Prijava

Moron: Pijem, pusim, jebem bez kondoma i drogiram se ali ova korona jebace me sigurno bolje da verujem satani kao do sada ona ce me spasiti sigurne smrti...

Moron: Pu mamu mu rogatu, zajeba me ponovo sada imam i tumor na mozgu i skroz sam sterilan, valjda ce sada izleciti njegov sin antihrist magijom koju mu je satana darovao, njemu treba verovati...

Moron: Pu mamu mu prokletu pedersku, zajeba me i on, jebo me samo u dupe sada imam i sidu iz pakla....

Moron: Pa dobro sada kad bas moram da verujem Bogu ... mada kada bolje razmislim nije satana toliko los ostacu uz njega do svoje nezbezne bolne smrti, jer mi simpatican.

Moron: Sada sam u paklu i jebu me svi demoni i muce, jebi ga zajebo sam se, ali sta da se radi ima i gorih stvari kaze satana kao sto je raj i sluzenje Bogu tako da mu i dalje verujem.

nemoj brate bices banovan pazi se jbt, sta radi covek...

Званично потврђено: Вакцина против ковида не ствара колективни имунитет

https://www.politika.rs/scc/clanak/587968/Zvanicno-potvrdeno-Vakcina-protiv-kovida-ne-stvara-kolektivni-imunitet

i sta kazes celte, nisi doprineo kolektivnom imunitetu uz sve napore, kakva bedacina :)

solidan mentalni odbojnik celte

vrv bi i ja slicno reagovao, sto ono rece slicni smo

jesmo brate, plasimo se doktora i igala i ja i ti.

samo, razlikujemo se u tome sto ti nalazis sve moguce nacine da objasnis drugima, al ustvari ponajvise sebi, zasto je taj strah ustvari opravdan. jer kako mozes da se plasis nicega, nisi ti od tih, nisi ti lud.

izgledalo mi kao tako, potvrdio si kasnijim komentarima nevezanim za vakcine.

nastavi samo tako, ide ti odlicno.

Ne remetite Ivici tok misli, taman je u seriji, tu su i bogovi i demoni i sve standardno

Ivica>rasprava o vaccini

Koji vam je dio najbolji, meni kad ga je jebao đavo pa je dobio “sidu iz pakla”

"Jebe bez kondoma"

Poprilično alfa

Зомби мора сваку тему да упропасти

zvuci poznato

Француска наредила примену треће дозе вакцине на паткама због птичијег грипа

https://www.politika.rs/scc/clanak/588141/Francuska-naredila-primenu-trece-doze-vakcine-na-patkama-zbog-pticijeg-gripa

Celt je svajcarac kao i ja tako da ga potpuno razumem to sto je neutralan i voli cokolade i zlato i mir na zemlji... tesko je shvatiti taj svajcarski mentalitet na balkanu punom iskrene bratske ljubavi i razumevanja izmedju naroda i ljudi ali verujte mi ima tu neceg i dobrog sem cokolade. Ove seljake necu da komentrisem i ako vidim da vi komentrisete mene, dosadni ste nekako. Bolje biti cudak ili super cudak-ludak koji prica o Bogu i demonima nego biti dosadno standarno amerikazovano govno po mom skromnom misljenju.

ajde ludi, bolje reci koliko si vakcina primio

Iskreno nisam ni smeo da idem kod doktora evo vec 5 god, sada sam otisao i video da nemaju ni sa cim da mi izmere tempraturu izlecio sam od prehlade se cajevima i lumunadama i ferfeksom na kraju :)