksploziju i neke oblake prašine ko u 9/11 ono kurčina samo se skljokao matori dimnjak i krepao bez ikakve pompe

Ја сам ово разочарење доживео још у основној, на екскурзији, требали неки зидови да се руше експлозивом у близини места које смо обилазили.

И ми клинци се изложили као сад ће холивудска експлозија онако са ватром и печурком и чиме све не, кад оно курац, чуло се као да је неко бацио петарду, и пало доле, не чак енергично, него некако педерски се урушило само

https://www.youtube.com/watch?v=6-87cmuA9HE

Divno i konstruktivno. Kolega obavezno da pogledate ovu divnu tribinu.

avaks tipovi ti ignorišu komentar mrzi ih da pročitaju pasus, al zato opšteno - e brate pogledaj ovaj klip od 3 sata koji i sam nisam pogledao ali kapiram da podržava avaks stavove, pa se javi.
K R E Z U B A R A J A

nešto razmišljam baš me zanima da li se član Ollanik vakcinisao i kakav je njegov stav po ovom pitanju?
Lik je bio zajebant, imao neki specifičan humor, ali kad su bile naučne teme uvek je imao kvalitetno mišljenje i spuštao debile i mekane glavice solidno. ako neko zna neka javi.