Vaccina

  1. ma sve je zbog globalnog zagrevanja

    hladna zima - glob zagr
    umerene zima - glob zagr
    suše - glob zagr
    kiše - glob zagr
    jako leto - glob zagr
    golfska struja - glob zagr

    cak i broj uragana je manje vise konstantan ni to se nije menjalo u odnosu na co2

  2. А оно кад краве прде и уништавају не знам шта озонски омотач па ае их побијемо да спасимо планету хахахаххаха

  3. jbt planeta prema ovim teoreticarima klimatskih promena ispadne amorfna masa na kojoj se promene desavaju nikad (jednom u milion godina)

  4. стиже јова са километарском објавом

  5. Nemos Jovu odvratiti od bilo koje agende, sve veruje bukv, vakcine true prica fajzeri sve korektno, klimatske pormene - DA covek je sve to svojim delovanjem uradio (naftni lobi oce dalje truje nema kome proda naftu), demokrate levicari su liberali koji zele dobro ovoj planeti tu i tamo prospu bombe kojekuda...

    Aj bar ovo oko litijuma ja prezvakao da je prica prevazidjena

  6. Gejc dobar covek, Al gor ekstra lik, jos cekam samo koju pohvalnu za sorosa, olbrajtovu i klintona

    Solanu, Blera i Guzenbauera kako su kraljevi

  7. demokrate levicari su liberali koji zele dobro ovoj planeti tu i tamo prospu bombe kojekuda...

    Prije bih rekao manje zlo. Nema sad niko u Americi da mi se čini pretjerano dobar.
    Olbrajtova - smradina.
    Al Gor - ok lik.
    Gejc - ok lik.
    Solana - smrad.
    Bler - smrad.
    Guzenbaer - nemam pojma ko je taj.
    Soroš - mnogo namazan lik finansijski, a što se tiče njegovog djelovanja u širenju demokratije preko svojih nevladinih organizacija, mislim da je idealista i da vjeruje u te ideje, otvorenog društva, demokratije, stabilnosti, itd... a to njemu i pogoduje njegovom biznisu, realno, tamo gdje su uređene i demokratske države, lakše se posluje, lakše se obrće lova... tako da spojio je tu lični interes i neke ajd da kažem demokratske ideale, koji se nekima sviđaju, a nekima ne... A on to gura, pa gura... Meni su ti ideali većinom OK, mada sa pojedinim elementima se ne slažem, na primjer, mislim da je woke pokret otišiao predaleko, kao i cancel kultura.

  8. Džaba caro, teško je tebe sad ubijediti jer si se ti duboko primio na ove teorije zavjere. Gledam sad ovaj tvoj klip, on je toliko kvalitetno odrađen. Vrhunska propaganda. Teško se oduprijeti tom nivou ispiranja mozga. Ja bi sad mogao, ali mi se to ne da, da rastavim taj video na proste faktore, da ti analiziram sve, rečenicu po rečenicu, pa bi vidio koliko im je cijela priča šupljikava... Znači bukvalno prave neku konstrukciju, slagalicu, od pojedinačnih nekih poluistina, iskrivljenih podataka, citata izvučenih iz konteksta, itd... a da bi im cijela teorija bila tačna, to zavisi od tačnosti svih tih pojedinačnih tvrdnji.
    Pretpostavimo da svaka ta tvrdnja ima nekih 50% istine u sebi... (a nema ni toliko)
    pa sat ti izračunaj koliko je 0,5x0,5x0,5x0,5x0,5x0,5x0,5... =

    Kao što vidiš, što se više broj tih faktora umnožava to više rezultat teži ka nuli.

    Po meni najjači dokaz protiv ovih njihovih bulažnjenja, je to što su Gejts, Fauči, itd... SVE RADILI I PRIČALI JAVNO... neko ko bi htio orkestrirati neku veliku zavjeru krio bi to, ne bi pričao javno.

    Druga stvar, ona Gejtsova izjava kao biće 9 milijardi ljudi, uz pomoć vakcina, zdravstvene zaštite, itd... možemo to smanjiti za 10-15% je JAVNO IZREČENA PRED OGROMNIM AUDITORIJUMOM. Naravno da nije čovjek mislio trovat bilo koga vakcinama.

    Priča je bila u kontekstu klimatskih promjena i možda gladi u Africi i prenaseljenosti, a poenta vakcina i zdravstvene zaštite je u tome što se njima smanjuje mortalitet djece. Znači umjesto da od 1000 djece umre 100 ili 200 do pete godine, kad su djeca vakcinisana umrijeće možda 5 ili 10. A kad manje djece umire, onda je manji pritisak i na roditelje da štancaju po desetoro "za svaki slučaj"...

    To je poenta priče. Bil Gejts zaista jeste, po meni malo i previše zabrinut oko prenaseljenosti, tu se s njim ne slažem, i ta njegova izjava izvučena iz konteksta zaista daje mnogo materijala teoretičarima zavjere, ali nije on jedini koji smatra da je svijet prenaseljen, i nije on zagovarao nikakve nehumane metode...

    Znači na kraju krajeva zdravstvena zaštita i vakcine same po sebi nikom ne mogu naštetiti, niti on to pokušava. On se nada možda da će se tempo rasta moći usporiti ako se popravi zdravstvena situacija. BTW, nisu svi koji se brinu oko prenaseljenosti neki genocidaši, ili šta već. Ima ljudi koji to zaista misle iz najhumanijih mogućih razloga.

    Ja lično se s njima ne slažem, i tu se više slažem sa Maskom, koji smatra da nam prijeti bijela kuga i da će tempo rasta stanovništva svakako biti preokrenut, i on je uradio već što je do njega, naštancao ih je desetoro i više... ne brojim...

