Prijava

posto iz ovog tvog posta izgleda kao da je moguce, ali skupo i neefikasno, kako moze da bude cipa, i kako to resenje funkcionise objasni mi?

https://youtu.be/TQNz9ocoCTM
Nezz šta je to sa Gejcom i populacijom ali drago mi je da je naša budućnost u njegovim rukama on sigurno nije bio više od 20 puta na Epstinovom ostrvu

Drago mi je i da je odradio onaj pripremni scenario "Event 201" koliko vidim sve što su tamo vežbali sada sprovode do poslednje stavke jako profesionalno

Celte čip će trpati u bulju preveliki je da stane u vakcinu, počni da vežbaš rektum jbg

https://www.news.com.au/world/coronavirus/global/tanzania-missing-leader-john-magufuli-in-virusfree-nation-declared-dead/news-story/532493e7b55828663835b3105ab3b5c7

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-tanzania-idUSKBN22F0KF

I am from Europe, living in Tanzania and I can tell you that this country is superb, giving two fingers to the elite scum, WHO and kill gates. We live life normally, no masks no vaccines and no PROPAGANDA here. If you want to see just how ridiculous the fake pandemic narrative is visit Tanzania.....you will remember what it's like to live free. The West say it's a red zone, dangerous etc etc.....that is total BS. I spent two weeks in the capital with millions of people recently and the only places with masks are restaurants and hotels owned by Westerns. Currently in zanzibar....beautiful beaches and people are partying every night, full of dance and aliveness. The biggest difference between Africa and the west in 2021 is TELEVISION!!!!!! or better know as Tell-lie-vision.....

https://qanon.pub/#t1586455225

https://qanon.pub/#t1520138543

divno mesto :)

lako njima jbt, nemaju matore ljude. u principu ih korona ne dotice.
tj: https://i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/001/794/796/4dc.jpg

ustvari afrika jeste san kojem tezimo zar ne? sve je prirodno, nema vakcina, nema stresa modernog zivota, nema zagadjenja, nema vestacke medicine, zivi se lokalno, jede se prirodno, sto ti tvoja basta daje, svi su self sustainable, bez co2 emisija, i da sutradan prestane civilizacija, isto bi ziveli.

30g u proseku, al ziveli bi u skladu sa majcicom prirodom.

Naravno, došao beli čovek, uzeo im skoro svo zlato, srebro, dijamante i slonovaču, najsnažnije i najzdravije ljude odveo u roblje, ostavio neuhranjene, zakržljale bogalje. Danas im uzima kakao, naftu, i dalje dijamante, zlato i slonovaču, odneo je tamo svoje kompanije i ljude zaposlio da rade kao legalni robovi. Ono malo što i uspeju da zarade uzimamo im, i zauzvrat dajemo puške i bombe da se poubijaju. Gradovi u kojima žive milioni ovih nesretnih ljudi nemaju ne školski i zdravstveni sistem, nego nemaju ni kanalizaciju. Djubre i fekalije piče niz ulice u potocima, a čuli smo jbg za dizenteriju i druge nezgode koje mogu da se pojave u takvim uslovima života.

I rekoše dva čoveka na prethodnoj strani - obrazujemo ih čas posla, svedemo na troje dece po kući, odnesemo im industriju i infrastrukturu. Ako verujete da je tako nešto zaista moguće i da će ljudi uopšte poželeti da se posvete takvom jednom projektu (ikada, a ne u narednih 100 godina) - onda zaista.

1. Niko neće doći da ti pomogne i sagradi nešto ako od toga nema korist
2. Tamošnja voda, zemljište, šume - u velikoj meri pripadaju korporacijama (recimo kokakoli)
3. Golfske struje su najsporije u proteklih 1000 godina (pretpostavljaš već da to baš i nije dobro), glečeri i polarne kape su bukvalno na izdisaju, pre jedva godinu i po dana izgoreli su nam Australija, Amazon i Sibir, Kalifornija je redovno u plamenu, a samo u Evropi, godišnje, nestane šuma površine Austrije. Pored toga što ti 24-7 peru mozak koronom i raznoraznim aferama, činjenica je i da ćeš u narednih 10 - 15 godina imati neuporedivo više uragana i tajfuna, zemljotresa, poplava...Znaš li Srbine koliko košta jednu zemlju da se oporavi od cunamija, Fukušime, Katrine (tu štetu ni do danas nisu skroz sanirali). Ko će bre da se bavi Afrikom, Ameri? EU? Pa nisu to umobolni srbi pa da možeš novac od poreskih obveznika da uložiš u šta ti padne na pamet. Razmišljajte malo ljudi. Na kraju krajeva, imaš sistem koji nije u stanju da istraje ni narednih 30 godina, ne znamo na koji način da ga zamenimo, i od ekonomije smo napravili babl koji mora da pukne pre ili kasnije. To nisu neke teorije zavera već realno stanje sveta na datum 18.03. tekuće godine :)

Afrika je nasilna.

