Vaccina

  1. pa dobro, nema vakacina protiv nuklerki koliko ja znam, to je sledeci plan, tako da opusteno dobri ljudi...

  2. ali mozemo i dalje da zivimo mizerno kao i uvek ovde na ovoj usranoj planeti... mislim da bi trebalo da se glasa???

  3. Mislim ceo svet ovako kolktivno....

  4. Opa, Mesni dobio konkurenciju.

  5. Reci svojoj mami, reci neka zna
    Ljubicu te, ljubiti, za inat svima

  6. Još da proverimo šta cenjeni autor Edž jede.

  7. Sta mislite kvorumu vukajlijaski antivakcinaski o vakcinama protiv meningitisa i lajmske bolesti i ostalih bolestina sto nose krpelji, ima li smisla ili oce se sasuse jajca i otpadne kurac

  8. Razmišljao sam da se vakcinišem obzirom da je u mojoj okolini najezda krpelja a krpelji u gradu su zarazniju od onih po selima jer ih prenose pacovi macke psi lutalice i slicno

    Znam osobu koja se liječila od lajmske (borrelia) , dugotrajan proces i ostavlja posljedice od nervnog do kardiovaskularnog sistema. Sreća pa nisu svi krpelji prenosioci bolesti (skinuo sam ih brat bratu 5 sa sebe u životu)

    Za sad se pregledam kad idem po travi i to ali nije zgoreg vakcinisati se

  9. Ako je troll pitanje jebse keltuzade :/

  10. па немој онда да идеш по трави, мејмуне

  11. Ovde se ta vaccina podrazumeva, čim malo ugrije svi su po šumama i parkovima.

  12. Вакцине су једноставан, безбедан и ефикасан начин заштите људи од болести. Вакцине користе природну одбрану организма, при чему се имунски систем стимулише да ефикасно одбрани организам од патогена или да барем спречи тешке форме болести.

    Svaka treba, sigurno, uvek

    Bas bukv treba uzeti primer mmr vakcine koja se daje cca 70dina i evo bolesti vise nema

  13. 2023. antivaxeri vukajlije se pitaju da li neka vakcina treba

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.