    Ali mogao bi zamisliti i sebe u nekoj teoretskoj situaciji, u kojoj bi zaista bila velika prenaseljenost, a da ljudi recimo i dalje štancaju kao ludi, da i ja pomislim... "pa ono brate, red je da usporimo malo"... i razumijem ljude kojima se tako nešto može učiniti.

  9. najjače mi ovo za 33... pa realno mogao bi i ja sad prikupiti iz arhive stotinu članaka i za bilo koji drugi broj, tipa 21 ili 42... Mogao je neko uzeti sve članke gdje se spominje 42, da dokaže kako je to "The Answer To Universe Life And Everything"

  10. Pogledaj samo ovdje imali su izvještaje maltene od samog početka pandemije i stalno su javljali koliko je slučajeva gdje bilo... pa ćeš vidjeti da su svi brojevi jednako zastupljeni.
    https://www.worldometers.info/coronavirus/#news

  11. asi ga debankovo evo razbio si podzemlje teoreticara zavere

    Jovure od svega ti se uvatio za broj 33 kao da je krunski dokaz da je gejc deo jevrejske kaste

    Po meni najjači dokaz protiv ovih njihovih bulažnjenja, je to što su Gejts, Fauči, itd... SVE RADILI I PRIČALI JAVNO... neko ko bi htio orkestrirati neku veliku zavjeru krio bi to, ne bi pričao javno

    ovo se radi u praksi tkzv prediktivno programiranje ustaljena praksa

    Bolje da si se uvatio za gejcovo poreklo i pricu o naucniku iz garaze koja je bastovana u tom videu gde je pokazano ko su mu roditelji i cime se bavili a ovaj prectavljen kao da pao sa grane. Gejc je korporacijski pr nije taj nauke video dalje od srednje ckole

  12. prediktivno programiranje

    Kako ti teoretičari zavjere znaju samo da objasne te stvari nakon što se nešto već dese? Ako su imali "hints", što niko nije 2019. rekao da će biti pandemija?

    uvatio za broj 33

    Pa druže ako takve stvari podvaljuju, to dosta govori o prirodi i namjerama kompletnog videa.

  13. Ako nisi znao i antivakcinalni lobi debelo zarađuje. I oni prodaju knjige, preparate, dobiju pare za gostovanja na nekim krš televizijama koje tako pumpaju gledanost jer je to ljudima interesantno. Imaju finansijski motiv.

    Po meni mogu postojati samo dva realna motiva za antivakserstvo:

    1) finansijski motiv - prodavanje magle, priče, i zarađivanje na tome... nađe se već neki način

    2) realan strah prije svega vjerski - koji je donekle bio prisutan i kod mene ali se kasnije izgubio, kad sam uvidio da ipak nije to to.

    Naime postoji u Bibliji se pominje "žigu zvijeri" i da niko neće moći ni kupiti ni prodati ništa bez tog žiga, a ko primi taj žig će ići u pakao. Sad, ko vjeruje u Bibliju, mogao je da posumnja da su te vakcine možda žig zvijeri, ako bi se recimo zahtijevalo da to svako mora da primi, i da bez toga ne može ni da se kupuje ni da se prodaje ništa. Međutim to se nije desilo. Mogli su ljudi da kupuju i prodaju i bez vakcine i nisu morali svi da je prime. A taj vjerski strah je nažalost neke ljude podstakao da ne prime vakcinu, iako ona nije imala nikvog vjerskog značaja, i mnogi su zbog toga možda dobili teži oblik ili umrli, a nisu morali.

    Za milion stvari se nagađa da je "žig zvijeri". Priča se i za bar kodove i za QR kodove... Priča se da će to možda biti neka valuta... ili digital ID, za razne stvari se tu spekuliše.

    A ja mislim da kad dođe do toga, da će se to znati i biće jasno i da se stvarno neće moći ništa ni kupiti ni prodati bez toga. Mislim da će primanje ili neprimanje biti svjesna odluka i da neće Bog napraviti takvu situaciju da neki prime žig slučajno ili u neznanju. To je bar neki moj kont, nada, ili očekivanje.

    3) što se tiče straha od nekih nuspojava i to da nas truju ili tako neke priče, to mi nije realno uopšte, i ako neki tako i razmišljaju, to po meni spada u domen paranoje

    Znači kontam da originatori antivakserskih stavova mogu biti motivisani finansijski ili vjerski.

  14. što niko nije 2019. rekao da će biti pandemija?

    kako nije, bukv su je najavili samo to postalo zanimljivo posle

    Eto i sad imas vec najavljenu bolest x i kad god krene Jova ce kae evo to je to pa to se znalo i bez da ce najave lol

  15. Isto kao što svake godine najavljuju najhladniju zimu vijeka... pa jednom moraju i da pogode.

    Ja bukvalno svake godine čujem najave da će biti neka pandemija.

  16. Pa da al ko najavljuje, bukv taj tvoj gejc prica o tome i pajsad posle bude glavni promoter plandemije, zastitno lice bukv

    i ne padne ti nikad na pamet kako nestrucno lice pooput njega ima svesrdnu podrsku medija gde niko njegovu NEstrucnost ne dovodi u pitanje a vamo se brecate na kojekakve nestore i sarlatane koji specijalisti medicine

  17. S tim da Gejts nije pričao gluposti poput Nestora.
    Nestor: "Ma ko jebe virus, to je sprdnja, ajte žene u Milano u šoping!"
    Gejts: "Virus je zajeban, može mnogo ljudi dumre, bolje ljudi da se vakcinišete, nego da rizikujete... pandemija može odnijeti jako puno života, moramo biti spremni, ne smijemo ništa prepuštati slučaju... ako sasiječemo pandemiju što ranije u korijenu, možemo spasiti milione života"

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.