Prijava

Рече ми неко ко је олизао муда свим жутима пре неколико година :D

Bar čeda homoseksualac nije podržavao i slavio pobedu sa tim žutima srbendo

И то што кажеш, славио је са Вучићем ко што си ти пре неколико година са њим :D

E ovo je već uvreda da sam slavio vučića nemoj da se vredjamo

Са Чедом ћоро, прочитај опет (а то како си славио са Чедом педером не желим ни да замишљам).

Tek je to uvreda.Kom naprednjaku si pušio kurac na proslavi posle izbora.

Зашто би то радио кад си ти попушио политичарима у овој земљи за бар два живота :)

Šešeljevci bolje puše od nas liberala to je bar poznato

Не бих знао јер нисам (до сада) био члан ниједне странке, за разлику од тебе :)

Haha odakle ti da sam bio drug član
Pomutio ti se razum od silnih radikalskih kuraca u dupetu smanji malo jedna kurčina u bulji je dosta

"Haha odakle ti da sam bio drug član"
"Šešeljevci bolje puše od nas liberala to je bar poznato"
Ја бих на твом месту пазио шта пишем ћорчо, мора да ти се помутио вид због расцветале либералне задњице :D

Da bi neko bio liberal ne mora da bude u stranci
A i moram da ti objasnim da je ovo liberal napisaano čisto iz sprdnje kao kontra tvojim imbecilnim radikalnim postovima
Ne očikujem da neko ko ima radikalne kurčeve u glavi mesto mozga to razume imam ja razumevanja

"Da bi neko bio liberal ne mora da bude u stranci"
Не мора, мора само да прими Чедин курац у дупе
"A i moram da ti objasnim da je ovo liberal napisaano čisto iz sprdnje kao kontra tvojim imbecilnim radikalnim postovima"
ЛОЛ, ем пичка ем педер
"Ne očikujem da neko ko ima radikalne kurčeve u glavi mesto mozga to razume imam ja razumevanja"
Рече либерални буљаш са коефицијентом интелигенције од (једва) 70.

Neko ko brani lika koji je 26 dina na vlasti stvarno ne bi trebalo da uporedjuje inteligenciju naokolo hahaa

Колико ја знам Чеда је још увек на власти (преко шеме са Вучићем) што значи да му је ово 20. година на грбачи народа тако да би ти било боље да се дебело загледаш у огледало, не само због задњице :D

Čeda je krajnje nebitna figura već 10+ godina.Pijavica na budzetu kao i ostali profesionalni političari koji sede u skupštini preko 30 godina khm vučić khm.
Sad još reci da labus i dalje mrači i oblači iz senke i sve sam čuo haha

"Čeda je krajnje nebitna figura već 10+ godina.Pijavica na budzetu kao i ostali profesionalni političari koji sede u skupštini preko 30 godina khm vučić khm."
Еее немој тако, до јуче си му пушио курац и примао у дупе кад год је тражио.

Mora da te jebe neko izrazito glup iz snsa da nije Martinović

Кажи Чеди да смањи са аналним сексом јер почиње да ти утиче и на мозак (не желим ни да замишљам која је то полна болест), већ си заборавио да нисам члан ниједне странке (за разлику од тебе :) ).

Reci Djuki bizonu da ti ne svršava po faci