Prijava

pevaju istu pesmu

slicnu*

Istu vise ne pjeva niko jbg, neuspjeh vaccine je bio objektivan

Ово су вероватно већ видели сви који прате ал' ај'. https://www.youtube.com/watch?v=mnxlxzxoZx0

Ne pamtim kada sam video ovako uplašenog čoveka, iskreno. Možda na kraju krajeva i nije toliko nedodirljiv kako nam se činilo. https://www.youtube.com/watch?v=JAXKQmVrf0k&ab_channel=ForbesBreakingNews

Antivakcinasi, kako komentarisete ovo sto deci umesto bcg vakcina dali svetu vodicu sto po svim vestima?

Vrv neko provalio da kod nekog može da se dobije, pa da poštede decu. Pa čuo još jedan, pa peti, pa 600ti pa izvalio neko ko ne treba i propo poso...Ne znam nisam ispratio do kraja to.

Davali nasumicno deci kazu u vestima. Greska kazu

Dilema: je li bolje deci sipati vodu u venu ili vakcine?

Bukv ispratio ovo Celtarino

Nerealno da deca pozivela toliko dug period bez imunizacije.
Po svim pravilima nauke do sada su morala biti mrtva a pecinski period debelo na pragu.

Cak je i nova ministarka u fazonu, ma nije nista, nikad nije kasno.

Kakva krava

Jbt koliko su vacceri na ovoj temi skvicali na potencijalnu situaciju da im od vakcine bude neko sranje sa srcem, zelite nam zlo, da umremo samo da bi bili u pravu.

To je pokazalo jako veliku nesigurnost u mere koje su preduzeli samo da bi se zastitili. Do te mere da su zamerali svima koji nisu verovali u taj shit da im zele neko zlo.

Nauka, 21. Vek. Da vazi.

Evo i deca bez bcg a ziva. Kako JEBOTE

Srbija: zemlja toliko u kurcu da deci greškom livaju vodu u venu
Cara: el vidite da je nauka kurac i vaccina zlo

Vukajlija

pusti je na miru, vidiš da je u sedmom mesecu drugog stanja.

Caro jel se ispunilo ono sto je stratimiru sevnulo da ce ti se nesto lose desiti u rl?

Nije valjda neplanska trudnoca u tim godinama nedo bog

Će rade tenkovi opet vidim ja kao onomad 1989. na tjenanmenu kad se apsolutno ništa nije desilo

Nznm ne može ni tiranija doveka.

Kinezi moraju da doteraju stvari do apsurda.
Nije im prvi put

na svakih 10-15 dana pokusaj da se ozivi tema, lepo

2 godine već.. lockdown sam proveo na ovoj temi s ovim preljutim glavicama, kako vrijeme leti jbt