Prijava

Gambi brate šta kažeš, oće biti lokdaun skroz sledeće nedelje? Ili one tamo?

Ovo je nevezano za kovid vakcinu samo #throwbackthursday

Poremeceni antivakceri LOL

srusice sajt ovi rotsildi sad kad ste ih autovali :/

Nešto razmišljam - zamisli da se tipa 30% ljudi ne vakciniše i...Ne umru.

zamisli 30% vozača se opije i krenu da voze pijani.. I ne desi im se saobraćajna nesreća.
Zamisli 30% hirurga prestane da pere ruke i zajebe da nosi rukavice tokom operacije.. I niko od pacijenata se ne zarazi.
Zamisli 30% policajaca prestane da nosi pancire tokom akcija - i nikome se ništa ne desi.
I tako mogu u nedogled, poenta je da tvoja logika nije zdrava, ne razmišljaš racionalno, ne povezuješ stvari, loše rezonuješ, a pri tome si nabeđen da kipiš od znanja (znanje = tona nerelevantnih podataka nabacanih bez reda i smisla i bez ikakve veze sa temom).
Tužno mi kad pročitam šta pišeš, onako možda izgleda nekom nebitno i naivno ali ovo su ozbiljne stvari, kako relativizuješ život čoveka maltene ko hitler. Ovi nisu bitni ko ih jebe, meni ništa nije bilo za druge me boli đoka. Ajde da radimo eksperiment sa 30% populacije i potpuno zanemarimo konstantan procenat smrtnih slučajeva koji skoro pa identičan u svim zemljama, i koji se prati već godinu dana i više i opet je i kroz taj vremenski period konstantan. Ti da si neka vlast satro bi nas ko jazavce, nisi naivan uopšte. Lud i glup su najbolji drugari.

Pip izvini ali prva rečenica je do te mere retardirana, da dalje nisam ni čitao.

Pa i ti si rekao istu stvar post iznad.

U Izraelu zatvaraju kovid odeljenja bolnica, brojevi zarazenih i umrlih drasticno pali. 50% stanovnistva primilo obe doze, jos 10% na to da je primilo samo prvu dozu. Imali su doduse lokdaun dok je trajao period vakcinacije. Za mesec-dva ce u potpunosti zavrsiti sa pandemijom. A mi se ovde ganjamo s likom koji okaci 27 linkova u jednom postu

I 139 dana lokdauna.

Ti da si neka vlast satro bi nas ko jazavce, nisi naivan uopšte.

A ja da sam vlast policija bi nosila metalne šipke i tukla vas po kolenima zato što ste retardirani.

potsetimo se zlojave od prošle godine:

bombas
Parafraziram lika iz jedne velike farmaceutske evropske kuce, pricao mi je kako se testiraju novi lekovi i vakcine

1. Prvi krug - Afrika i Indija, potplate se doktori lokalni da daju lekove bez pristanka pacijenata. Ako crnje i indusi prezive i nema vecih kontraindikacija, ide se na drugi krug.

2. Drugi krug - ista prica kao prvi, samo u latinskoj i juznoj americi.

3. Treci krug - belci u americkim i drugim zatvorima. Beo covek, ali psiho-fizicki nije u situaciji slobodnog coveka.

4. Cetvrti krug - Mi. Balkan. Isto na kvarno. Njegove reci - smatramo vas dovoljno slicnim Evropljanima da mozete sluziti kao poslednja karika do razvijenog coveka.

Ako mi prodjemo, zvanicna testiranja u razvijenim drzavama kod belaca volontera. I onda prodaja.

Znači da sam dao mom kučetu da nasumično rasporedi ove 4 stavke bar jednu bi pogodio, a ovo sve sam promašaj do promašaja.

Haha a svasta se lupa ovde ozb