Prijava

Sto kaze nas narod ne daj boze da te svinje cepaju i rusi brane

i da ti pic ogradjuje dvoriste

Богами, како су пљували Русе кад су извели coljor revoljution 2018. (против Русије, за еу) добро су и прошли. Руски мировњаци су се добро показали у Јужној Осетији, показаће се добро и овде.
Што се тиче смрда који су испред екрана дркали и плакали за "јадне Јермене" (а нису ни прстом мрднули да им помогну) могу само да им кажем:“МАРШ У ТРИ ПИЧКЕ МАТЕРИНЕ, ЛИЦЕМЕРНА ГОВНА!!! СА ВАМА ОВОЈ ДРЖАВИ И ОВОМ НАРОДУ НЕ ТРЕБАЈУ НЕПРИЈАТЕЉИ!!! ШТО ВАС КЛИНТОН НЕ ПОБИ 99., ЗА БОЉЕ И НИСТЕ!!!"

Smiri se cirko iznerviraces i kevu pa ti nece dati sutra za cigare

gamby, не брини ти за мене. Боље гледај/брини за себе и дали ћеш сутра имати шта да једеш :)

Што се тиче смрда који су испред екрана дркали и плакали за "јадне Јермене" (а нису ни прстом мрднули да им помогну) могу само да им кажем:“МАРШ У ТРИ ПИЧКЕ МАТЕРИНЕ, ЛИЦЕМЕРНА ГОВНА!!! СА ВАМА ОВОЈ ДРЖАВИ И ОВОМ НАРОДУ НЕ ТРЕБАЈУ НЕПРИЈАТЕЉИ!!! ШТО ВАС КЛИНТОН НЕ ПОБИ 99., ЗА БОЉЕ И НИСТЕ!!!"

Posto inace postoji mnostvo nacina da se pomogne Jermenima, cak i ukoliko bi nas boleo kurac. Pogotovo sad za vreme pandemije. Sad mi zao sto nisam otisao u Nagorno Karabah da poginem za bracku Jermeniju u unapred izgubljenom ratu, dok me Cirko91 bodri ruskim patriotskim pesmama u pozadini, a Putin dogovara sa Bakuom procenat za transport nafte.

Eru Dreseru, чујем да се отворио штанд за исправљање граматике на Филолошком. Траже радника па можеш да се пријавиш :D
Sevastokrator_95, више од тога што си написао говори (о теби) то што си се препознао у мом коментару :)

jermenija je ok prosla ovde, dali su neke kamenjare a dobili legitimnu pokrajinu zauzvrat

Kaizene opravio si sajt

Sevastokrator_95, више од тога што си написао говори (о теби) то што си се препознао у мом коментару :)

Slazem se, nekad i sam pomislim kako nas treba istrebiti sve, samo da ostanu velike Srbendare poput tebe, siguran sam da bi Srbija procvetala

"Slazem se, nekad i sam pomislim kako nas treba istrebiti sve, samo da ostanu velike Srbendare poput tebe, siguran sam da bi Srbija procvetala"
Шмрц, шмрц, шмрц,...

jermenija je ok prosla ovde, dali su neke kamenjare a dobili legitimnu pokrajinu zauzvrat

kakvu legitimnu pokrajinu brt, dobili su 5% od onoga sto su kontrolisali otprilike, a i tu nemaju vojsku nego rusi kontrolisu par godina, a posle ko zna

"dali su neke kamenjare a dobili legitimnu pokrajinu zauzvrat"
Изгледа да Јерменима то (још увек) није јасно :D

ne mogu da nadjem nigde tacnu mapu podele

"dobili su 5% od onoga sto su kontrolisali otprilike, a i tu nemaju vojsku nego rusi kontrolisu par godina, a posle ko zna"
С обзиром да су могли да прођу као Крајина добро су прошли...

cuj cirke glupandera haha

"cuj cirke glupandera haha"
Бар нисам босанчерос :)

Dobili su Jermeni (Rusi) malo više od 5 %, cela dva centralna regiona od 7 problematičnih, ostao je koridor između Jermenije i Karabaha, a Azeri su dobili koridor, odnosno put kopneni do Nahčevana, pokrajine koja je fizički odvojena od zemlje.
Inače za Jermene je taj region bio kao nama Kosovska Mitrovica, leglo mafije i šverca. Narod je živeo kao kerovi, mislim da je i njima svanulo. Ima tamo plodne zemlje, nije sve kamen, a ona je više potrebna Azerbejdžanu trenutno, Jermeni nemaju naroda ni za svoju državu.
Najbolje su prošli Rusi, biće trgovine za milijarde dolara. Onda Azeri, pa onda Jermeni.
Malo kasnije stavljam ekskluzivan snimak sa ulica jutros kako slave.