Prijava

Ni tih "sprdnja" se ne sećam, a dobro pamtim ko me iskreno nasmeje

Cenim ga najmanje 5000€ odštete za krađu intelektualne svojine

Ima li sta novo oko Qanona Triforce? Baci neke zanimljive klipove ili screenove ako imas.

Pa sve što ti znaš znam i ja trenutno ako pratiš postove jbg ne znam šta bih ti okačio uglavnom navodno od 21. Do 25. Septembra treba ispratiti neka politička dešavanja u Americi nešto se gadno kuva

Zapata da nije bilo Vukajlije ni ti ne bi imo gde da pišeš svoje tugaljive defke slomljenog srtza tako da idi tom logikom da je Vukajlija zaslužna za Ćiću i Žoržija što sada meću novce u svoj džep. DI SU NAŠI NOVCI?

Apsolutno, da nije vukajlije ne bi bilo zorza. Al to ne u onom smislu da je vuka inspiracija, nego direktna uzrocno posledicna veza

Šta znam. Ja koliko sam u toku sa vukajlije, tarzanije i onog trećeg govneta (zaboravih kako se zove), poteklo je više ljudi koji su kasnije pokušali da uzmu neke pare prostituišući se po jutjubu, pinku (ako se ne varam) ili pišući skečeve ili kako se već zove za Kesića i ostalo. Čudo jedno koliko neduhovitosti i transfer - blama je sve to izrodilo. Najjača mi je priča oko Frenkija koji je zavrnuo ove druge za neku kao lovu koju je investirao u žutinu i razna druga sranja (bar su ga ovi pljuvali na taj račun). Ne znam šta je sa čovekom, nadam se da mu cvetaju ruže pošto sam ga prilično gotivio. U svakom slučaju mi je dopadljivije od onog što je Straja napravio od sebe.

Mislim da bi zajebancija na sajtu bila mnogo bolja kada bi bilo postera.

Melk, moras imati njuh za biznis jebiga. Ko se pokrene i nesto napravi - njegovo. Nema nista od ideja koje bleje po glavi ceo zivot i samo tu i ostanu :(.

9 punih godina od velike šizme koja je izrodila masu sajtova i jutjub kanala... šta od toga sve vredi: par tekstova sa tarz i jedva dva dnevnjak klipa. Mada meni ćićo jedini ima neki talenat za kameru iako je poćeo šablonski da glumi jednog te istog lika. Straja no koment... paraliza sna

Sta je sa Strajom?

Svakako će ovdašnji humor zauvek ostati klasa za "otvaranje kinder jaja 6 dio"

Straja mi je nekako Kijanu Rivs za sirotinju.

ljudi ne kapiraju da humor evoluira i da postovi s vukajlije 2012 ne mogu vise biti smesni, prirodan je proces i njeno zamiranje
ali za svoje vreme to je bio najjaci humor sig
kao i sad sto ima par ljudi na forumu koji su top evo npr ja

Straja je uvek išao na kvantitet, MASA JE MAMA. ,

Sada'nji humor krindžuje jako

Isto tako meni Erishin post u 2020oj ne može biti smešan

Humor treba da odražava nečije životno iskustvo, a ne da se humorom smatraju četvrtforice jutjubera koje su pokrali od nekog

Meni je ovaj profil napravio Musaši, na moje opšte protivljenje, u fazonu - ovo će tebi biti do jaja, videćeš. Reko - kako god, jebe mi se. Istina da mi je dobrodolazio za neke stvari, izmedju ostalog upoznao sam neke uber kul ljude poput Zmie, Vehbije, Care, Bobija...Navatao sam čak i neke žene (mada to nikada, nažalost, nije bio cilj, a trebalo je da bude prevashodan), čak sam išao i na dva okupljanja koja su zapravo bila skroz zanimljiva. Čudna zaraza. Prvo sam imao za cilj da skupim 1000 bodova, posle sam napravio glupost jer sam se sa Motikom, načelno, dogovorio da ću ga dostići, na šta je ovaj pristao, pošto već više nije imao nikakvih ambicija da učestvuje na bilo koji način. I krenuo da štancam sve i svašta, što mi je u svakom slučaju oduzelo prilično vremena koje sam mogao straćiti na žene, knjige, pozorište, ljude, alkohol, droge i naposletku fakultet. Ali dobro. Priznajem da sam vrlo malo doprineo što se tiče zabave, ali od prvog trenutka sam imao stav - šta ja ima koji moj bilo koga da zabavljam...E sad jbg, vremenom sam koristio profil za razne stvari - svadjanje, patetisanje, ciganjenje, trolovanje, lečenje kompleksa, psihološke eksperimente (kako god), pošto i dalje ostajem pri tome da ovo treba da bude profil a ne RL čovek (jer realno nudi raznorazne mogućnosti). Sve u svemu taština. Ali drag mi ovaj Melkijades nekako jbg, traje već desetak godina. Mogao sam da ga prodam svojevremeno, kada je sajt bio na vrhuncu, ali tada sam imao drugačije planove sa njim. Šta napravih od njega majko mila - mešavina Dejana Cukića, čiče što čita treće oko i ultra iritantnog drugara od drugara kog ti dodje da išamaraš kad god ga vidiš, ali ne možeš jer je drugar od drugara pa nije u redu.

