Prijava

A apokalipsa neće da bude bre

sto je to posebno sad?

To se dešava neovisno o našem inputu, mislim da su u ovom slučaju proročanstva samoispunjavajuća kad gledaš stvari iz različitih uglova, samo što se obistinjuju korak po korak iako bi mnogi voleli da ih požuruju

Lol ništa čovek nije rekao u 35 reči.

Pa nije, mislio sam da ti je on nešto u rodu pa reko pozdravi ga

Lol ništa čovek nije rekao u 35 reči.

Melkor se smeje grohotom

Ne znam kako ima blama da se pojavljuje trajfors posle kjuenon proročanstava onih, svaka čast

Vidi brapo draže mi je 1000 puta da me vuče za nos psyop usmeren protiv države i sistema no psyop koji nameće državu i sistem kao amin i koji mi preko njih obećava zdravstvenu zaštitu kroz modifikovanje genetskog koda, manja je moja sramota ez ngl

jesi siguran u to?

To err is human, to look away is celt štono kažu naši stari

Trajfors, Cara, Lestat i ostale oseke plićih genetskih bazena će doživeti hiljadu godina bez sekirancije.

Sve oni u svom umu mogu opravdati i na sve imaju odgovor koji umiruje lično i jedino njih.

- Trajforse zadnjih dve godine si fulio sve.
- To vakcina govori iz tebe, ovco
- Ne stvarno, vidi, piše belo na zeleno, sve što si zazinuo, fulio si.
- LALALALALALALALALALALALALALA

Slusaj brapo, draze mi je moje nista nego tvoje sve

Ma ne to nego mi zanimljivo sto upotrebljava rec “sramota”, sto je bukvalno opis, sta je bolje kako ce drugi da misle o tome sto mene i njega vuku za nos razliciti, a onda kaze da je manja sramota da veruje i da ga vuce za nos neka manja grupica prevaranata, nego da te vuce za nos ceo sistem svih drzava i mocnika koji kontrolisu celi svet :)
Sa jedne strane kad najzad ispadne da te vukli za nos si se posramio pred grupicom qanonista sa druge pred porodicom, vecinom prijatelja, generalno celim svetom.

Ne ulazim u to ko je u pravu, samo kazem o izboru reci, disonanci u tome.

To se desava kad nesto sto je duboko licno i subjektivno verovanje, pokusavas da prodas kao nesto sto je istina i objektivno. Trifors stalno to radi, jer voli da se uhvati uvek za najmanje verovatnu stvar kao istinu (ono kao kocka, bira igre u kojima je vrlo mala verovatnoca da ce da dobije, a iznad stoje milioni kao nagrada). Samim tim, uvek gresi, ali jednom, jednom kad pogodi, nekad, pokazace svima.

Problem sa tim je da kad jednom nesto sto je mislio postane mozda i istina on ce se uhvatiti neke druge alternative jer istine su dosadne. Sporo se dolazi do njih, postanu uobicajene, dosadni ljudi (kao ja) krenu da pricaju o njima, i definitivno nisi edzi i protiv sistema ako tako razmisljas.

Tako da, trifors ne zeli da pobedi u toj igri. Samo hoce da pokaze svima kako on ima muda da se kladi uvek na najneverovatniji ishod

Jedino sto je on predvideo je da ce biti treca doza vakcine(vau) mada je pricao kako ce ih biti fazon 16.

Ma naravno da pogodi ponekad, al moja poenta je da to verovanje u najcudniji ishod dubinski ne zeli da bude u pravu jer ponistava samo sebe, prestaje da bude posebno i jedino koje zna istinu itditd, te religijske stvari.

Ne mozes ti da pravis kult oko necega sto lako uzmes, pogledas i “aha jeste ovako ko sto pricamo”. Mora bude tesko dohvatljivo, neverovatno, na pomalo, tragovi koji nista ne kazu i to

Dobro ali čekaj malo, ne radi mene to što samo ja znam istinu i niko drugi. Pa za sam qanon npr sam ja pričao da ljudi polako dolaze u neku spoznaju prave prirode sistema i da mnogi ljudi zajedno samnom vode bitku da urazume spavače oko sebe. Ne znam odakle ti odjednom taj pojam o meni kao o nekome koga loži gatekeeping ali u ovome 100% nisi u pravu, vrv želiš da flexuješ neki generalni zaključak kojim si došao kroz nova saznanja o psihologiji šta već nzm. Svakako ostajem pri svome što se tiče vaccine, sistema, zavere etc pa kad i to pređe u mainstream meni će prvom biti banja i biću najveći "normie" toga doba

https://t.me/disclosetv/10294
Mada da budem iskren nervira me što sad CDC kao oće da ispituje posledice vakcinisanja neću bre da mi lopov koji mi je ukrao bicikl prodaje isti, verovatno na tako nešto ciljaš celte

pa da. momenta kad postane mejnstrim tebi postane dosadno, jer obicno treba vremena, ispadne nista crno ili belo nego nesto smuceno, sivo, ok, jeste ovo ali ono, uz ovo, razlog onaj jer ovo, al nije bas, i to mislim da tebi nije zanimljivo.

nikakav gejtkiping, samo kazem sta je tebi zanimljivo. ono sto je vrlo malo verovatno i idealno, nedokazivo.

mislim, vidis i sam verovatno.