Prijava

A Moskva ima 13 miliona stanovnika, 2 aerodroma, ko zna kolko ljudi u tranzitu, kolko radi iz okolnih mesta i plus koliko turista

Cenim da je 200 hiljada taman. Za Niš. Da živiš u svim stanu.

Ja imam 100k i žena 50k. I živimo fino bez cimanja. Al još 50k preko bi bilo taman.

taman jos jednu zenu da nabavis

Vidiš, to nije loša ideja. Xd

Al opet, bilo bi dovoljno da imaš neku sigutnost u poslu. Tj da znam da ću ceo život da imam toliku platu, ne bih tražio više.

Ovako, i 200k da mi daju, opet ne bih bio zadovoljan. Pitanje dana je kad će privatni sektor da rikne. A šta posle. Što si matoriji, to je teže da nađeš posao.

Pitanje dana je kad će privatni sektor da rikne

a?

Pogrešno sam se odrazio.

Pitanje je kad će uspešna privatna firma u Srbiji da rikne.

Imam tu neka dva socijalna slučaja, žive u stanovima kojima otpada malter sa zidova, izblejim tako nekad sa njima kad dođu još neki rendom šabani, odnesem im nekad hranu, duvan, sok kafu

Uvek me podsete na Bg, taj trip imam kad sam sa njima

Msm ne možete da uzimate za primer života u Bg Gambija čiji su preci došli u Bg u 12-om veku sa zvezde Alfa Kentauri, masa ljudi tamo bukvalno skapava od gladi. Iako imaju skockanu kuću u Laktašima ili Pljevlja, oca i mater njihovu

To meni ne ide u glavu, jebote svega se odrekne samo da bi bio u Bg, pisao sam već na nekoj temi o liku koji ostavio život u Loznici fazon da bi spavao u rupi u zidu prodavnice od pola kvadrata koju je držao tad, verovatno maštajući o lancu supermarketa jahahah pa pička ti materina radi nešto idi na kruzer idi čisti ribu na Aljasci čuvaj svinje šta je tu problem

definitivno sam najzadovoljniji bio kad sam primao stipendiju kao student.

Od Srbije naravno. I sad pljuješ po Bg-u, Srbiji, Srbima... To nam je hvala što smo te prvi put vakcinisali

60k ako si sam i ne placas stan.ne gleda se samo hrana i pice tu su i garderoba, suplementi, i jos mnogo potrepstina, potrebnih stvari/sve to treba da bude kvalitetno,ne luksuzno nego samo kvalitetno.da ne kupujes beviplex od 50 din nego ovako nesto
https://uk.thenueco.com/collections/all/products/magnesium-ease
i da ne nosis farmerice od hiljadu dinara.to ti on da nije normalan zivot sa finansijske tacke gledista

Posle 2 dana Zmaja na forumu ljutog trolovanja pitanje je samo bilo ko će da napiše ahaha
Ne ne govna smo nema tu šta

Kad se Zmaj od Šipuga vratio doma iz Bg, ćale po običaju zamahne da ga udari

A on ga uhvati za ruku i kaže "tata... gotovo je s tim"

Dođe iz Bosne, istetovira srpski grb i odmah traži stan na Vračaru da mu plaća država, radno mesto ministra za srbovanje, dva topla obroka u restoranu i dozvolu za dilovanje

Rendom Gambi: Ja ne kapiram kako neko moze da prezivi sa manje od 100 evra mesecno

Bob Rok
https://i.imgur.com/KQe9qPM.png