Prijava

godinama pricali da virus ne bira sad odjednom bira mlade.poceo virus da bira.lepo bogami

Kada bude kraj bice receno da je korona stala zahvaljujuci vakcinaciji i postovanju mera vecine gradjana.

Tako ce vakcinisani poslusnici naci svoju svrhu postojanja i ulogu u spasavanju planete i covecanstva.

ako bude bilo kraja.sa ovakvim vakcinama nece a nece ni virus sam od sebe da se povuce.

Respiratorni virusi ne izazivaju zgrusavanje krvi.

Korona je novi grip, živećemo s tim do kraja života

Virus će se sam od sebe povući kad-tad, problem su ovi što im ide u korist pa ga dodatno promovišu putem medija. Izasao ovaj omikron, doktori iz JARa dole pričaju kako se ne radi o opasnijoj varijanti, a vlade uvode mjere dodatne i plaše narod. Vidi se ko je kolovođa tu, struka pada u drugi plan

Na mene već ostavio trag, ne mogu da udahnem normalno kao pre koronke, umaram se mnogo brže od hodanja, o nekom basketu i trčanju verovatno mogu da govorim samo u perfektu hehe

Korone ima gripa nema okeeeej

A vakcine nisu dovoljno djelotvorne, to već postaje jasno svima pa zato se čeka ova neka univerzalna što će morati svi da prime ali opet rade neki posao jbg ima nekog imunološkog odgovora, povišene temperature i slično ko god je primio, nije baš precum od labuda unutra kako bi voljeli da je predstave antivaxxeri

Ima i dosta sirenja bolesti putem infekcijom putem vakcine. Ima i stradalih.

Ima i zemalja gde malo virusa i malo vakcinacije.

Precum od Goluba onog što ga cara spuco kolima a nije cigan

po prodavnicama kasirke imaju plocice sa natpisom kovid redar.strasno.oni ce da sprece sirenje zaraze.umesto da puste ljude ko hoce da nosi masku nek nosi ko nece ne mora.ali ne, nadje se neko ko voli da kinji ljude jer su i njega kinjili u skoli da kao zavede red, spreci katastrofu..on da naredbe ljudima koji ce da ispune svaku naredbu jer samo to i znaju. da ispunjavaju tudje naredbe i eto tako ti se neki retardi useru u zivot

labo meni je život već dovoljno usran šta mi fali još malo da štrcnu

Cekaj jbt kad kasirka postane i kovid redar to je vec ozbiljan pomak u karijeri.

Znaci nije samo kucanje slaganje po rafovima nego i ucestvovanje u spasavanju covecanstva. Velika stvar.

video sam u jednoj prodavnici kasirka je i kovid redar.znaci zena ima ovlascenja.kovid redari mogu da budu samo odgovorne osobe.najbolji medju nama.

gazdu te prodavnice bi slatko vukao za zulufe i udarao mu klempe da ga podsetim na skolske dane.i one cokoladice i kragne

Najbolja stvar kovid redari sad smo svi isti malo mira napokon. Nego ne sme ni nos da viri primete u roku od 5 sekundi ja njih ne vidim ali oni se samo stvore i kazu stavite masku preko nosa. U uscu, bar ove radnje bolje kao tomi hilfiger replay timberland ne znam da li u teranovi brinu za kupce posto ja ne ulazim tamo. Preterase ga ali zato sam mimo radnji drzao masku ispod brade i pokazao muda

Jbg kazna 5k a za firmu 300k. Otud tolika revnost.

U uscu, bar ove radnje bolje kao tomi hilfiger replay timberland

https://nwspiritism.files.wordpress.com/2015/01/psychic-readings.jpg
Čekaj stani nemoj mi reći... kupovao si majice... čekaj čekaj znam hhhhhh... majice bele boje