Prijava

strah od igle prevagnuo moj ludi, ima nas

mada crknucu ja brzo nikad nisam bio nesto narocito ni pshicki ni fizicki zdrav narocito zato sto i sad pusim tri pakle i po koju casu vina i piva kad mi dodje i jedem sta stignem.

Da bi ja doziveo 50 god meni treba zameniti skoro sve organe narocito pluca i jetru i da nadju lek za rak i sve alergije i da mi izbrisu sva secanja iz mozga i prebace me na drugu planetu. A to je normalno nemoguce tako da sam odustao od moderne medicine i doktora pa i od zivota i sveta i ljudi na kraju. Zivim ko vecina zato sto moram, nije da sam trazio da budem rodjen. Mada ja sam uvek nasmejan i sada i srecan ali to je samo zato sto sam potpuno i lud.

Što tvoj niknejm i govori jelte

bez kuknjave

A pravila teme ko jebe jel

Bar je pravilo

bez Ejdusa

ispoštovano sledećih 9999 dana

сад се неки ФРИП спомиње немам појма

TeoRijA zavErE ovo vrv preko veze sredjeno kace zna da su vakcine napravljene za dobrobit covecanstva

https://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenija-isplatila-20000-eura-naknade-za-smrt-nakon-cijepljenja-protiv-korone/2523531.aspx

E da, main nestorianac rekao da ce stopira szo u srbiji da mu je to licna inspiracia i afinitet da odjebe gejca odavde

To znaci stop ovim genskim terapijama sto raznorazni celtuzalemi ubrizgavaju u sebe dobrovoljno pod pritiskom

Nestor je stvarno glup, u svakoj zemlji se oko prodaje lijekova pitaju stranci, a proizvođači Љeeekova imaju leđa jača od Čede Jovanovića, BIA-e i Sinoda zajedno. Ako želi da ih blokira, najebaće gore nego Sentin sin zbog Jovanjice.

Big pharma je isto teorija zavere. Nema tu mafije sve ide cisto bukv prazne price soros lvl

boj ne bie svijetla vacca vec ramence u

J U N A K A
U
N
A
K
A