Prijava

Sve ono što sam rekao tada, mislim i sada, tako da nema potrebe da bilo šta novo dodajem, samo ću prekopirati post sa prvobitne teme.

Dosta mi je više ovog mesta koje je odavno izgubilo svoj smisao. Ukidanjem postera, reakcija, moderatora, zaključavanjem 90% tema na forumu, jasno je da je od početka bio cilj da se naš voljeni sajt sistematski uništi i da se rasteraju njegovi članovi. Ja više ne želim da se pretvaram da je sve u redu, da se foliram kako mi je okej ovo sada, i da mi ne nedostaje sve ono po čemu smo bili prepoznatljivi u regionu ali i u svetu. Moja eskadrila je odavno odletela, ostali su samo truli, zakržljali i maloumni smarači koji su zabavu ovde sveli na primitivan i prizeman nivo, vreme je i da ja raširim krila i poletim k' Baniji. Na neko lepše mesto, jer ovo ovde i sada, nije za mene. Ne znam za koliko je šlepera sendviča prodat sajt, ali nadam se da će se u bar jednom naći salmonela pa da te bar malo nasekiramo, kajzene, govno jedno.

Nastaviću zauvek da sanjam da će se jednom vratiti stara vremena, ali do tada... Moja misija je ovde završena.

Zbogom, drugari.

Zbogom vukajlijo vidimo se sledećeg petka

Zao mi je sto sam te oterao sa sajta, velicino.
Dotuci i tu novu kutiju pa nam se vrati jaci, brzi, dosadniji

Hahah, koga si ti ikad igde oterao, seljačiću glupi... Predodređen si za napušavanje masnom kurčinom jer si ultimejt level smaračina, idi ljubi govno

Cek pa je l ides ili ne ides?

Jesi čuo ti za otkazni rok? To ti je ono što ti ostalo da odradiš kad si posle dva meseca dao otkaz tromesečnog ugovora o radu u rudniku uglja u koji te ubacio ćale, jedini posao koji si ikad u životu radio i koji i dan danas prepričavaš, evo posle 5 godina, ali tebe jedan doživljaj drži 2 meseca hahah aaaahahaha mentolčino! Burn madafaka b'rrrrrrrnnn! Ne znam što misliš da te iko gotivi, kad si sebični i koristoljubivi smrad koji se folira dok mu se ne ukaže prilika da zabije nož u leđa

Tebi bih prislonio pištolj na čelo i prosuo mozak bez sekunde razmišljanja, govno jedno

youtube.com/watch?v=npSZ5B0y0dA

Mora pasti trilogija, jbg

Čekajte moj treći dolazak i živite za taj dan, kao da će sutra doći

Ahahah neko se oprašta od Vukajlike leptijebem, šta si ti, muški rokendjel?

Barakuda bar jebo Rokejndžl, dok ova retardirana nadam se skripta postoji jedino da bi spemovala polumrtav sajt.
Zamisli ti sad takvu svrhu postojanja.
Da se naježiš.

Čuj JEBO hahah pa meni je to bukvalno najmanji problem u životu debilčino, koji si ti paćenik jebote. Ljubav je za tebe nedostižna reč

Kad cujem da Stratimir odlazi pustim ovo i placem :((.

https://www.youtube.com/watch?v=MeMGGzbCf0I

Osveži se malo, Ejduse, tugovati nemoj, vreme je da opevaš tugu i postaneš čru kafanski artist

Ogladneh od spota jbt
youtube.com/watch?v=x_Yrrll0g4U

Kljuc kljuc

U poslednjem dolasku otkrio sam da je sajt zvanično dobio najveću debilčinu ikad.

Čestitke.