Prijava

ne krivim te za to btw, nit mislim da sam bolji - i meni je to zanimljivo, svakom je.

al momenta kad trebam nesto da stavim na to, postovanje, energiju, novac itd, tad ukljucujem razum, pa gledam kolko je verovatno sta kao i vecina.

ti to malo slabije radis. zato ti kazem, kladis se uvek na anderdoga, i nije ti zanimljivo ako krene da pobedjuje, nadjes nesto drugo. nadas se da ces upravo ti biti revolucionar koji uvodi nesto novo, ili biti deo te grupe koja to radi, al nemas stpljenja za to, jer da imas ne bi te privlacio qanon nego konkretna nauka.

pa da. momenta kad postane mejnstrim tebi postane dosadno

Opet kažem 100% nisi u pravu, nije isto kad se da privid da je nešto u mainstreamu pa se aktivno raspreda o tome u javnosti mesec il dva pa nazad na spavanjac jer

"Radujte se! Rešili smo slučaj i neće se ponoviti, obećavamo,

Vaša draga Država"

Nije isto što i apsolutni prevrat i linč svih koji su aktivno sarađivali i rukovali se iza leđa sveta. Ovo je praktično nemoguće za sada jer jako mali broj ljudi želi da se suoči sa mogućnošću da ih je neko prevario i to na najgori mogući način, zato se i dalje igra na kartu "ma nije to čitav sistem, to je samo par odmetnika", pa će svima biti lakše kad se uhapsi neki rukovodioc projekta, direktor kompanije itd jer sada znamo da vlada i dalje radi svoj posao bez premca.

Ti dragi celte na žalost ne možeš da zamisliš koliko bi se čitav kolektivni pojam o svetu preokrenuo naglavačke kada bi npr psihodelici bili prodavani u svakoj apoteci uz lekarsko uverenje, ili kad bi na radio stanicama puštali lowkey Šumanovu rezonansu, 528 hz itd dok ide neki edukativni program ili muzika, kada bi ponovo implementirali konoplju za proizvodnju svega što ti padne na pamet - od leka za rak do tkanine i autodelova, o vraćanju starih tehnologija njenim pravim vlasnicima da i ne pričam, ukratko Tartarija ili Atlantida 2.0
Ti to karakterišeš ovako

nikakav gejtkiping, samo kazem sta je tebi zanimljivo. ono sto je vrlo malo verovatno i idealno, nedokazivo.

i to s punim pravom jer kao što ja smatram da si ti (vi) totalno odsečen od istine i nikada nisi imao ni najmanji promil prilike, samim tim i interesovanja, da je spoznaš - tako i ti smatraš da ja nemam dodirnih tačaka sa nekom "konkretnom naukom" jer nikada nisam pokušao da čitam debele knjižurine sa na smrt dosadnim podacima. Ne znam, meni to ne prija da npr Mičio Kaku sad odjednom priča kako ćemo slati svest kroz lasere u svemir, bez potrebe za raketama, pa čekaj bre za šta ste plaćeni trilione dolara ako sad odjednom prelazite na ovakve fantazije. Naravno to je itekako izvodljivo, ja sam to doživeo samo ne na tako radikalan način, ali radi se o promeni narativa kako se njima ćefne bez ikakvih jebenih posledica. Ili da npr Pentagon ili DoD (Ili beše DoE ne sećam se, ko će ih sve pohvatati) odjednom u sred energetske krize izručuju tehnologiju za koju su do pre par godina tvrdili da je maltene nemoguća za izvesti jer onda ruši pojam termodinamike kao takve... Da li se samo meni ovde čini da nas aktivno jebu u mozak i da se svi filmovi iz 90ih pa nadalje ostvaruju pred našim očima, nemamo još samo leteće aute i to samo zato što logistika to ne dozvoljava, a koncept kao takav je već tried, tested and true.

https://youtu.be/16sGikAWZu8
Ovo bi rebalo da bude jedan od vodećih MSM naučnika? Čovečanstvo je u kurcu onda

kada bi npr psihodelici bili prodavani u svakoj apoteci uz lekarsko uverenje

Imali bi govna svuda po ulici jer bi svi bili namrkani na halucinogenima, i buncali bi kako su im se otvorile treće oči i kako mogu umom da pomeraju predmete, dok sede u lokvi sopstvene pišaline.

Narkomani pečurkari i LSDaši najgora sorta sigurno.
Narkomani konopljaši smaraju s onom to je lek brate, lek pričom, ali bar kanabis ima neka potvrđena svojstva i medicinsku primenu. A ovi su sa ovom to mi daje super moći pričom, ne razumeš ti to, nisi probao, um ti je zatvoren iritantni mi.

Narkomani iglaši su depresivna govna, ali bar ne prodaju muda za bubrege, rade se jer im je lepo.
Narkomani mrkaši su u suštini najveća gospoda, namrkaju se i mnogo su ludi, prolaze kroz zidove, do jaja im.

Znači poenta je priznaj bre da se radiš da pobegneš od stvarnosti, pičko. Nit puše travu da se leče, nit gutaju pečurke da izmisle vorp pogon.

Ahah here we go again

Nzm nisam do sad video ni čuo da je neko na pečurkama/esidu itd završio u sopstvenim fekalijama, ayahuasca jedina radi to, da ali to čudo je enema bukvalno lololo to ne treba nikom ko nije na odvikavanju od heroina ili sl. I kad bi uzimo nju u apoteci u idealnom svetu ne da bi ti tražili mišljenje neuropsihijatra nego potvrdu i potpis personalnog asistenta jebenog olololol

"Sve dobre droge liče jedna na drugu, svaka loša droga loša je na svoj način" - Aleksandar Lukas Tolstoj

Mister No, u pravu je

Mada su meni licno konopljasi najiritantnija skupina, ne kazem da ih nema i okej, ali obicno je pravilo sto je neko vise izlozen na to, to je veci debil u pitanju

Brt to idealno društvo koje ti zamišljaš gde igrate goli oko vatre, namrkani ludajama, i imate tantrički seks putem moždanih talasa nikada neće da se desi.
Niko neće da lopata govna ako može da bude urađen. Niko neće da se usere, samo će govna da budu svuda jer niko neće da ih čisti, jer što bi čistio govna, kad mogu da se uradim.

