Prijava

Posle vakcinacije Srbin neće rakiju foto video šokantno mrze nas što smo pravoslavci

Rakija vs sav drugi zest neuporedivo.
Viski je kukuruzovina klasicna ko laki strajk lolo. Naravno pricamo o pravim rakijama.

Pivo je brlja, kao svinji sto se daju pomije, smrdljivi kiselis, cast izuzecima.

Dakle par rakija pa lagano vino.

Ne znam šta treba da se desi da bih izložio svoje telo nečem tako gnusnom kao što je rakija.

Ево због оваквих ми нормални не можемо да се напијемо!!1

pivo je zakon, mejnstrim al onaj dobar mejnstrim, s razlogom mejnstrim, kanon, merilo stvari i ukusa

rakija je okej za dorucak na zlatiboru i to je to otprilike

Offtopic je srž opstanka sajta..
Zamisli da se samo govori o zadanoj temi, gluho bilo

Rakija dobra za dezinfekšn i upalu desni

Pivo je napravljeno za leto.
Ovako ga masa pije u kafani jer se cevci i mos da ga prolongiras. 0,03 radze 250 0,5 piva 200.

Ma konobar daj 4 piva

Jeger je lep al secercina kako cepa glava uzas.

Al best of sljokana je domaci brand piva i pelinkovac. Znam lika koji i dalje to cepa na novim gidinama i svadbama.
Kad se pije to je pivo/pelin kombo.

0 - avaks
1 - vakser
2 - dablvakser
3 - busteraš
4 - ovca
5 - zombi
6,7...- fanatik

-Zaista niste trebali gospodine ja sam dao zakletvu i moralna obaveza mi je da ma nema potrebe stvarno mi ne smemo na poslu al kad ste već doneli šta rakija vi lično pekli moraću da odbijem struka mi brani tako mi dva ispita što mi fale iznesite to sestro sledeći neka uđe gužva je u čekaonici razumite pandemija borba prsa u prsa sledeće dve nedelje su ključne

groblja će nam biti mala itd itd

Šta misli narod vukajlije, da li će svaka grupacija morati da nosi izvesna obeležja - tipa kao što imamo činove u vojsci ili pojaseve različitih boja u karateu, da li ćemo jednako, u zavisnosti od broja doza i proizvodjača, nositi narukvice u bojama? Tipa - ljubičasta = tri doze mešovito, rizik od zaražavanja 5-7%, preporučeno rastojanje 0.8m? Treba ovo predložiti Gejcu, dopalo bi mu se.

primis x3 doze, moras nosis masku postujes mere distanca sve. Propagiras vaksersku pricu, budes poslusnik a sistem te kaznjava. Ali i dalje podrzavas sistemsku pricu.

Mazohizam, sta drugo.

Posle četvrte ne moraš više da nosiš masku, al moraš bar dvoje da dovedeš na prvu dozu da bi bio oslobodjen karantina.

Kad ce cetvrta kad ce cetvrta. Nece valjda ovo sve da stane.
Tako bez reci tako bez oprostaja.

A bili smo tako kul dok smo pobedjivali globalno zlo.

Jbt lekari ce morati opet da se smaraju sa kojekakvim average bolestima, svejedno padali ili ne na nos od posla.

Nece imati ko da kaze hvala

tapšaćemo sa prozora nije frka nikakva

Ostace upisano da su odgovorni ljudi sa zavrnutim rukavom spasili covecanstvo.
Broj spasenih zivota od vakcine ce se povecati.
Nasu decu cemo uciti kako smo pobedili kovid. Merama, vakcinom i distancom. Imace prave uzore da i oni u buduce znaju kako da se prilagodjavaju na buduce pandemije.

Sad smo spremni. Ne moze on toliko mutirati koliko mi mozemo ratovati. I volim te i mrzim viruse zli.