Prijava

Kanda sam ja taj koji mora da plati školu da bi svi ostali mogli da znaju koga da izbegavaju

Ko se seti da otvori ovu temu svaka mu cast ovo je veoma bitna tema za razgovor, pa neznam bas da uracunam svakome su prohtevi razliciti ali mozda sigurno jedno 1300 evra za BGD.

stratimir
Zmaj od Voršipa

hah

Ako ste sami, 500 evra. Za brak ne znam jer sam slobodan.

Pa nije tema koliko para je potrebno za preživljavanje nego za pristojan zivot. Ako npr 300e das na hranu, 100e na pljuge i 100e na račune, ne vidim kako takav život možeš nazvati pristojnim ako ne ostane kurca za kafanu, kladionicu, bioskop, odecu, stagod. Nije pristojan zivot u kojem treba na hrani da ustedis da bi se obukao, popio pice sa prijateljima ili za neki tako prilično osnovni element života.

A gde je tu neko dobro burbon vino knjiga itd
Shale se ne plaćaju

hahahahah moje rukavice za voznju kostaju vise od toga

slazem se sa gambijem, samo ne smatram da je 300e neophodno za hranu za 1 osobu, bar ne u srbiji

500e mozda ne racunajuci stan i racune, ali verovatnije da ti i u tom slucaju treba blize 600 ili 700e

Gde si pani brate moj

Бергасе пуши курац

Bergase napusi se kurca

bergase, popusi ejdusa.
dosadio ejdus sad ga vec silujete

hahahahah moje rukavice za voznju kostaju vise od toga

koje rukavice vozis?

ja imam rukavice koje su protiv voznje, udjem u auto sad zimi, zaboravim da skinem i klizaju se po volanu posto nisu kozne.
sirotilja, jebi ga.

jel imaju one rupice gore, da svi vide da postajes polagano gej sa godinama kad ih turis na ruke?

jel imaju one rupice gore, da svi vide da postajes polagano gej sa godinama kad ih turis na ruke

Haha