Prijava

Dobro jbg nije mnogo štošta dobro ali nije ni sivo toliko, znam da je nezahvalno malo da pričam ja koji dođem par puta godišnje i neko ko živi tamo non stop ali na ovom vamo prostoru neke promjene su vidne

smuljanim putevima koji se raspadaju posle par dana? O pretvaranju Zlatibora u jebeni kompleks betonjerki? O uništavanju reka mini-hidroelektranama? O rasprodaji sopstvenih mineralnih bogatstava?
Pa realno solidan infrastrukturni razvoj iskr.

Solidna kolicina kmecanja zapravo

Putevi - koje su se to novi 'raspali', bilo gresaka sve se popravilo, nije vucic izvodio radove

Zlatibor i negov razvoj sa vuckom nidje veze, mhe su pocele pre vucka placamo im naknadu sto ubacuju struju u sistem kao zelenu energiju eu podrzava, prirodna bogatstva takodje raznorazne smoklje nisu htele da uzmu lopate u ruke. Nece srbi da rade e to je problem

Takoreci vucko je samo nastavio sa starim sranjima al je napravio brdo pozitive

Brt ništa ne proizvodimo ama baš ništa vredno pažnje pa da se plasira na inostrano tržište osim pojedinih omanjih samostalnih proizvođača koji eto plaćaju poreze na dobit i to, nikakve pare se ne slivaju u državnu kasu od domaće ekonomije koja praktično ne postoji a da ne pominjem 759k parazita u javnom sektoru na izmišljenim radnim mestima jer su politički podobni

Dosta para (mada i dalje nedovoljno) se sliva u dispec centre sirom Srbije direktno iz USA, pola zemlje ti organizuje prevoz sleperima po amerikama

Solidna sirotiljska spika btw

Pola para svakako ide Vucku tako da go kurac opet

Gde su pare, pitam ja vas.

Kinez treba da mi dođe da kopa zlato i bakar ovde jer sam ja glup i nesposoban? Pa srpski narod treba jebati smejte se majmuni jedni.
To što ti zoveš kmečanjem majmunčino ravničarska ja zovem žalošću za rasprodanom domovinom.

Indijac sa bradom koji edzuje > nesposobni shmole koji ne zna kopat zlato

Vucic koji cak i ne zna ko mu sve iz inostranstava sa svih strana trpa pare u dupe i zasto > Tito

Smokljo isti je tebi k kopao kinez ili srbin.

Sirotilja ostaje sirotilja mos kmecis do mile volje, ni jedni ni drugi ne bi delili sa tobom za nerad koji plasirate

Ofc da je sramota da kinezi kopaju, ali kad ne umes sam dodje neko drugi i pokupi pajsad ZLATO

Zasto se svi ljudi na svetu prosto ne skupe i popuse mi kurac konacno, to se u stvari ja jedino pitam...

Jer volim da mi ga puse to je razlog...

ne vole oni da puše kurac svi baš