Vaccina

  1. Opet ti kažem ne gledam na ove izbore toliko iz našeg ugla nego iz njihovog. Mislim da nas ne vole ni jedni ni drugi. Eno Tramp je natjerao Vučića da sa Kosovom potpiše Vašingtonski sporazum. Jel to išlo nama u prilog ili nije?

    https://en.wikipedia.org/wiki/Kosovo_and_Serbia_economic_normalization_agreements

  2. Cus ne vole nas. Sta fazon siptare vole ili bosnjake. Bole ih kurci. Provode svoje ciljeve i cao

    Naci jovore ti da si amer bitno bi bilo skole i put da se napravi a to sto ti vlast pravi genocid po belom svetu jebe ti se bas dok je tvojoj bulji lepo, moj jovore

  3. I ovo sa vuceleom je samo refleks posle 99e godine. Jok izace trampaleo i rece e sry nismo trebali bombardovati evo vama velike srbije ajde zajedno da jebemo siptre i ustase

  4. Aj ti meni reci koji je rat konkretno Bajden započeo?
    Ti možeš reći da je "za njegovog vakta" krenulo sranje u Ukrajini i Gazi/Libanu, ali koliko je to bilo do Amera da oni odluče da zakuvaju? Takođe Ameri direktno ne učestvuju ni u jednom od tih ratova... Šalju oružje, to je tačno, ali je to i očekivano da će slati svojim saveznicima. Aj mi reci ko je koga napao u Ukrajini? Što se Izraela tiče, mislim da su oni i sami dovoljno jaki da mogu donositi bitne odluke i bez Amera. Kako god okreneš Hamas jeste napravio veliko sranje kojim je započet rat. Takođe, Mosad je vjerovatno pustio to da se desi, teško mi je povjerovati da nisu znali. Izraelci su iskoristili priliku da razjebu Hamas i Hezbolah što im je odavno bio cilj. Al ne možeš reći da su oni sve to inicirali, a pogotovo ne Amerika. Kažem ti, između Amerike i Izraela postoji dvosmjerni uticaj, koliko jedni utiču na druge, toliko i drugi na prve. A jedini konkretan rat u kome je Amerika učestvovala - Bajden je okončao - završio. To je rat u Avganistanu. Čovjek se kulturno povukao i pustio Talibanima tamo da vladaju, kad ih već narod podržava... Skonto čovjek ne vrijedi više da se gine.

  5. e budale, da neko ovoliko brani demokrate ja ovo ispod soma mesecno od sorosa ne bi radio nema sanse

  6. Sad je normalno da ameri salju ukrima oruzje i obuku, jebes me ako si ti normalan. Jos ces kazes da su saveznici

    Isto tako da ameri nisu zabrinuti za sproveden genocid u gazi i da im je ok saradjuju na tako necemu. Nisi ti bas cist

  7. Kažem ti nisu cvjećke ni jedni ni drugi, a podržavanje bilo jednih, bilo drugih, nije racionalno. Ja priznam da su moje simpatije prema demokratama možda neracionalne, ali tako su i tvoje prema republikancima. Jednostavno stvar šmeka. Neko šmeka jedne, neko šmeka druge. Meni su republikanci bili kul dugo vremena, i za vrijeme prvog Trampovog mandata takođe, ali nakon toga, mislim da su otišli malo previše u nekom ekstremnom smjeru koji mi se čini potencijalno opasnim.

  8. Sad je normalno da ameri salju ukrima oruzje i obuku, jebes me ako si ti normalan. Jos ces kazes da su saveznici

    Amerika i Rusija su arhineprijatelji (nažalost, mislim da ne bi trebali biti), i samim tim svako ko se bori protiv Rusije je Američki saveznik. Ne rade to Ameri što vole Ukrajince, već što mrze Ruse. Lično mislim da bi se tu Tramp bolje postavio od Demokrata.

