Prijava

Celte ima cenu kao većina gradova istina al nema taj standard
Radnica na trafici ima i dalje da da lepi Bog 25 iljada a kad sedne da pije kafu tipa plati ko da je u Berlinu

sa druge strane ustedis vreme da radis nesto drugo sto volis, ako vec ne volis da kuvas, sto je bitno.
zajebano sa narudzbinama je sto, jeste, imas zdrave opcije, al generalno jedes nezdravije nego ako bi sam kuvao.
tj, kad sam (relativno skoro) prvi put uzeo sam da pravim neki kolac, i video koliko secera ide u to jebemtisve, drugacije gledam na sve to. slicno za sve ostalo vazi.

Radnica na trafici ima i dalje da da lepi Bog 25 iljada a kad sedne da pije kafu tipa plati ko da je u Berlinu

znam znam, zato i kazem ovo da ti treba maltene nemacka plata ako oces nemacki standard, nije vise (ako je ikad i bilo) ono, pa dobro manja plata al zato bolje zivim.

beograd je generalno loš grad. ne mislim sad odnos cijena i primanja.
nego kvalitet zivota, usluga i tako. loš prevoz, komunalne usluge, vazduh.

Kvalitet zivota i usluga je najbolji na balkanu, sta pricas ti, pod uslovom da imas zadovoljavajuća primanja

jedino ako misliš na odlazak u restoran.
na zapadu nisam npr. nikad natočio čašu vodu sa česme a da je u njoj hlor ili metan ko u zrenjaninu.

Cuj los prevoz i komunalne usluge, a u Zrenjaninu fazon nemaju pijacu vodu

Ma dobar je BG, al je sranje saobracaj jedva cekam da se preselim u Novi Becej kad im izgrade metro i aerodrom

Za saobraćaj je tacno, osim za nbg, ostalo katastrofa bukv

kavaj, bg poredimo sa nekim drugim glavnim gradom, recimo zagreb ili budimpešta

pa nbg je dobar ako kola imas a ako nemas isto je sranje zbog strukture ulica americke
nista ti nisu bolji moskva ili rim npr sto se saobracaja i guzvi tice nego mi srbi imamo kompleks inferiornosti pa mislimo ovo samo kodnnaaaaas ima

To misle ljudi koji nisu bas puno izasli odavde zbog holivudskih filmova

To je za kola, a ako gledamo gradski prevoz onda smo tu negde najgori u evropi verovatno

bukvalno nismo ni u top 10
The most congested city in Europe is Warsaw in Poland, this month being experienced by delegates to the UN climate change talks which are taking place in the city.

Warsaw is followed by Marseille, Rome, Brussels, Paris, Dublin, Bradford-Leeds, London, Stockholm and Hamburg.

o tome ja pricam, toliko nam je sjeban mentalitet kroz ove godine prcanja u mozak da mislimo da su nam svi problemi jedinstveni, druze u rimu kad sam bio pre ove korone ne daj ti boze da kolima pokusas negde da ides i na periferiji a kamoli u centru, pa kod nas je samo jedan dan bio kad se slavija radila i ceo grad stao na sat vremena ljudi poludeli, isao sam peske oko 9 kilometara kroz kolone vozila gajbi, e tako je u rimu skoro pa svakodnevno kad je spic

mada oni imaju metro bas do jaja uradjen, odlicno odradjene stanice sto je kod nas gotovo nemoguce odraditi da valja kurcu i zato se i boje da ga izgrade

Budimpesta ima metro jebiga, a Zagreb je smesan u odnosu na BG u svakom smislu. Bukvalno ne znam koji je grad na Balkanu jaci od BG-a ovako celokupno gledajuci sve parametre. Mislim ok, da zivim u Sofiji, verovatno bi mi bila jaca Sofija od Beograda, al ono svakako bih isao za ng u bg

Ja sam u Rimu bio prosle godine, bukvalno brze peske stignes nego kolima bilo gde, osim ako ne ides taksijem. Naravno sednes u metro i boli te kurac

Najjaci gradovi u Evropi:
-Moskva
-Rim
-Madrid
-Barsa
-Lisabon
-London
-Istanbul
-Prag
-Berlin
-Budimpesta
-Beograd

moskva takodje ima jedno od najgorih zagusenja saobracaja na svetu, samo je ne racunaju za evropu izgleda