E da, ako se gospodin Stratimir udostojio da se predomisli oko toga da ga naslikam kako labavom kitom dodiruje odraz u ogledalu, neka mi pošalje fotografiju. Ne mora ful pekidž fotka naravno, dodaću ja na platnu šta treba. I da ne bude seljak pa da mi pošalje sliku nekog svog komšije ili drugara (što me uopšte ne bi čudilo), pa da me ovaj posle proganja i tuži što sam ga opsceno izložio u javnosti.

Dobar humor je vanvremenski. Onaj koji ume da ga iznese i dotera u skladu s generalnom svešću o bilo kojoj temi koju prožima univerzalna ljudska potreba za sprdnjom na njen račun (na mrtve, na crkvu, na kraljeve i robove itd da ne dužim) može ovladati apsolutno svim sferama entertainment industrije ali najbolje ga naravno unovči na malim i velikim ekranima. Jedini problem je što se vremenom sve više ljudi navikne na određeni stil humora i onda udaraju po njemu jer je on proveren i uvek daje above average rezultat. Nešto kao Dimitrije Banjac u svakoj epizodi Državnog Posla, uvek ga možeš gledati i smešan ti je ali takođe uvek i očekuješ da će biti nešto vezano za Babu i frau Šilovičku ili bugarsko poslovanje s cverglanima. Vukajlija nije ništa drugačija, ona ima sama po sebi veliki broj definicija koje opisuju sve i svja i mnogo puta iz različitih uglova od strane različitih autora sa različitim humorom koji čak ne mora biti bolji ili gori jedan od drugog već jednostavno skrojen po drugačijoj meri, ALI - jedno veliko ALI - tu smo se mi ograničili jer smo sva ona silna natjecanja majstora pisanija sa foruma pretvorili u go kurac od ovce neiskorišteni. Da se neko (khm khm I'm looking at you Kazan) potrudio sa nagradama i/ili statusima pobednika tih takmičenja mi bi imali daleko veći broj autora koji bi mogli da se promovišu kroz sajt u smislu svi lordovi pisanja bi imali ekskluzivnu opciju da se njihov rad nađe na nekoj aforističnoj sekciji Kurira ili nekog još goreg portala s kojima je vlasnik sajta potpisao neki jelte ugovor te bi vremenski popularizovanjem ovakvog projekta za to nagrađeni autori dobili i neku proviziju od prometa. Ako su mogli oni iz Skandi ili nekog Sudoku časopisa, zaboravio sam koji je u pitanju, da mesečno pored Vicoteke imaju i sekciju "Najbolje sa Vukajlije" gde si mogo da pročitaš dosta smešnih defki koje nisu čak bile ni u odabranima (bili su čak i posteri ako se ne varam) pa jebote zamisli koji potencijal neiskorišćeni bi sada bio dostupan ljudima da pišu za pare i to da se čita i od toga možda i Andrija Milošević da skautira scenariste i podupla svoj rad, ali neee, pošto je svaki autor anoniman samim tim je i njegov rad vlasništvo sajta onog momenta kada objavi defku i samim tim potezom Kazan drži monopol nad autorima, a oni sviraju kurcu za malo pluseva i zvezdica. Predlog jbg znam da je sad kasno ali svaki član koji uđe u top 1000 autora može dobrovoljno da pošalje moderatorima svoje lične podatke i paypal ili nešto slično i time dokaže da je ozbiljan u svojoj nameri da privređuje sajtu i to sve neki algoritmi zaračunavaju procenat za tebe ne znam stvarno dalje kako ide proces od tog ad revenue kad se na stranici na kojoj je tvoja defka izbace reklame, a opet kažem ta stranica ne mora biti na sajtu Vukajlije uopšte

Što se iskenjah ko da mi je rođendan xD