Prijava

dobro melkore pa i mi smo iz srbije

dobro melkore pa i mi smo iz srbije

Ne znam šta da ti kažem, kod mene je generacije od 79. do 82. bukvalno spržila gudra. Što znači sve živo + dop na kraju, što vodi u sitni i krupni kriminal, zatvore, očaj, omču...Dohvatilo je i druge ljude naravno, ali ovi momci (i ne samo momci) su podlegli ono baš, u 70% slučaja. Odeš na školsko na basket ili fudbal, 20 ljudi na žutini, valjaju jedni drugima koješta, teme su čvakanje, polutke, ler, rad...Na tom parčetu betona si mogao da saznaš ko je koga roknuo za vikend, kod koga je utoka (da se ne baci jbg, trebaće), koliko kafe a koliko mišomora ide u dop itd. Bukvalno si mogao da nabaviš mikrodotove, to su ona sranja koja su davali ljudima u Vijetnamu i slali ih sa noževima na tenkove. Ne kažem da mi je detinjstvo bilo potpuna favela, ali to je bio velik deo odrastanja na kraju krajeva. Previše ljudi sam poznavao koji su načisto propali ili završili pod zemljom, ne znam, nekako smo se navikli na to i pričamo bez previše emocija na te teme, ljudima koji su odrasli u normalnijim okolnostima to vrv deluje pomalo čudno.

Sa njim sam npr. išao u školu osam godina https://24sedam.rs/hronika/vesti/90853/pozovi-strahinju-radi-ubistva-on-je-bio-elezov-hladnokrvni-egzekutor-ko-mu-je-dao-manju-kaparu-za-naruceno-ubistvo-nije-preziveo/vest

Znam da zvuči izlizano i previše, no bio je (pored toga što je ljude slao pod zemlju za lovu) divan predivan lepo vaspitan momak, pametan, gotovo vukovac itd. Neverovatno dete koje je pošlo neverovatnim putem i jbg.

kod mene je generacije od 79. do 82. bukvalno spržila gudra

Jesu li bar uspjesno istrazili um prije toga?

Ma kakvo istraživanje uma, samo hard kor :)

Zar ti Hezno nisi u Cg?

Melkor na svaku temu ima ljude kojima su se cemeri dogadjali bas baksuz od coveka.

Šta danas ručavate

Melkor: Znam tipa, išli smo zajedno na folklor, on ručavao svaki dan i umro. Straota koliko je dobar tip bio, nego eto, navukao se na te ručkove i gotovo.

Fudbal

Melkor Moj drug iz obdaništa voleo je igrati fudbal, ne znam gde je sada. Imao je neko dugo ime, dada, sad se sećam, Mark Vivijen Fo, mi ga zvali Crnja jer je bio crn.

a dobro, droga je bas bila zicer za tragicne price

treba neka komplikovanija tema

treba da svi kolektivno prestanete gutati kurčeve jedni drugima ovde, to je šta treba.

Aj da ti završim u oko

Zar ti Hezno nisi u Cg?

ma jesam nego radi komičnog efekta ono rekoh, isti kurac uostalom. evo melkore 20 godina kasnije sve ista priča, i to u manjem gradu u manjoj državi, zato sam uvijek takve i izbegavao, našao par drugara normalnih i tjt, a ostali nek se predoziraju što se mene tiče

Imao ja druga odavde sa Vuke, sad je mrtav vrv ne znam još