Prijava

kao nemas 1000€ a ovamo kripto influenser, a bitkojn 50k$, i mi treba da ti verujemo. ajde zajebi sa tim pricama o seiku a u realnosti nosis taj rolex

Pogledam pravila teme i nasmejem se i onda shvatim da sam naravno ja to morao da napisem. Jebi celt jebi. Ti otkucas 800 linija koda u soliditiju i zaradis ovakav jedan sat

maestro tebra, ti bi trebao da prihvatis tilmovu filozofiju i da probas malo da obogatis dusu. obogatices se u procesu i materijalno jer ocigledno imas kompleksa velicine ili slicno, sto pomaze ako uspes da drzis te komplekse pod kontrolom, al si im ti dao punu kontrolu da tebe vode, a ti osnovni strahovi ne razumeju nista osim da ne ispadnu nekul ili slicno. vrlo toksicna sredina, nikakve sanse za realni progres.

tj, nemoj sebi praviti za cilj seiko ili rolex sat, to pre ili kasnije mozes da ispunis i ostanes prazan jer skupe stvari blede. nek ti cilj bude da ti posedovanje rolexa i slicnog nakita nista ne dodaje u zivotu.

paninaro mi srao onomad da treba da te podrzim, i u pravu je. da si mi rodjak ili sin, ovo bi ti reko u 2 ujutru da te cujem kako mi pricas o vrednosti satova.

Jel pazario neko nešto Omega x Swatch kolekcije do sad?

Sviđa mi se ovaj Mercury baš, klasika je

Imam ja jednog poznanika pedera, pitacu ga

imam ja omegu :)

Ah evo ga pa pitaj sam

reci slobodno partner, zashto poznanik koji kurac...

SHarlo, ispliva iz jazbine samo da napadne gospodina i vrati se da jede pesak...

dokazi na profilu, 80% upisa poslednje dve godine samo o bombasu... stani u red gejcino da ti napunim grlo svrsotinom

imam ja omegu :)

Neka mašala, akobogda Patek da nabacis za koju godinu

Jel Seamaster Professional omegica

a koji sat nije gej ako je omega gej bombas? :)

ima li ga mali mujo aka cika bulja da nesto kenja, pa da idem da spavam posle

mislim da zadovoljim fetise celoj retardiranoj ekipi gejeva

A celt ne obaziri se, kad nemaš ške za nešto onda je gej, gej su i kabrioleti i terenci i satovi i jahte

Sirotinjska istina: ručni satovi su zastareli i nepotrebni zbog mobilnih telefona

bombas
ima li ga mali mujo aka cika bulja da nesto kenja, pa da idem da spavam posle

evo ga, upravo
https://vukajlija.com/forum/teme/73493-mimovi-vukajlije?strana=24#post_4124812

ok, sve na mestu, mozemo na odmor

Ne znam jesi stvarno toliki retard da mislis da smo Boljo i ja ista osoba, ili je to ono klasicno kao sto i svako ko ti se ispisa u usta automatski navija za Zvezdu i komunjara je i Bugarin i sta sve ne

hahah, poslacu ti kurac u inboks boljo, polizes ekran i smiris se... cmok

sta tebe muci bombas?

... automatski navija za Zvezdu i komunjara je i Bugarin i sta sve ne

Ja sam sve od ovoga. I drago mi je da jesam.