Vaccina

  1. pa sta god da je pricao nector moze o tome da prica makar najvece gluposti, ova tvoja budala da se drzi etike ne bi trebo zucne na tu temu sta on zna o tim stvarima posebno da siri dezinformacije na globalnom levelu

    gejc ti promoter pandemije zajedno sa who, jos su i napravili virus i to je sad konfirmovano da je izaslo iz laba u wuhanu a u istim tom wuhanu su imali i onu probnu vezbu sto su prikazali u ovom dokumentarcu trag zmije

  2. I dobro, okej, aj ti meni lijepo sad reci, šta Gejts dobija od toga?

    Znači druže, lik je bio toliko godina najbogatiji čovjek na svijetu. Napravio imperiju sa Majkrosoftom. Može da jebe pičke kakve hoće (to ako mu ćuna nije u skladu sa nazivom firme... :D) Znači lik je bio geek, programer, nerd, nije ga zanimalo da kuje zavjere protiv čovječanstva, nego je lomio prste na tastaturi kucajući hiljade redova koda. Napravio pristupačan i intuitivan operativni sistem i poslovne kancelarijske programe koje koriste bukvalno milijarde ljudi, od kojih mnogi besplatno.
    I sad njemu treba pored tolike slave i bogatstva da ide tamo i smišlja kako će trovat neke ljude.
    To je totalno nespojivo sa takvom ličnošću. Znači njegova interesovanja i pogledi na svijet nemaju veze s tim šta te budale trkeljaju.

  3. BTW, otvoren sam za RACIONALNE I KREDIBILNE kritike Gejtsa, njegove fondacije, donacija, itd... Vjeruj mi, ima i to da se nađe, ali uglavnom ne na bitchute-u.

  4. ta lepuskasta bajkica o gejcu je mas medijska prezentacija za siroke javne mase, eto neki gik tamo nerd koji kucka po tastaturici nakon sto je zaradio meleone postao ljubitelj covecanstva u slobodno vreme aj ne serte. Slicno se radi i sa maskom, zakerbergom i ostalim piarovima

    eto ti primer i sa ovom tvojom kamalom, sto bi nekog takvog dobrog gikcica boleo kurac da investira u politicke tokove osim ako nema direktan bumerang od toga. Isto i sa pandemijama

    I sad njemu treba pored tolike slave i bogatstva da ide tamo i smišlja kako će trovat neke ljude.

    ovo ja nisam reko da je trovacina primarna, ona je dosla usput kao nus pojava.
    Al ono sto mogu da kaem da se ispaltilo onima koji investirali u pandemiju, proveli pandemijske zakone, investirali u vacina programe, naterali ljude da se vacinisu mimo svoje volje itd itd (ovi kojekakvi razmni da bi mogli da putuju i koji razumeju stvarnost pa se bustoreovali i istovremeno 2-3 puta prelezali) a sudeluje na najvisem nivou i ovaj tvoj supak

  5. Većina kritika se svodi na to da je egomanijak koji je u nekim slučajevima napravio greške u koracima, donio pogrešne odluke, i to je izazvalo štetu. Previše se petljao u to kako će se te pare njegove fondacije raspoređivati.

    A to da je on "evil" i da je kovao namjerno neke zavjere protiv čovječanstva, to prosto ne stoji.

    On je lik malo se preigrao sa svim tim silnim parama koje ima, mislio je da on sve zna najbolje, i u tom procesu je napravio dosta i dobra (vjerovatno većina donacija je imala određene benefite), ali i dosta štete... Samo mislim da mu namjere nisu bile loše.

  6. Samo mislim da mu namjere nisu bile loše.

    to je tvoje naivno uverenje i sustinski govori o tebi kako bi se recimo ponasao u slicnoj situaciji

    A to da je on "evil" i da je kovao namjerno neke zavjere protiv čovječanstva, to prosto ne stoji.

    ovo jeste predimenzionisano u tom smislu al ko ga jebe, i nector je jeo govna oko milana pa mu se ne prasta od strane "zabrinutih". Isto je imao dobru nameru, nije teo nikog zajebe time.

    Sto najsmesnije bio bi i u pravu da se nije planski radilo to sto jeste. I dalje niko nije objasnio kako 3 godine niko nije oboleo niti umirao od gripa a nije ni morao da se vacinise na isti za ceo taj period.

    misterija jebena

  7. jedan virus istiskuje drugi, a i to da niko nije obolio od gripa je prenaduvana priča

    Što se pandemije tiče evo koji je moj stav:

    1) prirodno nastala od slijepih miševa se prenijela na ljude na pijaci u Wuhanu - 40%
    2) slučajno procurila sa instituta u Wuhanu - 50%
    3) namjerno je pustili - 10%

    To da su imali PLAN šta i kako treba da se radi U SLUČAJU NEKE PANDEMIJE, to stoji.
    Ali da su sami napravili i planirali ovu konkretnu pandemiju, to mislim da ne stoji.

