Prijava

I korona je skoro anagram za morona

gle cuda priroda radi svoje, svaka nova varijanta virusa je sve vise ljudska i potseca na standardni koronavirus, a sve manje ona egzotika gde ti pola godine ne radi nos ili umres od upale pluca sa 30 god.

Hahah ma daj celt, ovo je govnurda laboratorijska kakav virus i mutacija

Samo ravnozemljas moze ublazavati snagu i moc jednog virusa.

Laboratorijska govnurda iskorištena u političke svrhe a uz koju će enorman profit steći pojedine fortune 500 kompanije

Jbt x zemalja zatvara granice uvode se nove mere a random baba da sebi mogucnost da relativizuje soj koji je x10 zarazniji, zaobilazi vakcinisane i lepi se na mlade.

Klasicno sarlatanstvo.

i da jeste, sto je duze medju nekom vrstom to neki virus postaje vise prilagodjeniji svom domacinu, da se lakse siri i razmnozava a da manju stetu pravi posto tako funkcionise evolucija.

nebitno je dal je iz laboratorije ili preso sa druge vrste, u oba slucaja je za covekov organizam nesto novo u pocetku, i ako ne istrebi covecanstvo uzme i prilagodi se.

a ne znam sta zamisljas laboratorijski vs "prirodni" - ne verujem da u labu mogu eksperimentima da naprave toliko sranje koliko moze priroda da udesi odnos prenosivosti/opasnosti. trebalo bi ti milion ljudi da testiras.
u labu mozes da napravis nesto sto ubija na mesto. ili nesto bezopasno. ovo da pogodis, teze malo, pa makar ispalo iz laboratorije, modifikovalo se samo da se lako prenosi medju ljudima, ko sto su i sve ostale sorte koronavirusa koje nosimo sa sobom nekad kroz ljudsku vrstu prosle isto ovako u pocetku.

nije random baba, naucnica sto prva izolovala novu varijantu.

Ne mogu da prihvatim takav sarlatanski pristup naucnika.
Krajnje neodgovorno ponasanje.

Jbt korona medj populacijom od vajkada a sada u pitanju problematicne sorte.

Omikrone oprosti, ne znaju sta pricaju.

kako nesto sto je mrtvo moze da se prilagodjava.posebno tako brzo.meni nije jasno sta je virus.mrtvo, razmnozava se, ima samo neki protein/bas cudna stvar kako to radi.,i kako nesto sto je tako jednostavno moze da zadaje tolke probleme

Eno i sekler promovise novi soj kao slabiji.
Ostaje nejasno gde je delta nestala.

Ovo sa opadanjem snage novih sojeva ima jedino veze sa szo direktivama. Moguce je da ce malo da nas ostave na miru.

https://twitter.com/JesseKellyDC/status/1463991087786250243?s=20
Nzm mislim da je ovaj ubo suštinu, sad su na redu mladi i deca da se špricaju što neko reče dal Cara dal Melk

labo brt virus nije mrtav, ovo je žiiiiiv virus mrtvog ne pravim bre. Zoki kaži mi

Jbg uvek je atak tamo gde ljudi nece da se vakcinisu, zasto bas potvrde za kafice kladionice i sl govna, ofc jer tamo idu nevakcinisani.
Virus sada napada mlade, u vestima konstanta kako je neko mlad umro nevakcinisan. Nema slucajnosti u medijskom dopingu

oces u bronzu da ga pravis.msm virus, cista izmisljotina tako nesto ne postoji

u labu mozes da napravis nesto

A može i labo nešto u tebi SKETCH

sta je sledece virus napada osobe koje nemaju visoko obrazovanje/