Prijava

i ja sam doktor gospodine ejdus i molio bih vas da me tako oslovljavate

Ejduse, kad ga pušiš, jel radiš jezikom

Čekaj čekaj znači godinama se inatimo velikom vođi i sad je odjednom njegova reč jača od miliona doktora širom sveta ok Serbian cringe

on ti je prvi antivakser

Solidni doktori,uopste ne zaradjuju pare na poremecenim debilima poput tebe.

ejdus ga guta do grkljana preskače jezik, prima samo oralno. Ne bi se bojao da mu se da bonica dadne da je posiše, ali igla jbg tu već postoji fobija, neće da mu bodu iglom ručicu, samo kroz već postojeće telesne otvore da primi.

ali pazi koji je on doktor nauke, on zna da su do sad bile ok, ali ovu je ispitao i nije prošla njegove laboratorijske testove. On i trifors sa svojim avatarima smorenog žapca, ili karikature nekih vanzemaljaca dokazuju i opovrgavaju vakcinu :)
Pa jebem ti ženo majku, ja ne mogu da verujem da postoji debil koji će promeniti mišljenje čitajući komentar lika koji drži avatar one žabe, takav i zaslužuje da fasuje korončinu i da mu nabiju tubus u dušnik ma koliko surovo ovo sve zvučalo.
Do tad si se vakcinisao godinama redovno, nisi ni pitao protiv čega niti si guglao sadržaj, ali sad te jedan ejdus ili trifors sa karikaturom dva vanzemaljca ubede da je to sve zavera. nema greške

Koji teški debili su ti što drže te žabe na profilnim slikama

Ta zaba postoji vec godinama i prva asocijacija na nju mi je Tramp.

Pipač, nisi najbolje razumeo ono što sam hteo da kažem.

Vakcine su ranije kroz istorije rešavale epidemije/pandemije i isokrenjivale bolesti.
Ovde stigle vakcine i kao rešićemo pandemiju kad se svi vakcinišemo.

A sad kao pa ne ipak nećemo, trajaće to još mnogo duže biće potrebno 4 puta godišnje da se vakcnišemo pa nam to MOŽDA pomogne.
Dakle, ovde vakcine očigledno nisu toliko efikasne jer da jesu epidemija bi drastično usporila.
Takođe, kod ovog virusa nema kolektivnog imuniteta i ne važe pravila koja važe kod nekih drugih sličnih virusa - pošto je veoma poseban "virus".

Dakle vakcine ili rade ili ne rade. Ovde očigledno nisu efikasne čim će biti potrebno vakcinisanje 4 puta na godinu dana.

Šta ti nije jasno? Pa i sam znaš da smo primali razne vakcine ali to primiš i završi ti posao. Ovde primiš vakcinu i ko da je nisi ni primio.

Zašto bi primio vakcinu ako ti to neće rešiti problem? Zato što je tako rekao Vučić? Ili SZO?

ejdus, aj se informisi malo kakva je situacija u izraelu gde se 60% ljudi vakcinisalo i ne jedi govna vise

Izrael je bio 140 dana pod strogim lokdaunom + su imali najstroze mere. Evo tek sada ce da dopuste da se maske ne nose na otvorenom.

Sa takvim merama ti i ne treba vakcina. Šta ti misliš?

Treba malo dati vremena što se tiče cele ove priče i Izraela. Znaš i sam da su oni posebna priča.

možda sam propustio jer realno boli me kurac da čitam baljezganja, da li je bilo nekih predloga od antivaksera kako rešiti ovaj neprijatni problemčić sa kovidom? jer umiru ljudi jebeno
ok, skapirao sam ne treba vakcina

Jeste, hidroksihlorokin i ivermectin.

Lek bukvalno 100 godina koriste, leče malariju sa njim i još neke stvari, bukvalno 15 godina ima kako je dokazano da jebe SARS viruse u nekoj meri, prepisuje ga ceo svet, oduvek na pozitivnoj listi svih zdravstvenih organizacija... takođe se rade testovi sa kovidom, i u svetu i kod nas, jednostavno nema dokaza da je efikasan... jel ti misliš da kreatori ove propasti kontrolišu i onog lekara u Žitorađi koji ne bi podelio lek svojim sugrađanima ds pomaže? Alo bre, ne može da se sakrije jebanje nečije žene, a ovo čuj u zaveru uključeno nekoliko miliona ljudi... bukvalno me boli kurac da li trolujete, ali vas treba prijaviti zakonu jer se ne zajebava sa ovskvim stvarima. Još jednom, jel kapiraš da u teoriji neko može da umre ako te posluša o stvarima za koje nemaš pojma? Jesi lekar, epidemiolog, koji si kurrac? Jesi provodio neke testove u laboratoriji?

Ko poslusa ejdusa i umre to mu dodje prirodna selekcija lol

Trajfors, maj - juni 2020. - uvešće vam nekakve elektronske pasoše, nećete moći da putujete ako ste nevakcinisani i ima da vas bodu svako malo.

Predsednik, april 2021. vakcinisaćemo se sigurno 3-4 puta, verovatno svake godine, to je neko moje mišljenje. Gradimo kovid bolnicu u NS za 500 pacijenata, od toga 200 intenzivne nege, korona će potrajati još sigurno par godina.

Zanimljivo.

Mene zapravo interesuju tri zemlje koje su svojevrsni fenomeni, Italija, Izrael i Australija. Sa ove dve smo odavno smorili a o AU ne govorimo, mada su se oni rešili bede striktnim zaključavanjem koje je vala potrajalo i bilo dobro organizovano, i pritimač su se vratili u normalu - deca idu u školu, ljudi na posao, stadione...

Vakcine protiv korone imaju veću efikasnost nego vakcine protiv gripa koje primaju babe i dede jer ne bi mogli ni grip da preguraju. Nećeš 99% primati vakcine četiri puta.

Veliki mislilac Melkijades je zaboravio jednu sitnicu vezanu za Australiju, svuda oko njih je okean. Avionski saobraćaj se lakše kontroliše nego granica na zemlji. Plus na celom kontinentu imaju pet milionskih gradova, pritom recimo, Sidnej ima 4 puta više stanovnika nego BG, ali rasprostranjenih na 12 puta veću površinu.
Slabo ima rone i na Antarktiku, možemo da vidimo kako su pingvini to rešili i da prekopiramo model.

Treća stvar, ako ćete da tražite dokaz da vakcine rade, a da to nije Izrael, obratite pažnju na UK, trenutno imaju 1800 slučajeva na tipa 10 puta više stanovnika od SRB i u konstantnom su padu počev od sredine januara. Jest da su imali jake mere, ali su imali i ranije, pa nisu ovoliko jebali kevu sa suzbijanjem panedemije. JBG.