    Dosta stvari su bile nepoznate tokom pandemije, mijenjao se virus, bili su nepredvidivi talasi, takođe, imao si vakcine koje su dolazile iz različitih geopolitičkih blokova... to mi sve govori da se situacija odvijala organski i neplanski, iako su postojali neki protokoli u smislu pripremljenosti na pandemije i koje korake treba preduzimati u cilju suzbijanja bolesti itd.

  8. Evo ima i ovdje anketa (inače ovaj sajt dosta pametni ljudi koriste i debatuju o tako raznim stvarima) o tome da li je virus procurio iz laboratorije.
    https://manifold.markets/IsaacKing/did-covid19-come-from-a-laboratory
    Trenutno stoji na 47% šanse da jeste. To uključuje i opciju da je slučajno procurio i da je namjerno pušten.

    Ima još jedna anketa, o tome da li je namjerno pušten:

    https://manifold.markets/IsaacKing/was-covid19-an-intentional-bioweapo
    To trenutno stoji na 9% šanse.
    I tu ljudi iznose razne argumente za i protiv.

  9. jedan virus istiskuje drugi, a i to da niko nije obolio od gripa je prenaduvana priča

    cus sad istiskuje, pa zar ne mutira. Jok grip se povukao na zasluzeni odmor par dina teska vremena doso zajebaniji lik na scenu

    1) prirodno nastala od slijepih miševa se prenijela na ljude na pijaci u Wuhanu - 40%
    2) slučajno procurila sa instituta u Wuhanu - 50%
    3) namjerno je pustili - 10%

    1 - teska nebuloza
    2 - relna prica
    3 - realna prica (jok slucajno virus izasao iz laba)

    Ali da su sami napravili i planirali ovu konkretnu pandemiju, to mislim da ne stoji.

    pa video si one vezbe, video si prediktivno programiranje i cuj sad nisu imali plan. Bukv spremni docekali i sve islo po protokolima. Jos su sad doneli i ovaj pandemijski zakon gde bukv na signal who sve vlade postuju porcedure koje su pod njiovom ingerencijom. Jos su i menjali definiciju pandemije posle svinjskog da bi doslo do ovog.

    Ajde pogledaj malo brankcu stankovic kad je intevjuisala onu budalu iz who, dok je jos bilo slobodnog novinarstva, moglo se jos od svinjskog gripa nauciti sa kakvim likovima s ima posla
    https://www.youtube.com/watch?v=5z1CtEgJsYE

  10. neces zazaliti obecavam na ovaj video, nije bitchute produkcija

  11. pa video si one vezbe

    Pa rade se i vježbe zaštite od poplava, obučavaju se ljudi kako treba gasiti požar, itd...
    To ne znači da će oni sami pustiti kišu s neba, ili oboriti neku branu da bi napravili poplavu, ili zapaliti kuću da bi imali šta gasiti.

  12. ne moras sad ne ocekujem to uzmi za neki vikend kati dodje zemska budes raspolozen

  13. Rispekt za ovaj video, konačno nešto da nije glupost. Podržavam konstruktivne kritike.

  14. Pa rade se i vježbe zaštite od poplava, obučavaju se ljudi kako treba gasiti požar, itd...
    To ne znači da će oni sami pustiti kišu s neba, ili oboriti neku branu da bi napravili poplavu, ili zapaliti kuću da bi imali šta gasiti.

    jbt jovo upravo si sa 60% glasao da je virus vestacki napravljen i nekako se izmigoljio iz laba i sad dajes ovo kao argument

  15. Svinjski grip zaista i nije bio nešto posebno štetan, a mnogo su digli frku i oko njega. Ni tad nisam primio bocu, ali tad se nije toliko ni forsiralo, pogotovo ne mladima. Primali su matoriji neki...

  16. Digli su medijsku frku isto kao i sad, stim da nisu imali izvrsnu moc kakvu su imali u ovoj situaciji. Takoreci dosta su naucili od tada i radili su u midtajmu.

  17. upravo si sa 60% glasao da je virus vestacki napravljen i nekako se izmigoljio iz laba

    Samo 10% da je namjerno pušten.
    Mogao je da bude u laboratoriji zbog raznih istraživanja. Postoji taj institut od 1956.
    Mislim, meni je isto sumnjivo postojanje uopšte jedne takve institucije, i čemu sva ta istraživanja, ali opet ne bi se kladio da su namjerno pustili.

  18. Vise ti se uklapa u scenario da je namerno pusten nego da nije. Naravno ako podjes od toga da je vestacki kreiran