Prijava

Boli ga kurac, ne treba mu kovid pasos i ne mora da stavlja masku u kokosinjcu, a tebe sirotinjo ko jebe

Lako mu je iz kokosinjca da prica kako korona ne postoji i ne trebaju vakcine.

Nego evo nama i godišnjice sveg ovog bezumlja. Predlažem da svako iz svog ugla, u najkraćim crtama kako bi bilo pregledno, iznese šta su mu najjači utisci u vezi protekle godine i čitave situacije.

Sledeće dve nedelje su ključne

Te dve nedelje su samo one dve godine koje su ključne (za razvoj, put ka evrointegraciji, borbu protiv korupcije i drugo), samo što sada moraš da redefinišeš kontekst. Ako baciš pogled na tipa madjarsku štampu, videćeš da su i za Orbana dve naredne nedelje ključne itd. Bukvalno preslikane izjave i naslovi, na sve i jednu temu. Jer isti su ljudi školovali i jednog i drugog.

Lako mu je iz kokosinjca da prica kako korona ne postoji i ne trebaju vakcine.

ali u kokošinjcu vreba ptičiji grip.

Meni najupečatljiviji prizor iz protekle godine - djak prvak sa maskom do očiju i torbom na ledjima, oblika i veličine frižidera; rekao mu je da tako mora otac sa maskom do očiju koji, takodje 5 dana nedeljno, odlazi u pogon gde ga izrabljuju za 35.000 mesečno (jer tako opet mora). Sledi ekipa što nosi masku dok se voze automobilom (sami) i maskirani biciklisti. Ima i onih što tako džogiraju, ali vrlo malo.

E sad oko toga da li je polupatetičan ili sasvim patetičan mogla bi se voditi i polemika

Polučovek, polupatetičar kojeg su me isterali iz Elektronske industrije XD

pročitao sam orwela 1984. počeo životinjsku farmu, ukapirao sve znam i više ne moram ništa da čitam, sve je pogodio čovek, a kad je on to pisao bukvalno se ponavlja i danas to isto mi smo u sistemu sistem te laže ne veruj šta ti kaže, slušao malo sindikat, ikac ekipa blokovi, oni jedini otvaraju oči ovim mladim, ostalo sve kao kod orwela ko poslednji izađe neka ugasi svetlo, stavio na fejsu da mi je to omiljena knjiga tu je sve maltene rečeno mi smo zamorčići vi ne vidite to, isprali vam mozak vučić botovi sendvič sns, ja znam vi ne znate.

Laganeze braćo nosite svoje pelene i bodite se eksperimentalnim hemikalijama za nešto od čega 100% vas ionako neće umreti ja odo da prošetam kroz baštu počela rasada nema zajebancije

P. S. Kriptovalute u Hrvatskoj imaju solidnu budućnost inače se time bavim trenutno

Bas si mudar,kokosaru.

pa dobro bre antivakcinasi dokle bre jedenje govana majku mu? cemu ova propaganda, i cemu ovo jebavanje protiv vakcinacije matorih ljudi i sredovecne populacije koja ne planira da se razmnozava vise, i po koju je pogubnija upala pluca od nekih sporednih efekata koje ima/nema/nije ni bitno jer da se pored svega sto jedemo, pijemo, pusimo i disemo nadje sta te tacno ubilo nije bas neka egzaktna nauka.

kakvo je ovo sranje, kao ne sprecava koronu al mozes umres. ne veruj nicemu.

jeste, da su zdravije vodili zivot ne bi im korona pretstavljala neku muku, ali daj brate popusti malo, sta je vakcina uz 20 prijedicina i stomazepana koje prosecni covek pije od 70te ne bi li preterao dan bez agonije i jos malo poziveo da vidi unuke ili sta ti je vec cilj? pomaze protiv ovog ocigledno. kad naidje nesto drugo, drugi ce lek.

jebi ga tako je, ljudi su bolesni iz milion razloga, ne mozes svakome da nametnes svoj koordinatni sistem "izoluj se, opusti se, razvi bol u kurcu, zajebi porodicu i sve stresove koje nosi zivot u kom si odgovoran za druge, nemoj jedes ovo, nemoj pijes ono pa ces da zajebes smrt tako sto ustvari neces ni da zivis".

garantujem vam, dok dodje do vakcinacije mladje populacije, nece vise biti obavezno. imaces svake jeseni opciju ako oces, uz grip. nemojte vise da se trzate.

Svi treba da se vakcinisu da se zavrsi sa ovim govnetom vise.

Lako je Triforsu on nema kontakt sa ljudima sa ili bez korone pa i ne mora,ali mi sto zivimo u gradovima bi trebalo.