Prijava

Mojoj kari kaže da
Čiča Morada

Koji ste nemaci pojma hahahah
Ne znate ni sta je cica morada

Haha evo gledam i ja neko peruansko prekul piće

Cica Morada - nickname mu je neka peruanska limunada

svi cemo umreti, pitanje je ko ce kada

Neki vise a neki manje
Jasta, od ljubicastog kukuruza sa cimetom, nesto najjace ikad

cica morada ciganska pica voli da raskomada
otrovnim cinizmom brani se sada
prilepili mu tristo jebada

Čiča Morada
Najjače piće ikada

Čiča Morada, da li se to piće može kušati u Beogradu SADA, ili se mora skoknuti do nekog južnoameričkog GRADA ?

Jesil živa Caričice moja
Kameni tvoj živi i pozdrav ti šalje
Nek uvečer nad kolibom tvojom
Ona čudna svetlost sja i dalje

još dva meseca do poroda.

Taj kukuruz raste samo na zapadu u juznoj americi, mozda neka fora s aromama ali prava chicha tesko

https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html
Died Suddenly.
Fenomenalan i svež dokumentarac koji govori o sindromu "iznenadne" smrti i njene povezanosti sa vakcinama. Topla preporuka za sve one koji se ne boje istine.

https://www.youtube.com/watch?v=vw7YXUZ1SL0

Predavanje ovog cenjenog doktora o tome kako dolazi do toga da se ignorišu nauka i podaci zarad novca - o čemu je bilo reči u ovoj pandemiji. Takođe čovek govori i o tome da su prošlosti vakcine povlačene iz upotrebe uz znatno manje registrovanih neželjenih dejstava. Veoma zanimljivo obzirom na priču koju su nam prodavali.
Mislim svi to negde znamo ali se velika većina plaši da to istinski prihvati. Ali činjenice su činjenice.

Pošto smo se (kao) kolko-tolko odmakli od cele ove situacije i prošlo je nešto malo vremena (ni izbliza dovoljno, al aj), možemo nešto trezvenije i normalnije da pričamo o protekle skoro tri godine, jer je, naravno, važno. Zapravo neophodno je.

Ne volim previše emisije ovakvog tipa, deluju mi uvek šturo, fabrikovano...Ali ova je zapravo dobra i daje neki ok uvid u čitavu stvar.

https://www.youtube.com/watch?v=zgTeNFIY-b0&ab_channel=60MinutesAustralia

Ako ljude mrzi da gledaju

- radilo se u laboratoriji na virusu
- Amerika donekle finansirala
- 99% je pobegao
- ne bi bio prvi slučaj da virus beži iz lab. i napravi sranja
- kom. partija je postupila katastrofa jer je htela to da pokrije (kao Černobil)
- szo, komisije za ispitivanje itd nisu nezavisni
- šta još tamo (i kojekude drugde po svetu) razvijaju i budže i koliko je smrtonosno - pojma nemamo.

Fala, meni ste odgovorili.

Odličan je taj opšti uvid sad, jer može da se napravi otklon od qanona i tih krajnosti, a opet shvatiš da je daleko strašnija pozicija npr. komunističke vlasti u toj Kini, koja je praktično nedodirljiva. Mogu svojim odlukama da izazovu katastrofu bukv. ravnu Černobilu (ova je većadoduše) i da za to ne snose nikakve posledice - u fazonu da dobro dogodilo se, zajebali smo se (ako su se uopšte zajebali) i šta sad, pogreši čovek. Veliki smo, moćni i naoružani i ne mrdamo nigde s vlasti.

Korporacije (dobro i to smo odavno znali) su takodje nedodirljive - dodje li do nekog sranja i pomru li ljudi, obeštetiće porodice novcem, tipa - jbg ne možemo da ih vratimo al uzmite bar lovu, šta je tu je, kloniraćemo vam ih nazad jednom možda ako budemo mogli. Jebeno.