Prijava

Primio danas prvu. Osecam se super. Bolje mi radi 4G

Realno, jedva čekam završim pizdarije celodnevne da svratim malo.
Oću hotulu da platim cugu neće jede govna ispod časti mu je.
Sa melkom mi je ok ako bane do 18h, mogu da ga izdrzim do 20h jer po defaultu cepa čaj.
Uiver samo gleda klinke kako izlaze iz klonje sevast navlači na priču ne bi li došli do 300. strane, ima neki deal sa gazdom.
Celt stalno stoji ispred ponekad uleti kad je baš u mainstream elementu tipa pojavi se omikron virus krene da slabi dođe da objasni.
Strata fasovo od obezbeđenja lolo

Zap se grebe skivi malo malo, JEBIGA DOKTOR JEMOŽE MU SE

evo ga cara, prosvetljena elita :)

haha, mislio sam da si to napisao Melku lolo

Ne pijem ja puno, ne bih napravio veliki trosak. Al na jedenje sam zajeban

Stratimir vazda pod stolom. Puši kurčeve

Nema nista od kaizena, ne odgovara, oce sav profit sebi, tako da sto se mene tice moze lock

Ripčina legendo, rekao bih da nam nedostaješ al neću da lažem

Veselo društo pije treću rakiju, Celt se pošta i nećka ubeđujemo ga rakija je zdrava i doktori preporučuju - upada Zap : ACKCHYUALLY

Pa gde je rakija zdrava lololo nema ništa od tanina i antioksidanasa vina, niti b kompleksa vitamina piva. Ukusom zaostaje za svim ostalim špiritima. Bukvalno najgore piće, pogotovo što su to sve šećeruše sa ubačenim ekstraktima. Rakija je govno i samo glupani to piju.

-uzmi ovo ovoooo je moje ovo jaaaa pravim ovo je 20 godina staro

-ne.

Da imaš ta dva ispita pa da te iznapušavam zbog ovog bogohuljenja

Ne znam šta treba da se desi da bih izložio svoje telo nečem tako gnusnom kao što je rakija.

Što nisi rakiju uzo jel ti bolje ono grčko govno?
-paaaaa uzo sam

Uzo ima smisla samo ako si na moru imaš mezetluk grčki, u našem srpskom scenariju ne. Jednostavno, viski je kralj pića i ne treba ići ispod toga

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1560361254298533&id=100009740205022

Grcka, lep nacin resavanja budzeta.
Sto bi rekao Celt, pazljivim planiranjem osmisljavamo odrzivu buducnost penzionog fonda.

Šta piješ izvini jel može martini

Odrzivist to je keyword.Necemo potamaniti pola planete, nego cemo pravilnim odabirom medicinskih mera i odgovornim planiranjem populacione politike delovati da se populacija smanji na odrziv level kako ne bi planeta saferovala.

Ne znam šta treba da se desi da bih izložio svoje telo nečem tako gnusnom kao što je rakija.

Moja verzija sve isto samo na kraju vakcina, ovaj nikad nije pio drenju ne zna ne zamerite mu