A bukvalno nemate ni jedan dokaz tih benefita šatro, osim veruj mi tebra, ma ne razumeš ti to spike. Priznaj da je porok, priznaj da ga koristiš da bi se nosio sa stvarnošću, da ti verovatno ne pomaže, nego naprotiv. I koristi ga odgovorno na svoju odgovornost.
Samo bez proseravanja, uuuuukako bi bio bolji svet.
Jedi no bi ti bio bolji jer bi bio non stop odvaljen i ne bi imao pojma šta se dešava oko tebe.

Msm ja se bukvalno tako odnosim prema alkoholu. Ne smaram ljude okolo o benefitima piva, ili kako bolje vozim pijan.
Goji, ubija moždane ćelije, debil sam kada se napijem. Porok je. Trudim se da ga koristim umereno.

MrNo, očinske savjete daje. Posebno ovaj dio;

Niko neće da lopata govna ako može da bude urađen. Niko neće da se usere, samo će govna da budu svuda jer niko neće da ih čisti, jer što bi čistio govna, kad mogu da se uradim.

Trava bukvalno pravi od tebe beskorisno, inertno biće. Svi poroci su sranje i stvari kojima pribjegavaš kad si beskoristan i prazan. Čim te uhvati malo više obaveza, ubaciš neku zdravu naviku i rekreaciju, popuniš dan i shvatiš da ne trebaš ništa od tih sranja.

Gledaj da batališ sve te pičke materine i kreneš produktivnije da istražuješ sve to što te zanima, bez gljiva i psihodelije.

Ok ajmo raise a hand ko je probao psihodeliju u svom životu i kad mu je bio poslednji put da se "izdrobio" od iste. Alternativno izjasnite se kad ste se poslednji put olešili od alkohola i ostalih droga i dokažite mi kroz ta iskustva kako i zašto ste sada bolji ljudi zbog toga.

^^^ pre dva meseca otišo na tehno žurku "uradio" se sa 65 mića esida i zapalindžao 2 džointa, malo se isplesao, popričao sa masom, upoznao dosta finih devojaka od kojih sam sa jednom i dalje u kontaktu. Nigde pišaline nigde beženja od realnosti. Mnogo lepih i zanimljivih stvari doživeo aktiviran, odnosno, da preformulišem: Kad znaš da prepoznaš šta gledaš i kako unutrašnja geometrija funkcioniše, što je ništa drugo do projekcija tvojih čakri na osnovu čega kalibrišeš svoj um i prevazilaziš glupave stagnacije istog (najčešće izazvane strahom od smrti, egoističnim poimanjima itd) otvaraš se i postaješ ono za šta si rođen, a to je autentični ti. Kao što svaki čovek ima jedinstven otisak prsta tako ima i jedinstven karakter koji krije iza persone (čitaj: maske) da ga ne bi debili smarali kako to nije lepo i da treba da prestane da bude srećnan jer ih to nervira...

Addendum*
Ovo

otvaraš se i postaješ ono za šta si rođen

nije efekat samo dok si izdrobljen i plivaš u sopstvenoj pišalini, već traje ceo tvoj život (ne mora da znači doduše, sto ljudi sto ćudi)

pre dva meseca otišo na tehno žurku "uradio" se sa 65 mića esida i zapalindžao 2 džointa, malo se isplesao, popričao sa masom, upoznao dosta finih devojaka od kojih sam sa jednom i dalje u kontaktu. Nigde pišaline nigde beženja od realnosti. Mnogo lepih i zanimljivih stvari doživeo aktiviran, odnosno, da preformulišem: Kad znaš da prepoznaš šta gledaš i kako unutrašnja geometrija funkcioniše, što je ništa drugo do projekcija tvojih čakri na osnovu čega kalibrišeš svoj um i prevazilaziš glupave stagnacije istog (najčešće izazvane strahom od smrti, egoističnim poimanjima itd) otvaraš se i postaješ ono za šta si rođen, a to je autentični ti. Kao što svaki čovek ima jedinstven otisak prsta tako ima i jedinstven karakter koji krije iza persone (čitaj: maske) da ga ne bi debili smarali kako to nije lepo i da treba da prestane da bude srećnan jer ih to nervira...

Ne razumem narkomanski, sry brty

Ništa brty ovim si pokazao da tvoj mozgo ne stvara određene nervne konekcije te nisi u stanju da komuniciraš kao funkcionalno ljudsko biće, plašim se da ovo traje već duže vreme i da si u problemuuu, poziiić

Pa moje razumevanje funkcionisanja ljudskog bića je laičko i limitirano, ali i idalje ne verujem da gutanje pečurki pomaže u bilo čemu.

Osim ako su one normalne pečurke da utoliš glad.

I naravno uporedio si rekrativno kinzumiranje droge sa kontinuiranim, svakodnevnim.

Znači porediš par pića u kafani sa prijateljima vikendom, sa ubiješ pola litra radže svaki dan plus gasiš pivom.

Bukvalno neargument: pa da žurkao sam malo i uzo neke supstance, pa šta ništa loše se nije desilo, dajte mi sada legalane droge i dajte mi je mnogo.

Shta je to pishalina

Močka.