Prijava

Idk man, they say once you start listening to Death Grips you get to experience Melkor lvl shitlife

Aj da ti završim u oko

Aj da ti lepo zavrsis prvo osmi razred pa onda sve ostalo

Čiča Morada, nakon silnog pušenja kurca mu treba zuba dorada.

Čiča Morada
Iz oka mu moja sperma ispada

Jbg ovo sto Melkor kaze za tu generaciju je ziva istina. Od moje sire ekipe sto iz skole sto iz kraja, ako ne racunamo one sto se se pretvorili u nase matore sto rade sljaku za sicu i pogresno gaje decu i pivski stomak, bar 70% je otislo u kurac zbog gudre u poslednjih 20 godina. Ili su odavno pokojni ili robijaju ili su na putu za oba pomenuta. Manji deo njih je konstantno na nekom losem spidu iz kade za koji tripuju da je kokain, lupaju gluposti, prave sranja po kafanama, seru o politici i zenama i tripuju se da ce da naprave neki ozbiljan biznis.

Da docaram, od nekog sireg kruga oko stotinjak ljudi sa kojima sam bio ortak ili bar poznavao iz redovne bleje nocnog zivota grada Smedereva na prste mogu da nabrojim ljude koji nesto normalno rade, imaju normalan porodicni zivot bez trzavica, bave se nekim prisojno placenim poslom i manje vise su zadovoljni u zivotu. Od tih ljudi vecina nas je zapalila preko.

Da ste smorili cak i zmaja to je ziva istina.

Morada mi pase jaja svojim usnama čistima

Odlican osecaj nakon prve doze fajzera, sve preporuke. Jedina nuspojava, malo mi sporije otvara ove telegram grupe i to je to

Telegram LOL kakvi poremeceni podrumski oblici zivota tamo obvitavaju.

Autore Trajforse, autor ove defke bi jako voleo da se neko stručan poput tebe priključi u komentarima.
https://vukajlija.com/iznenada-preminuo

auuuuuu kameni kako ti ga je šukno, pa ja ovo ne bih trpeo.

Škodi, na Trošarinu sutra u podne, mojne da te čekam

Ne mogu sutra, ajde neki drugi dan. I de nađe Trošarinu, ajde u Zlatno burence.

Platiću narkomanu da te ubode Fajzerom, Škodi.

Trajforse, ubodi Škodija Fajzerom, daću ti dvesta dinara.

nemojte na trošarini, no meni u gaćama.

Škodi, Mesnijevo dupe je pretesno za nas obojicu.

A ako se ne stvoriš danas na trošarini, završićeš u desetercu, pa ti vidi.

Nije došao, defkaš.