Vaccina

  1. Pa radili su svi, i ko je god radio nije mu trebalo. Samo se ja držim onoga da treba prvo počistiti u svom dvorištu.
    Mislim realno, mi smo bili na pravoj strani u 2 svjetska rata. I devedesetih je sam rat, kao rat, sa naše strane bio ispravan i opravdan. Ono što nije bilo je šta su određeni pojedinci radili u tom ratu.

    Evo ni Rusi čak u Ukrajini uglavnom ne prave neke pretjerane ratne zločine, jer da rade Zapad bi jedva dočekao da priča o tome. Bila je ona priča za Buču, i na tome je ostalo manje više. Znači ratuje se, al se ne rade ciljani ratni zločini protiv civila.

  2. A pritom su nam bukvalno svi uveli sankcije bili, uključujući i Ruse.

  3. Jovo nisam mislio na bombardovanje sr jugoslavije vec bosne tamo 95e i recimo nato intervenciju tokom oluje

  4. A druga stvar, OK, jesu oni bili na vlasti za vrijeme bombardovanja, to stoji, ali ne možeš zbog jedne istorijske epizode formirati mišljenje o cijeloj stranci.

    i ovde si se masno osro

    Cus jedna epizoda, ovo ide od iraka, jugoslavije, afganistana, libije, sirije, ukrajine pa izraela, pre toga vijetnam i u medjuvremenu ko zna sta sam jos preskocio lol bukv o cemu pricas jbt

  5. Irak - Buš - Republikanci
    Avganistan - Buš - Republikanci
    Libija - Omaba - Demokrata
    Sirija - Omaba - Demokrata
    Ukrajina - ne učestvuju direktno Amerikanci, a realno Rusi prvi napali
    Izrael - dešava se za vrijeme Bajdena, ali ih Tramp još više podržava
    Vijetnam - Ajzenhauer (Republikanac), Kenedi (Demokrata), Džonson (Demokrata), Nikson - Republikanac, Ford (Republikanac)

    U suštini činjenica je da su ratovali i jedni i drugi.

  6. Pa dobro, tebe i nas su bar lepo izrokali demokrate ali ipak

    Ja podržavam Kamalu, jer mi se čini kao uljudniji kandidat i generalno podržavam stvari poput zdravstva, školstva, itd... tih nekih socijalnih davanja i ne volim stranke koje koketiraju sa fašizmom

    poprilicno sizofreno stanoviste. Ima vaib ma dobri su oni jel cujes sta pricaju

  7. Bice ckola po balkanu kad kamala zavlada lol

    o socijalnim davanjima da ne pricamo

  8. Ukrajina - ne učestvuju direktno Amerikanci, a realno Rusi prvi napali

    ovo jbt

    ne ucestvuju direktno lol to ih sad malo vadi. Pa ne bi ni bilo rata u ukrajini kao sto ne bi bilo ni u jugoslaviji da nisu podrzavali separatiste sa jasnim ciljem. Scenario manje vise uvek jednak.

  9. Gledam sad gore pisao Omaba umjesto Obama... izgleda me ne slušaju ruke. Postoji i lapsus pri kucanju. :D

  10. jos ti taj omaba dobije nobela za mir, pa ti posle taj tvoj al gor dobije isto nobela za klimacke promene...sorose citas li jovorove postove otvori se malo

  11. Pazi, ja da je neki drugi Republikanac vs. Kamala podržao bi možda Republikance. Za nas su realno Republikanci bili bolji. Meni je sad glavni argument za Kamalu to što mi se Tramp čini nestabilan, nepredvidiv, potencijalno autokrata, populista, šta znam... Ne sviđa mi se ono što je bilo 6. januara, ne sviđa mi se to što priča kako će biti "diktator na jedan dan"... par puta je pomenuo da bi mogao i nastaviti mandat, tj. treći mandat uzeti, itd...

    Jebena je stvar kad na čelo moćne države kao što su SAD dođe neki potencijalni diktator i populista... Mislim istina je da kod njih postoje checks and balances i da ne može predsjednik uraditi šta mu se ćefne, ali svejedno...

  12. ma samo si se izlozio na tu pricu kako je tramp nesto posebno strasan i neko strasilo. To prolazi kod vas sto sami sebe nazivate levicarima jer mislite da ste nesto plemeniti jer fazon razumete druge ljude i toboz shvatate da i neki drugi tamo imaju neke potrebe pa glumatate neke humaniste. Jedenje govana, funkcionise to i bez tog ekstremnog levicarluka. Posebno provodjenje levicarskih ideja pod kojekakvim prisilama, ucenama i obrazlaganje kako je sve to svrshishodno, bukv istu stvar je radio i hitler.

    Pod hitno da revidiras svoje stavove u tom smislu jer ces se probudis neko jutro kao desnicar bez da si svestan toga

  13. jos taj tramp retardirani seo za sto sa onim djembelim iz koreje, nije zapoceo ni jedan rat i sl...zato ovi tvoji i kmece na njega kako ce sve da unisti bla bla

    zato ga i pokrali brze bolje na proslim izborima, vrv ni ukrajina ne bi bila aktuelna da je sargarepa ostao

  14. ај нек Јова отвори тему за себе типа..
    Јовино ћоше па нек ту оставља своја мишљења анализе подијеле коментаре овако се свака тема затрпава његовим 50окилометарским постовима
    МОЛИМ ТЕ ЈОВОРЕ УРАДИ ТО!

  15. Hoćeš da ostavim ovdje tebi i Cari da imate svoj echo chamber? :D

  16. ма еко чејмбр небитно само да можеш да дебатујеш са самим собом или са царом да делите линкове и то

  17. To ti kažem Jovo, nema od te priče ništa, vidi ovo ide nam globalno zahladjenje golfska struja ćao

    https://www.b92.net/putovanja/aktuelno/aktuelno/70432/katastrofa-je-neizbezna-posledice-ce-se-osecati-vekovima/vest

    nemos zajebati prirodu nema sanse

  18. Pa i oni kažu da je to zbog globalnog zagrijavanja. Opšti trend zagrijavanja izazvao bi lokalno zahlađenje u nekim krajevima.

  19. последице ће се осећати вековима хах ахахахахахахахахахаххаа

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.