Prijava

И ово му дође неко опште место реално: https://imgur.com/a/2Xwpbuc

Срби фашисти
Чика буља нелорд алерт

Sve što su trebali da urade je da skinu onaj Huawei znak i poruka bi bila poslana, ne dajte kineskom vazalu da vas trpa braćo dolazim i ja 31. da širim ljubav i zdrav razum po cenu pendrečenja. Kina je poslednje uporište elitne globalističke gamadi, čiji je režim proizvod pažljivog Rokefelerskog grooming-a, oči svetske javnosti su uprte u nju, treba sad dok možemo da svrgnemo sve dupelisce koji su naklonjeni satanistima, vi znate ko su. Znam da zvuči umobolno, ali ovo su prvi koraci u razotkrivanju WHO i onog ciganina s brkovima mamu mu jebem

Op op veliki naklon svim ljudima koji su dokazali da i dalje imamo tu vatru u srcu i da nećemo igrati kako nam se svira. Niste baš tolike ovce ko što sam mislio, svaka čast i ovo je dokaz da se sve može kad se hoće. Pljunite mi u lice ako se stanje sa koronom pogorša, stojim iza svake svoje reči ali mi smo svi imali tu koronu i preležali je, bukvalno svi i oni to znaju, zato ćete i biti testirani pozitivno pogotovo ako vas testiraju s onim sranjem što se nabija u nos do grla

https://m.facebook.com/artzamurstudio/photos/a.688265391318517/2141505512661157/?type=3&source=48
Ovo treba detaljno ispitati, da li je organizovano ili se eto tako slučajno skupila razularena masa s sjedne strane, a mirni protesteri s druge

nisi preciziro čiji kurac da popušim, a i želje retko kad ispunjavam rendom osobama.

Dobro, narod malo divljao i to je to.
Ništa se više ne može promeniti ovde.
Nikad.

Gde grešim? a?
inače, pišaj sebi u bulju pa prdni sestri u facu pičko jedna ničim izazvana.

Ja ne znam dal vi kapirate uopšte gde živite i u kakvoj zemlji, ovde nema boga nema pravde preko jednog veka, doživeo sam da mi ćale 3. ide u rat, zemlju mi nepravedno bombardovali idioti koji naravno nikada neće da odgovaraju za to, vlast ti piša na glavu već 30 godina bez ikakvih posledica jer 6. oktobar nikada neće da se desi ovde.
I sad došla klinčadija sada neka šatro internetski superiorno namunjena koja se apsolutno u sve razume i stidi svog srpskog porekla i gnuša sopstvene zastave.
Oni inače znaju šta je najbolje.

radni logor za takve.

popusi kurac pa se javi posle

Ja ne znam dal vi kapirate uopšte gde živite i u kakvoj zemlji, ovde nema boga nema pravde preko jednog veka, doživeo sam da mi ćale 3. ide u rat, zemlju mi nepravedno bombardovali idioti koji naravno nikada neće da odgovaraju za to, vlast ti piša na glavu već 30 godina bez ikakvih posledica jer 6. oktobar nikada neće da se desi ovde.
I sad došla klinčadija sada neka šatro internetski superiorno namunjena koja se apsolutno u sve razume i stidi svog srpskog porekla i gnuša sopstvene zastave.
Oni inače znaju šta je najbolje.

radni logor za takve.

youtube.com/watch?v=ps6rxrrYpL4

"Treba nas jebati"

- Stalker, leta gospodnjeg 2020

- i njegov otac

- i otac njegovog oca

Ispravka: poljoprivredni radni logor.
Fala bobe na podsetniku

Meanwhile, Bob Rock se hvata za glavu i viče GDE SU MOJE RATNE DNEVNICE

Jel može neko ko se razume i ko je bio u situaciji ili zna nekog da da informaciju iz prve ruke, da li je medicinski postupak isti za sve koji testiraju pozitivno, odnosno da li se zdravstvo drži nekog protokola koji je univerzalan i za staro i za mlado, pa tipa ako otkriju da imaš "koronu" odmah te meću u sobu sa ostalim pacijentima i daju ti respirator ili šta već ili zavisi od simptoma i od toga kako se ti lično osećaš?

Kliziš u opasan mazohizam, Manijače, kao da ne znaš da bi ti taj tvoj isti narod prvi zabio nož u leđa

Da je Sloba živ, sad bi bio Vučićev ministar informisanja. Glava za glavu, sine

USTALA KUKA I MOTIKA BREEE DIGO SE NAROD BREEE AAAAAAA fljus talog iz staklenog zaječarca na beton ispred diskonta

nznm brate šta da ti kažem, ono, možda sma odavno mazohista, jer iako iam državni faks nemam 3 meseca staža na tom polju, radim kod privatnika za 50k, plus s burazerom radim upravo bravariju (pitao si na onoj temi malopre) gotovo sve varijante osim sa prohromom, imam sasvim dovoljno kinte, uglavnom štekam, samo treba da skupim muda i zapalim recimo na novi zeland ili australiju što da ne što dalje od ovog sranja ovde i evrope generalno.
al jbg, ova moja nije za tu varijantu, oće da joj dete bude ovde. A ja šta ću kad izgleda jbg volim one njene prirodno plave fazonirane dlačice. A i dobro puši baš.
Bolje od eruove sestre kapiram.

A ja šta ću kad izgleda jbg volim one njene prirodno plave fazonirane dlačice. A i dobro puši baš.

pa toga bar ne fali na novom zelandu valjda, a i imaju dosta ovaca, mozes da ih friziras kako oces

Vidim, porodičan čovek, ugovor za stalno, oženjen, takođe za stalno, želi da se odseli na Novi Zeland i u miru provede svoj bedni život, dakle u celini jedan uštrojen čovek. Druže nisi kompetentan da govoriš o ambicioznosti ne znam jel ti to jasno, idi na pusto ostrvo, štrikaj gaće sa Čevuom i izumri