Љепо је кад из удобности свог дома седиш за лаптопом, имаш могућност да тркнеш апотеке и купиш леба, и уживаш све привилегије белог човека шиљиш курац како је до јаја живети у складу са природом и како је живот у јебеној Танзанији здравији и како их је бели човек унаказио (што јесте, масакрирао их је, искоришћавао и и даље их користи, само сада не баш као робове него као екстремно јефтину радну снагу). Па брт, ко те јебено спречава да одеш на чуку и вршиш фотосинтезу кад те већ трују вакцинама и паштетом.

У суштини, поента, колико видим, од 1950. до данас, за 70 година како су се и они колико толико развили, процењени животни век им је скочио са 39 на 65 година. Ал' јебеш то кад све мање живе у складу са природом и живе нездраво. Ти живиш још нездравије, ал јебига, сасвим су солидне шансе да ћеш да набијеш неких 75-80 дина.

Немој да си Јелена Ђоковић брт.

И то фурање на природно, брт, ено ти је Маја Волк, фура сличну причу као ти, и изгледа као Франкешнштајн принца Филипа и димљене сардине, а није баш да је Филипових година, има фазон 60.

da, kopamo hemijsku energiju koju su bakterije skupljale milijardama godina od sunca, skupljajuci isto ugljen dioksid iz atmosfere i sve oslobadjamo odjednom. u tom procesu polagano pretvaramo atmosferu u onu od pre nekoliko milijardi godina, koja nije bas bila najsjajnija za zivot na kopnu.

au naturel opcija koju propovedate vi nesvesno je da se svi vratimo prirodi, zajebemo sve ovo, i jedno 50% ljudi umre od gladi a jos 40% od bolesti i da se vratimo normalnom ljudskom stanju koriscenja iskljucivo energije koja je dostupna u prirodi.
efektivno da se vratimo u 1600. ne treba vakcine, ne treba virusi. samo da nestane nafte i uglja i nista da ne radimo. to jest, da ostvarimo ono sto pripisujete bilgejcu a vi radite.

druge opcije su da nastavimo sa ovim sto smo poceli sa naukom - da pokusavamo da zajebemo smrt i nekako da nadjemo drugi nacin da pravimo energiju. al to je po vama nehumana opcija tako da sta ces, kuga it is.

EDIT; melkijadesu odgovor

Па брт, ко те јебено спречава да одеш на чуку и вршиш фотосинтезу кад те већ трују вакцинама и паштетом.

Pa Trifors i otisao u neku slavonsku pripizdinu, zato ga i cenim vise od drugih antivaksera, zivi covek u skladu sa svojim uverenjima. Realno, ko hoce da zivi "zdravo i u skladu s prirodom", moze to i u Srbiji. Nije bas svuda zagadjen vazduh, moze da se ode na neku planincinu, kuce u polumrtvim selima kostaju ko polovan auto, zemlja plodna.

Melkore, jebote dan. Kapiraš li ti da je kolonizacija Afrike trajala od '80ih godina 19. Veka do '50-60ih 20. Veka?
Da ce vecina Africkih država uskoro biti duži period nezavisna nego što je bila kolonija.
Ali belci su krivi ofc. I dalje

Reme me preteko jbg

O čuvenoj Maji Volk znam tek toliko da prodaje nutri bulit i vrv još koješta. Jelenu pljujemo zato što smo snobovi i imamo nekakve predstave o njoj koje zasnivamo na ko zna čemu (matori Djoković je šupak pravi, sreo sam ga dva puta u životu nažalost. Kevu bije glas da nije ništa bolja; ponašaju se kao dva tipična skorojevića. Novak je na mestu skroz, u apsolutno svakom smislu).

Vek skočio sa 35 na 69, ali je kvalitet života, u suštini, ostao isti. Beda kao što su i bili, samo 30 godina duže mogu da budu jeftina radna snaga, što je negde na papiru vinvin situacija.

Ne jedem paštete i ne bodem se vakcinama, primio sam ih sve redovno i ne pljujem po njima (sem po ovim poslednjim, aktuelnim), ostale su bombona. Paštete ne jedem jer sticajem okolnosti znam kako se prave, radio sam 2 godine nešto za industriju (sklapao im klima - komore i pogone); doduše omašio sam Matijevića, ne mogu da grešim dušu, ali ni drugi nisu puno bolji. S druge strane ugl. jedem komplet domaće voće i povrće, sir, kajmak i jaja (i meso, mada ne naročito često) itd. Nemam nikakve zagadjivače u blizini (sem kad sam u gradu), no istina - otrovima nećemo izbeći.

https://twitter.com/disclosetv/status/1372577340245573635?s=20
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH PROJEKAT BUĐENJE NAJBOLJI FILM NA SVETU JA NE MOGU

Jel verujete šta se dešava :'D