Prijava

Hahahaha ne znam šta mi je jače, ovi panduri u civilu što su navukli narod na sukob sa milicijom (kakve Makiške fore klasične hahaha) ili ovi što su u fazonu da su oni taaaako iznad toga, ah :D

иначе, ја не верујем како смо се ми размазили да се креће на скупштину зато што вучић ,,спроводи диктатуру" кроз полицијски час, као он се издркава шта?

а претходни викенди содома и гомора, полупана омладина рока по сплавовима, по гајбама, лично сам учествовао, на неком сплаву 60 људи сви једни преко других зезање, после на гајбу 15 људи се лиже међусобно са непознатим рибама, а онда сутра као, ставиш маску кад уђеш у це маркет....

Agilni
Studenti su lepo ovo juče posmatrali iz svojih studentskih domova.

Nisu bogami, krenuli su i oni bili.

Pa ti slepci nisu ustali da se bore za demokratiju, nego sto im puca kurac da ne izlaze iz kuce tri dana.

Zasto se cekalo do sad?

Pa ovo nema nikakve veze sa time što smo zatvoreni na tri dana.

kako treba sutirati ove sto na svaki protest komentarisu e gde ste bili kad je ovo bilo i kad je ono bilo

где си била кад сам био нико

Da imaju malinu da beru, ne bi blejali po ulici!

Vidim podigli ste se zbog policijskog časa, a gde ste bili kada se privatizovao NIS pitam ja vas sada i ovde

Samo ti protesti moraju da imaju tematiku i slogan

Mene kao okorelog juznjaka zaaaaaaista zabole kurcina ova moja za savamalu.

Ali trgovanje glasovima i pre sve ljudskim zivotima to me jako zanima

hahaha pojma nisam imao šta se dešava do pre 2 sata fazon, sinoć se oseremo od alkohola na slavi, jutros na poslu ne registijuem apsolutno nikog jer mi generalno nije dobro uek kad se orosim od špricera, samo da otaljigam danas pa ćiks mi je u glavi ceo dan.

Dobro, narod malo divljao i to je to.
Ništa se više ne može promeniti ovde.
Nikad.

defetizmom sigurno ne.
ne moras ici divljati na ulici i na sve protestovati, ali ako makar ne ocekujes i nadas se boljem onda jbg, neces ni dobiti naravno.

popusi kurac pa se javi posle da te jebem usta stalkere

Vratimo se na fraze.

Sve opet pochinje od filozofskog.

Hahahahahha, zamislite, filozofski... Ahhahaha Filozofski fakultet univerziteta u Beogradu. Hahanhhaahahahha haos...

Dobro, narod malo divljao i to je to.
Ništa se više ne može promeniti ovde.
Nikad.

Mislim da ljudi koji razmisljaju tako ne kapiraju jednu stvar - a to je da stanje u Srbiji moze itekako da se pogorsa. Ljudi cesto misle da se Srbija nalazi na dnu, ali ne nalazi se, mozda jesmo u banani, ali imamo potencijal da padnemo jos nize.

Da li hoces da zivis u zemlji u kojoj ces imati aplikaciju koja ce meriti koliko si za vlast, pa na osnovu toga dobijas pristup obrazovanju, lecenju, mogucnosti da putujes van zemlje? Ili u zemlji gde policajac u civilu moze da ti bane na gajbu bez ikakvog papira i malo obrazuje ukoliko napises kriticki komentar na racun vlasti? Ili u zemlji gde je doslovno zabranjeno da se bavis bilo kojim biznisom jer si time konkurencija za velike strane korporacije/domace tajkune kojima je potrebna ta radna snaga da motaju kablove?

Protestima i gradjanskom neposlusnoscu se mozda nece promeniti sistem, mozda se nece cak ni vlast promeniti, ali makar ce posluziti kao neka kocnica vlasti. Vlast koja nema opoziciju u institucijama i nema opoziciju na ulicama brzo upada u ludilo i radi stvari koje su nezamislive. Zbog toga su protesti vazni. A ko zna, mozda se i promeni vlast? Mozda i sistem? Na kraju krajeva, ljudi su ziveli u robovlasnickom sistemu, pa u feudalistickom, pa sad u kapitalistickom. I svaki je, uz sve svoje mane, ipak nesto bolji i humaniji od prethodnog. I do svakog se doslo teskom borbom i uz mnogo krvi. To je proces, to traje. Neko mora malo da najebe da bi neko sutra ziveo bolje.

Dobro, narod malo divljao i to je to.
Ništa se više ne može promeniti ovde.
Nikad.

Ecce homo! (no homo)

Sevaste, kalakurcija k'o što smo ti i ja ima da jede govna velikom kašikom i da traži repete, doživotno jel tebi to jasno?

okej brt, zapisaj malo da se lakse proguta

Jedna standardna za Stalkera, utoku, u sred bela dana

NA POSLU
SMO GAZDE
U REPU
SMO TAŠTE
youtube.com/watch?v=eAjjtNnqlLI