Prijava

Za normalan život je potrebno da ti ne trebaju pare, da imaš slobodno vreme da radiš ono što voliš.
Neki ljudi to skapiraju na vreme, neki kasno, neki nikada.

a onda je mrmot uvio ejdusa

Haha, dobro šta se odmah okidaš, kakvi su radni uslovi u Turkmenistanu? Kakvo je raspoloženje u narodu?

Pa ovo nije tema kolko treba za normalan život nego kolko bi meni trebalo za život poročnog južnjackog velepisednika, msm ako ne jedem dostavu iz restorana svaki dan i ne pomrčem kilo kojaniđe to nije ćivot dostojan čovika davamjakažem.

I ne dozivis 40tu.

Ako živiš na selu, gajiš živinu i stoku, sam sebi praviš hranu, možeš dobro živeti, još ako imaš subvencije na stoku i prodaješ viškove hrane i ostale proizvode na pijaci. Kome su roditelji ostavili lepe i komotne kuće, blago njima... Ko nema, teško njemu...

Ako živiš na selu, gajiš živinu i stoku, sam sebi praviš hranu, možeš dobro živeti, još ako imaš subvencije na stoku i prodaješ viškove hrane i ostale proizvode na pijaci. Kome su roditelji ostavili lepe i komotne kuće, blago njima... Ko nema, teško njemu...

mozes da se ubijas od posla i da zivis prosecnim srednjoklasnim zivotom u najboljem slucaju

brate ja sam trebao da se zenim 2010. pricao sa pickicom na koju sam bio dosta nalozen tada dogovorili se haahah sutradan pricao i sa njenom porodicom i dogovarali se,a to sam tako nepromisljeno uradio hahahah i pristao na tako nesto,bio sam mlad tada i nisam mnogo razmisljao o buducnosti HAHAHAHH,bio je fazon zenidba?moze ahhahah sta fali super je to...a uglavnom picke na koje se nalozim u toliko velikoj meri VOLIM IH,BRATE,VOLIM IH i posle nekog vremena mi dosade te picke i pocnu mi vredeti ko carape...i ta sto sam je trebao zeniti sve fina pickica i sve,a tek sam je upoznao fazon ahah na moru to bilo u radovicima...navario se s nekom ekipom i takvu shamarcinu mi je vu zalepila otreznavajucu poceo da se paranoisem,ovi mi nesto pricaju a ja zaboravio da sa njima tamo tada sam HHAHAHAHH razmisljam koji kurac zenidba jebena sta ja radim koji kurac sutradan joj rekao e nista od onoga

Galantoi shquiperimes

Pa svakako vise od 30 soma mesecno... Ali treba znati da mnogi nemaju ni toliko, pa ih treba castiti pljeskavicom ili tako necim... Mene bi licno bio blam da krstarim X6-om znajuci da one koje zapljuskujem gazeci preko bare u prolazu, nemaju ni za paklu cigara, nego puse duvan s pijace... Hriscanin u srcu

Ljubav je osnovni preduslov da se bude srecan, tek su sledeci finansije

Srbi su testirani na 100€

100 evra u zamenu za dusu