Prijava

e svacega je bilo na vukajliji, bilo vas je i govana, ali nas je bilo i dobrih, kao i svuda

hahahaha bombi ne kenjaj :D

bilo je dobrih i losih momenata
smejali smo se a nekad i plakali, sve u svemu jedno lepo iskustvo

мени је раснијево говно ипак најдраже у срцу остало

не знам њега

Ne sećam se da sam te napušavao kurcem 3forse. Pomešao si me sa Gambijem, on to često radi bez pardona

NikolaKG80 | Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)
Ledeni, pedofili su opasni i ja sam spreman da odgovorim svakom ko izrazi zabrinutost da sam jedan od njih, a nisam

Ovog kad se setim pa kad su otvarali temu da naprave fotorobot skicu da ga uhvate hahaha dobra sprdnja xD

Drugo, nemoguće je da si napustio čekaonicu zbog mene jer ja kao što rekoh, ne zalazim među takve vrsne intelektualce, jednostavno nisam kompatibilan sa akademijom

Hahahaha mislim da sam tog čoveka upoznao pre par godina, ako se ne varam. Zapravo prilično sam siguran.

nzm ja sam cuo da je pricao jednom da se ljubio s nekom malom od 13 godina ali se secam bas kroz maglu

Mene on podseća na nekog

Sajt bez slika je PROPO

Pa ni on nije imao puno više. Mlad momčić, fin, lep, zgodan, sportista - neki karatista ili nešto slično. Baš lepo vaspitan, ali učinilo mi se da mu je porodica u nekakvom totalnom rasulu. A možda sam ga i pomešao sa nekim, mada čini mi se da je to taj.

Sratimire brate aj daj par slika da ih metem sebi na fb, da prcam i ja jednom nešto.

Drugo, nemoguće je da si napustio čekaonicu zbog mene jer ja kao što rekoh, ne zalazim među takve vrsne intelektualce, jednostavno nisam kompatibilan sa akademijom

Ma dobro je ne mislim bukvalno da sam napustio zbog tebe nego zbog toga što ih se nakupilo previše tako samoživih drskih gorih od zesinmediasresa x100 i svi samo gledaju da te izvređaju ne moš ni sprdnju dobru da baciš da je ne zakopaju svojim otrovom

Platiću ti kurvu, nemoj da se cimaš

Ima li sta novo oko Qanona Triforce? Baci neke zanimljive klipove ili screenove ako imas.

ispravite me ako grešim:

Na sajt dolazim 2010, došao sam jer jedna riba nije htela da se smuva sa mnom, te sjeban dolazim da mi pisanje bude ventil, probijam se defkama u narednim mesecima, 2011 kontaktiram frenkija da pišemo zajedničku defku Tarzanija klub (što je prvo pojavljivanje imena tarzanija kao takvo, što me čini kumom iste), u narednim mesecima priključuju se i ostali, sajt nastaje jula 2011.

2011-2014 sajt cveta i jača. Tada dolazi Ćićo kao autor na već postojeću infrastrukturu i popularnost

2015 nastaje dnevnjak.

Moje pitanje je... u spletu dogadjaja gde sam ja jebao 2010 tu sto mi nije dala: da li bi postojao Ćićo danas kao srpski youtube powerhouse, da li bi postojala krilatica "nece ona nidje", emisija sa Djanijem itd.?Jedan deo mene misli da da, jer Dnevnjak ne bi postojao bez tarzanije, a tarzanija bez mene. Drugi deo misli da ne, jer ti ljudi su svakako talentovani i probili bi se.

Zanima me šta ga cenite