    Isto tako da ameri nisu zabrinuti za sproveden genocid u gazi i da im je ok saradjuju na tako necemu. Nisi ti bas cist

    E tu međutim, Tramp bi Izrael još žešće podržao, u to sam ubijeđen... bar neko vrijeme. Kažem bar neko vrijeme, jer unutar Republikanaca postoji i antisemitska struja, tako da ne znam koliko bi to trajalo. Ali zasad mejnstrim Republikanaca još žešće podržava Izrael od Demokrata.

  9. De si ti video da ja podrzavam republikance jbt. Tako i maska bukv sam rekao da je klovn isto ko i gejc. Jopet trampaleo ti bar kaze zaustavicu rat u ukrajini za dan.

    Ovo za bajdena kako se povukli iz avganistana gospodski videli smo na sta je to licilo hahaha, bukv bila evakuacija.

  10. I ovo rusi napali prvi, kakav je to uopste argument a da ima veze sa usa

    Podrzavas to po principu srbi napali prvi u yu fazon. I onda ovo kod nas nazoves greskom a ovo u ukrajini kao ok stvar. Kao da ne bi napali sad rujane da mogu po principu bombardovanja jugoslavije ili libije. Rade sve sto mogu a da se ne upetljaju preko crvene linije, al po tebi samo yu je bila greska. Sizofrenija bukv

  11. Pa ima veze jer po tebi ispada da su Ameri, konkretno demokrate, krivi za taj rat.

  12. Pa jesu u najmanju ruku u vecoj meri

    Jok tramp je zagovarao ukrajinu

  13. A šta su ih to "zagovarali"? Da napadnu Rusiju možda? Ili da imaju pravo da se učlane u EU i NATO ako to žele. Ovo za EU i ja se slažem da imaju pravo, a Ruje su ih i tu sabotirale. A za NATO, ako to misle, sami su ispali debili. Ko se još učlanjuje u savez koji je antagonistički nastrojen protiv tvog vrlo moćnog susjeda? Jako glup potez sa strane Ukrajine da uopšte tako nešto insinuiraju kao neku mogućnost. Kako god okreneš, nije se Ukrajina petljala u bilo šta u Rusiji, sve dok nisu upali tamo u Kursk.

  14. Kao da se ukrajina tu mnogo pitala. Jbt sve ti rade preko jese kokainskog i zapadnih vlada u cilju produzenja rata.

  15. Nesto slicno kao sto se mi pitamo oko evropskog puta i tkzv vladavine prava. Odlican paravan za eksploataciju resursa al jbg, mora neki peder tamo da seta jovorovog sina i zivi slobodno to je najvaznije. To pa kerovi

  16. ај молићемо бога да јовора унапреде у тој служби његовој да нас не смара глупостима овде

  17. Jovor x vremena proveo u drustvu placenih sorosevaca za vreme studija pa se nakalemilo jbg. Tesko sad ispraviti kate mejmuni indoktriniraju

  18. Cara ako i ima neka zavjera, vjeruj mi da i ovi tvoji sa bitchuta u njoj učestvuju. Jer su njihovi videi toliko debilni da diskredituju svaki pokušaj nekoga da ozbiljno izloži razne zloupotrebe koje postoje unutar "sistema" i razne muljaže. Ljudi umjesto da se fokusiraju na otkrivanje realnih muljanja oni gube vrijeme na te videe gdje optužuju Gejtsa za depopulaciju, i to dokazuju između ostalog člancima gdje se spominje da su zabilježena 33 slučaja korone, i kao baš taj broj je bitan zbog nekog simbolizma.
    Podržavam onaj video što si mi poslao Insajder što je bila priča o svinjskoj gripi, to ima neku težinu. Većina tih priča nema, i ne bi me čudilo da, ako već postoje neke zavjere, establišment namjerno plasira te teorije da bi se ljudi zanosili njima, dok recimo prave neke zavjere za koje se ni ne zna, prolaze ispod radara.

  19. Јовор Јова Јовичић је мало преозбиљно схватио фразетину сви имају право на своје мишљење

  20. ti opravdavaš svoj nik gadafi s tim diktatorskim tendencijama

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.